Widok

Sh*t F*ck i kurk* M*ć...

Jak się pisze coś więcej niż wpis "esemesowy".. a często piszę coś więcej. Coś, co zajmuje mi ( z przemyśleniem treści) np. 20 min.. potem klikam "wyślij" i dostaję "radosny" komunikat "Blokada antyspamowa".
Nie ma opcji "cofnij i popraw treść". Bo i po co? Blokada żyje swoim życiem, nie ogarniana przez nikogo.
Czasami mam wrażenie, że administracji forum zależy jedynie na wielkości transferu.. a nie na merytoryce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Następnym razem przemyślisz treść , zawrzesz esencję i nie będziesz lał wody. Wiedz że później my to musimy czytać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przy radosnym komentarzu wdr wymiękam :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie tak Sadyl, blokada żyje własnym życiem i nie jest przez kogokolwiek ogarniana. Więcej info nt. działania tego stwora znajdziesz tu: http://forum.trojmiasto.pl/Blokada-antyspamowa-t399183,1,40.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Dokładnie tak Sadyl, blokada żyje własnym życiem i nie jest przez kogokolwiek ogarniana."

No to może czas najwyższy żeby ktoś okiełznał tego potwora. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
po co okiełznywać ;) jak już "komputer" stwierdził że komentarzom sadyla bliżej do reklamy viagry niż tematu w danym wątku to coś w tym musi być :] w końcu komputery się nie mylą ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat te wpisy, którym blisko do reklamy bluepillsów, "komputer" przepuszcza. Może Pfizer jest w gronie sponsorów portalu? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zanim wyślesz,kopiuj do skrytki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było tego Krakena wypuszczać? Trzeba było?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry