Widok

Siatkarze w najlepszej "6" świata. Polska zmiażdżyła Serbię

Opinie do artykułu: Siatkarze w najlepszej "6" świata. Polska zmiażdżyła Serbię.

Reprezentacja Polski awansowała do najlepszej szóstki mistrzostw świata. Szansę na obronę złotych medali sprzed czterech lat biało-czerwoni podtrzymali, miażdżąc w ostatnim meczu drugiej fazy turnieju Serbię 3:0. W zwycięstwie miał udział środkowy Trefla - Piotr Nowakowski, który m.in. zdobył ostatni punkt meczu. Rywalizacja o półfinał odbędzie się od środy do piątku w Turynie. Wszystkie drużyny w dwóch grupach zaczną z czystym kontem.

POLSKA: Nowakowski, Kurek, Szalpuk, Drzyzga, ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo

Kurek fruwał jak orzeł :D
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 8

Co to ma wspólnego ze sportem, jeśli już od wczoraj u bukow było widać co się święci....
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 12

Pisałem że tak będzie pod poprzednim artykułem. Ale nie spodziewałem się aż takiej ustawki. Nie umiem się cieszyć z takiego "sukcesu". Takie historie miały miejsce i wcześniej z udziałem wielu reprezentacji. Nikt z tym nic nie robi, bo każdy prędzej czy później na tym zyskuje. Regulamin można nawet zmienić przed samą imprezą albo i w jej trakcie. Wygra ten co lepiej kombinuje
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 15

Polacy zagrali słabe 2 mecze, ale zapas punktowy po bardzo dobrej 1 rundzie pozwolił przejść dalej. Dzisiejszy mecz w wykonaniu Polaków był świetny, czy to było wynikiem kombinowania Serbów to już ich problem i Francuzów.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bzdura

Jaka ustawka? Przegrali pierwsze miejsce w grupie. A jak dziś zagrała Brazylia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tylko że pierwsze miejsce nic nie daje bo jest losowanie w F6. Bezczelna ustawka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Trochę daje - nie wpadasz na 1 z drugiej grupy (USA). A prawda jest taka,że i nasi zagrali o niebo lepiej i Serbowie żył sobie nie wypruwali.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kompromitacja trenera i drużyny Serbii.Jeszcze wczoraj nikt nie wierzył że Polacy doznają cudownego uzdrowienia a tu nawet Kubiak wyzdrowiał a było z nim tak kiepsko.Serbowie oddali mecz za który nasza drużyna jest bardzo wdzięczna i myślę że się taż stosownie zachowali.Obciach i wstyd!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 15

Dla kogo wstyd? Dla Polaków? Co Twoim zdaniem mieli zrobić? Przestać grać i powiedzieć, że są tacy honorowi i fair play, że dadzą wygrać Serbom, bo to nie ładnie z ich strony, że mając zapewniony awans dali pograć rezerwowym? Weźcie się ludzie ogarnijcie.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ty się kompromitujesz swoją wypowiedzią ha ha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ustawka?

Na eliminację France
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Grał pierwszy skład. Tylko byli nieskoncentrowni. To nie wina zawodników że na mistrzostwa świata są mecze o nic. Jakieś grupy później inne grupy i finał to też mecze w grupach. Powinno być jak w piłkę drabinka i kto wygra idzie dalej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale urwał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pery

Teraz wszystko się wyrówna i oddamy punkty Serbii w przyrodzie musi być równowaga a myślałem że przekręty zdarzają się w piłce nożnej szok nawet bukmacherzy wykryli przekręt podnosząć stawki na Polskę
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Podnosząc stawki na Polskę???
Chyba obniżając, znawco :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Polska zmiażdżyła Serbię"

Nawet nie będę tego komentował.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Polska zmiażdżyła Serbię....
Serbia gdyby wygrała pozostawiła by w grze kolejnego silnego rywala czyli Francję, a na dodatek w rupie prawdopodobnie miałaby Rosję lub Francję i Brazylię. Teraz ma Włochów i Polakow...
Sprawa chyba jasna...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

a Polska nie jest silna?

w przypadku Serbii takie samo prawdopodobieństwo przegranej z Polską jak i Francją...

a niezleżnie czy byłaby POlska czy Francja Serbia byłaby w grupie z Włochami

więc po co pisac takie dyrdymały
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mecz bez walki

Serbia sprzedała mecz bez walki. Wielkie oszustwo sportowe. Powrót "fryzjera".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mecz bez walki sportowej

Dyskwalifikacja Serbii za sprzedany mecz. Nie na tym sport powinien polegać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Sprzedany? A komu?
Nasi grali jakby walczyli o życie, więc chyba to nie oni kupili.
A Serbia nie chciała się męczyć mając tak czy siak awans w kieszeni.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

ci co piszą o sprzedanym czy odpuszczonym meczu chyba nigdy nic w sporcie się nie udzielali

janusze zapraszam do dyskusji w czwartek bo jestem przekonany że Polska znów ogra Serbię

no chyba że Kubiak albo inny szóstkowy się rozłoży bo widać że jednak rezerwowi to nie to co podstawowi na krótie zmiany owszem ale na całym dystansie to nie to
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idiota który nie zna się w ogóle na siatkówce :)

To ja zapraszam do dyskusji w czwartek właśnie w tym miejscu bo jestem przekonany że Serbia rozwali Polskę 3-0 Jeżeli jesteś taki pewien że wygra Polska to zagraj u buka, kursy są bardzo dobre. Ale żeby negowac odpuszczenie meczu to musisz być albo skończonym tepakiem albo ślepcem. Dla mnie jesteś błaznem i to ty jesteś prawdziwym polskim Januszem hejterem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tym się Janusz różni od prawdziwego kibica, że wierzy w swoją drużynę i nie obraża innych nazywając ich tępakiem, ślepcem, błaznem. Wstydzę się za takich kibiców jak ty Borsuk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry