Widok

Siatkówka-Morena

Witam
Szukamy osób chętnych do gry w siatkówkę!!!
Gramy od paru lat jednak parę osób nam się wykruszyło i potrzebujemy około 4-5 osób, które byłyby chętne do gry.
Spotkania odbywają się we wtorki 19:00 oraz w czwartki o 20:00 po półtorej godziny. Jeżeli jesteś zainteresowany ZAPRASZAMY!!!
Zasady i reguły dołączenia do naszej grupy uzyskasz na miejscu lub na adres e-mail barbc@wp.pl lub gg 2540767
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz cos wiecej, jaki jest przedzial wiekowy graczy, czy graja mezczyzni czy kobiety, i przede wszystkim jaki jest poziom gry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam przedział wiekowy od 25 lat do ... ale nie ma ograniczeń, w sumie chodzą sami mężczyźni choć w poprzednim roku panie też nas odwiedzały, poziom hmmm dobry, średni, zły - pojęcie względne najlepiej przyjść na jeden trening i wtedy samemu ocenić i zdecydować
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dokładniej , to gdzie się odbywają spotkania;)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
LO XX ul. Dobrowolskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprosilbym więcej info na maila gorix0@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również poproszę wiecej informacji na maila, cffok@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Ja tak z ciekawości, możesz powiedzieć mi ile płacicie za 2h wynajem sali? Ja z moją ekipą gramy od około 3-4 lat, obecnie na Sobieskiego ale planujemy zmianę sali i szukamy czegoś odpowiedniego. Jak wrażenia z XXLO?
Acha, jakby ktoś miał ochotę dołączyć to też mamy jeszcze parę miejsc :) wiek przeciętnie - od studentów wzwyż, drużyny mieszane. Kontakt na nowo założonej stronie.
A ciekawy mógłby być sparing :) Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry