Widok

Sierra Apartments - opinie i oceny

Tesoro Golf Park Temat dostępny też na forum:
Sierra Apartments powstaje w zielonym, kaszubskim otoczeniu. Zapewnia to dużą ilość terenów dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas - na spacerach, bieganiu, jeździe konnej, a w zimie na nartach biegowych.

Największą atrakcją sąsiedztwa inwestycji jest pole golfowe. W związku z tym inwestycja dedykowana jest miłośnikom tego sportu.

W ramach kompleksu Sierra Apartments powstaną cztery ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szamba

Uwaga na osiedlu są szamba zamiast kanalizacji miejskiej. Przy 300mieszkaniach . To bedzie z jakies 15-20 pompowań dziennie. Gaz chyba butlowy i koszt gazu miesieczny to ok 600zl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 26

Dzień dobry,
Cieszymy się niezmiernie, że był Pan zainteresowany zakupem lokalu z naszej oferty. Pragnę sprostować błędne informacje, które Pan posiada na temat osiedla.

Przede wszystkim - osiedle przyłączone jest do kanalizacji miejskiej. Nie ma mowy o niedogodnościach związanych z szambem.

Na osiedlu dostępny jest oczywiście gaz ziemny. Zapewniam, że nie ma potrzeby zamawiania butli z gazem. Co do kosztów ogrzewania - przy zastosowanych przez nas materiałach oraz technologii budowy koszty są porównywalne z ogrzewaniem z sieci miejskiej.

Zapraszam Pana do kontaktu z biurem sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszej inwestycji.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszytsko powyższe to nie jest prawda. proszę nie wprowadzac w bład- kanalizacja jest i gaz ziemny również. Kupilam tam mieszkanie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

potrafi nieźle ( pachnieć szambem) pytanie skąd ten zapach ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mieszkam na osiedlu już prawie rok, i bardzo się cieszę z wyboru. Cisza i spokój, niskie koszty utrzymania i piękna okolica :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety

Zakupiłem w ubiegłym roku nieruchomość na osiedlu obok Parku Golfowego. Wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Ściany są krzywe, rozbieżność nawet kilka cm, drzwi wejściowe uszkodzone praktycznie w każdym z mieszkań (wywiad sąsiedzki), cieknący dach, do montażu włazu na poddasze użyto niewłaściwych śrub i wchodzenie na strych poważnie zagraża życiu i zdrowiu, nieszczelne, przeciekające okna, wieczny problem z brama garażowa, która nie otwiera się na żądanie (trzeba porządnie uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na "załapanie" mechanizmu), zapadająca się kostka brukowa, położona wprost na piach bez ubijania, drzwi wejściowe zamontowane tak, że nie da się ich otworzyć pod kątem 90° co uszkadza elewacje, daszek przed wejściem zamontowany bez uszczelnień przez co wszystkie opady wraz z brudem zplywaja wprost na biała elewacje! Brama do wjazdu na osiedle strzeżone jest albo wiecznie otwarta albo wiecznie zepsuta.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że usterki zostaly zgłoszone w protokole przy odbiorze mieszkania i niestety ze strony dewelopera jest brak zainteresowania. Odnoszę wrażenie, że byłem cenny tylko przed kupnem, teraz to już nikomu się nie przydam.
Pani inżynier ignoruje każdy! Podkreślam każdy email. Jestem pozostawiony bez jakiejkolwiek odpowiedzi lub zapewnienia, że moje usterki będą kiedyś naprawione. To jakby kamień w wodę, a przecież wchodzenie na poddasze grozi upadkiem z wysokości, co zaznaczyłem w wiadomości.! A może musi się najpierw coś wydarzyć, żeby ktoś się zainteresował!
W rozmowach telefonicznych deweloper też wygląda slabo. Dzwoniłem kilkukrotnie i prosiłem o tel do kompetentnej osoby typu kierownik, prezes, no niestety bez skutecznie, to jakby celowe działanie? Ręce mi już opadają. Naprawdę proszę się zastanowić jeśli chcą państwo kupić od tego dewelopera cokolwiek.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zdecydownie zgadzam się z poprzednikiem. Mieszkamy od przeszło 3 lat i nadal walczymy z usuwaniem usterek poważnych zgłaszanych przy odbiorze. Brak osoby odpowiedzialnej. Spychologia jeden na drugiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pętkowice

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

do góry