Widok

Siłom i godnościom osobistom . Były ściski w SM Ujeścisko.

W nocy nastąpił szturm na siedzibę SM Ujeścisko, matecznika Łowcy. Doniesienia mówią o korkach na ul. Jabłoniowej, kilkudziesięciu radiowozach Policji, karetce i wielu poturbowanych. Z trwogą czekam na doniesienia od łowcy, czy przetrwał bez strat.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wobec pojawiających się doniesień medialnych, jakoby łowca w tym zamieszaniu dostał po jajach, należy się wyjaśnienie. Co najwyżej dostał jajami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zszedł?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Układ Gdański ma się dobrze " czy to łowca trzyma transparent przed sądem w Gdańsku ? https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/gdansk-mieszkancy-ujesciska-protestowali-pod-prokuratura/vpswxz6
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tym razem, kochasie, się nie wymigacie.
W końcu sprawiedliwość dobierze się wam do d... .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca jednak przeżył formalny atak wrażych sił na Ujeścisko. Jego nadmierna obecnie nadpobudliwość jest oznaką zaciętej walki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy Ratelerek powiedział d*pa ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

słodko, część druga ;) (542 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (681 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry