Widok

Siłownia- Klub fitness

Czy ktoś z Was orientuje się czy w najbliższej przyszłości powstanie w Bojanie lub jego niedalekiej okolicy (Koleczkowo, Dobrzewino, Karczemki, ) jakaś porządna siłownia ewentualnie z klubem fitness? Ostatnio na forum widziałem wpis o prawdopodobnym pojawieniu się siłowni w charakterystycznym budynku na ul. Hebla, nie wiem ile w tym prawdy a ile złośliwości bo już wiele rzeczy miało tam powstać.
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Siłownia jest w szkole w Bojanie no i oczywiście w CSK w Kielnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

bardziej chodzi mi o "porządną siłownię" niż ta w szkole, ale dzieki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak chcesz porzadna silownie to moge zatrudnic cie do lopaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7


rozumiem, że jej instrukcja cię przerosła i pomocy potrzebujesz?:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masz siłownie w Kielnie w szkole ,mała, ale sympatyczna i daje radę. Polecam jednak premium fitness w Gdyni Na Rdestowej, ale raczej unikać godzin 18-20 pon-piatek, bo jest w moje ocenie już za dużo ludzi.Na prawdę fajna siłka, sauna w cenie , są również zajęcie inne wg rozpiski już w cenie. z bojana "autostradą" jedziesz 12 minut. Koniec tematu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

o to chodziło, dzięki, koniec tematu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Idz do łopaty. Koniec tematu. Bahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

Bojano drugie Banino. (13 odpowiedzi)

W kontekście planowania przestrzennego, proponuje wypunktować dokonania naszego Wójta. 1)...

Pytanie do ..... (7 odpowiedzi)

Startujących w wyborach. Jaka jest przyczyna niskiego ciśnienia wody w sieci wodociągowej w...

do góry