SIXPAK.PL

Przeprowadzki Transport bagażowy Magazynowanie

Gdynia, Starochwaszczyńska 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy ! wątek zamknięty Krótkie spotkanie z Panem Markiem, podczas wyceny usługi i byliśmy spokojni o...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Super przeprowadzka :) wątek zamknięty Miałam okazję korzystać z przeprowadzki z tej firmy .Jestem pod wielkim...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

profesjonalnie , sprawnie , szybko- Firma Godna polecenia!!!! wątek zamknięty Jak w temacie, pełen profesjonalizm !!! POLECAM WSZYSTKIM
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Przeprowadzka wątek zamknięty Korzystaliśmy, w rodzinie i my sami, już dwa razy z usługi. przeprowadzki (i...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Milo i profesjonalnie. wątek zamknięty Korzystam z magazynu dlugoterminowego tej firmy. Calkowita pomoc i przystepne...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Bezproblemowa przeprowadzka wątek zamknięty Co tu dużo pisać, Panowie zjawili się i przeprowadzili nam 70m biuro, szybko,...
~bpminteractive.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Excellent wątek zamknięty I was very happy with the service provied by sixpak. It was very helpful for...
~Janine
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Polecam przeprowadzkę z Sixpak.pl wątek zamknięty Skorzystałam z usługi przeprowadzki międzynarodowej i jestem bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

najlepsi wątek zamknięty Najlepsza firma w 3 miescie.Reszta mogłaby się wiele od nich...
~bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Szybko i profsjonalnie wątek zamknięty Korzystam z usług tej firmy już 3ci raz i zawsze jestem bardzo zadowolona z...
~Basia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

POLECAM !! wątek zamknięty Firma PROFESJONALNA w każdym calu. Nie jestem osobą która wystawia tego typu...
~Marcin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry