To co dzisiaj się stało na przedstawieniu Chłopi to skandal i zarządzający teatrem powinni przeprosić widzów.
Kupiłam bilety trzy miesiące temu. Bardzo dobre miejsca w pierwszym rzędzie, po środku. Okazało się, że spektakl jest rejestrowany przez TVP i w związku z tym cały pierwszy rząd został przesadzony tam gdzie akurat były wolne miejsce. Wylądowałam gdzieś w piątym rzędzie na skraju. Nikt mnie nie poinformował wcześniej, nie zaproponował zwrotu pieniędzy, zostałam postawiona przed faktem dokonanym.
Inni ludzie mieli też kiepską sytuację, bo na przykład na środku stały ogromne kamery i zasłaniały scenę ludziom w 6 i wyżej rzędach. Inne boczne kamery podobnie. Jakby tego było mało podczas przedstawienia po scenie chodził kamerzysta i nagrywał. Strasznie zepsuło to odbiór przedstawienia.
Rozumiem, że chcieli nagrać ale powinna być o tym informacja o tym PRZED ZAKUPEM BILETÓW! Cena moim zdaniem powinna być niższa, chociaż ja i tam bym wtedy ich nie kupiła. Skoro cały pierwszy rząd był zlikwidowany to powinno się zapewnić ludziom, którzy kupili bilety miejsca w drugim rzędzie. Z drugiego przesadzić do trzeciego itd. To by było sprawiedliwe.