Widok

Skandal!

Odwiedzilam Gdynie z moim 10 letnim synem I chcialam mu pokazac miejsce w ktorym mama jadala z tata. Na obiad zabralam rowniez 6 letnia corke mojej siostry wkoncu tak rzadko sie widujemy.
Wybralismy stolik na swiezym powietrzu. Pierwszy minus: obsluga nie podeszla do nas z menu. Poprostu nas olali. Przelknelam. Weszlam do srodka z pytaniem o menu. Poinformowalam rowniez obsloge iz siedzimy na zewnatrz. Pomine spojrzenia mlodych I chyba zmeczonych praca kelnerek.
Drugi minus: nikt nie przyszedl do nas aby zebrac zamowienie. Kelnerka ktora akurat wyszla z zupa dla innego klienta zapytana o zebranie zamowienia odborknela ze trzeba sie pofatygowac do srodka ! Gdyby nie moj syn przy mnie poscily by mi nerwy.
Trzeci minus: placi sie zanim podadza jedzenie.
Czwarty minus: kelnerka podala jedzenie bez podania sztuccy I serwetek! Zgadnijcie...trzeba sobie przyniesc ze srodka samemu...
Piaty minus: brak recznikow papierowych w lazience...brak slow...
Szosty minus: corka siostry miala nieprzyjemne zdarzenie bo nagle zeczela okropnie wymiotowac. Przestraszona poslalam syna po pomoc. Nikt nie przyszedl. Panie daly mu 1 chusteczke I tyle !!! Po czym zarzadaly sprzatniecia podlogi !

SKANDAL
Moja ocena
Luna kategoria: Pizzerie
obsługa: -
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kobieto, to jest bistro szybkiej obsługi!!!
Trzeba było zabrać dzieci do dobrej restauracji, wtedy obsługa, by nad tobą skakała, ale za ten luksus trzeba słono zapłacić ;)
W d... się poprzewracało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry