Widok

Skandal

Miałam styczność z tym szpitalem gdy mój mój dziadek zachorował. Powodem skierowania do szpitala była niewydolność krążenia. To co zobaczyłam podczas odwiedzin wzbudziło we mnie poważne wątpliwości co do szpitala jako placówki niosącej pomoc schorowanym ludziom. Jeden z pacjentów (starszy pan) był przywiązany do łóżka pasami ponieważ bardzo się szarpał, powodem tego zachowania były poważne duszności, człowiek po prostu się dusił a pielęgniarki zamiast mu pomóc przywiązały go żeby nie sprawiał problemu! Następnego dnia łóżko było już puste (człowiek zmarł). Inny przykład nieludzkiego traktowania to historia ze staruszka, która nie miała siły się nawet ruszyć. Podczas karmienia pielęgniarka położyła na jej stoliczku obiad, którego oczywiście staruszka nie ruszyła. Zapytałam się czy jest głodna skinęła głową i powiedziała że nie ma siły się ruszyć. Po zwróceniu uwagi pielęgniarkom łaskawie zabrały się do nakarmienia kobiety! Nie chciałam robić awantur gdyż bałam się o dobro dziadka w tym szpitalu. Również dostawał dziwne leki, po których jakby tracił głowę. Przestrzegam wszystkich przed tym szpitalem. W przypadku mojej rodziny zakończyło się to tragicznie...
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

moje stycznosci z tym szpitalem tez nie sa dobre , do dzis pamietam slowa ordynatora neurochyrurgii po nieudanej przez niego operacji co dalej ze mna bedzie na pytanie ,ze juz szpital na mnie pstawil krzyzyk odpowiedzial" choroby byly i będą i że nie mam biegac i szukac pomocy po innych szpitalach bo moze sie to dla mnie źle skończyc , Nawet z tetniakiem nie mogli sobie poradzic tylko mnie oszpecili bo nie potrafili dobrze kosci polaczyc oszpecili mi twarz .takieskutki mampo ich opiece
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W UCK jest wiele oddziałów, więc wypada napisać, o który chodziło. A ordynator został powiadomiony o tym, co tam się dzieje? I jak zareagował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry