Widok

Skandinavia

Łostowice Temat dostępny też na forum:
Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W okolicy znajduje się kompleksowa infrastruktura niezbędna do wygodnego życia zarówno singla jak i rodziny. Blisko jest stąd do obwodnicy Trójmiasta, dzięki czemu szybko dojechać można w dowolną część aglomeracji, wyjechać na autostradę czy do lotniska. Docelowo osiedle składać się będzie z 5 budynków, łącznie 296 mieszkań w układzie od dwóch do czterech pokoi oraz lokali usługowych. Pierwszy etap ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To grubo

Na ulicy wielkopolskiej Robyg ma dobudować 5 bloków . W tym roku developer Bravo rusza z budową osiedla na 4 bloki. Alter Investment przymierza się do budowy jednego . Jedynie miasto ociąga się z budową nowej świętokrzyskiej.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze po drugiej stronie ulicy od Robyga, Lewandowski będzie budował osiedle 11 bloków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Deweloper kłamie - pożegnajcie się z widokiem na las

Witam wszystkich zainteresowanych inwestycją Skandinavia. Deweloper przekłamuje na wizualizacjach, a sprzedawcy są albo niekompetentni albo świadomie zatajają informacje o ów pięknym widoku na las. Z informacji dostępnych publicznie na interaktywnym planie geodezyjnym miasta Gdańsk, już jest zaznaczone że przed osiedlem Skandinavia buduje Robyg - swoje osiedle "Więcej", dodatkowo na mapie geodezyjnej są już wytyczone 3 nowe ulice (Barzychowskiej, Górnowicza i Michonia - jeszcze nie ma ich na mapie Google), które otoczone są 5 działkami budowlanymi pod nowe osiedla tuż nad wąwozem oraz kolejne tuż za wąwozem. Także z lasu i pięknego widoku nic nie pozostanie - jedynie 50m pas przestrzeni na wąwóz, ale z osiedla Skandinavia i tak nie będzie go widać, bo podkreślę, między nim a wąwozem powstaną jeszcze co najmniej 2 rzędy bloków. Niestety nie mogę załączyć tu zdjęcia mapy, ale odsyłam wszystkich na http://mapa.gdansk.gda.pl/ipg/app/index
Pozdrawiam i żyjcie w świadomości!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

orunia górna - kolejne kłamstwo )

w reklamie prezentowanej na tym portalu deweloper podaje lokalizacje orunia górna... to totalne kłamstwo, miejsce w którym buduje nie ma się nijak do oruni górnej, która ma bogatą infrastrukturę sklepów, szkół, przedszkoli itp a do tego blisko z niej do centrum miasta. Tu... Nie ma niczego!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

dzielnica nazywa sie Orunia Górna - Gdańsk Południe jeśli sprawdzisz na podziale administracyjnym miasta Gdańska
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Deweloperzy lubią kłamczuszyć

Więc ten przypadek nie jest odosobniony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Korkowo coraz większe

Zapchana Havla,Świętokrzyska i wszystkie ulice w okolicy- powrót do domu z pracy ok. 1h. Brak ul Nowej Świętokrzyskiej powoduje totalny korkociąg przez cały dzień , ale wszyscy tam budują. Teraz mydlą oczy PKM-ką i konfliktem przebiegu z Nową Świętokrzyską. Do zobaczenia w korkach!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry