Widok

Skandinavia

Skandinavia Temat dostępny też na forum:
Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W okolicy znajduje się kompleksowa infrastruktura niezbędna do wygodnego życia zarówno singla jak i rodziny.

Blisko jest stąd do obwodnicy Trójmiasta, dzięki czemu szybko dojechać można w dowolną część aglomeracji, wyjechać na autostradę czy do lotniska.

Osiedle składać się będzie z 5 budynków, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To grubo

Na ulicy wielkopolskiej Robyg ma dobudować 5 bloków . W tym roku developer Bravo rusza z budową osiedla na 4 bloki. Alter Investment przymierza się do budowy jednego . Jedynie miasto ociąga się z budową nowej świętokrzyskiej.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper kłamie - pożegnajcie się z widokiem na las

Witam wszystkich zainteresowanych inwestycją Skandinavia. Deweloper przekłamuje na wizualizacjach, a sprzedawcy są albo niekompetentni albo świadomie zatajają informacje o ów pięknym widoku na las. Z informacji dostępnych publicznie na interaktywnym planie geodezyjnym miasta Gdańsk, już jest zaznaczone że przed osiedlem Skandinavia buduje Robyg - swoje osiedle "Więcej", dodatkowo na mapie geodezyjnej są już wytyczone 3 nowe ulice (Barzychowskiej, Górnowicza i Michonia - jeszcze nie ma ich na mapie Google), które otoczone są 5 działkami budowlanymi pod nowe osiedla tuż nad wąwozem oraz kolejne tuż za wąwozem. Także z lasu i pięknego widoku nic nie pozostanie - jedynie 50m pas przestrzeni na wąwóz, ale z osiedla Skandinavia i tak nie będzie go widać, bo podkreślę, między nim a wąwozem powstaną jeszcze co najmniej 2 rzędy bloków. Niestety nie mogę załączyć tu zdjęcia mapy, ale odsyłam wszystkich na http://mapa.gdansk.gda.pl/ipg/app/index
Pozdrawiam i żyjcie w świadomości!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

orunia górna - kolejne kłamstwo )

w reklamie prezentowanej na tym portalu deweloper podaje lokalizacje orunia górna... to totalne kłamstwo, miejsce w którym buduje nie ma się nijak do oruni górnej, która ma bogatą infrastrukturę sklepów, szkół, przedszkoli itp a do tego blisko z niej do centrum miasta. Tu... Nie ma niczego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

dzielnica nazywa sie Orunia Górna - Gdańsk Południe jeśli sprawdzisz na podziale administracyjnym miasta Gdańska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Biotura (12 odpowiedzi)

Biotura powstaje w jednej z najszybciej rozwijających się części Gdańska. Miejsce to łączy w...

Vivere Verde (58 odpowiedzi)

Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Powstaje w...

Osiedle Maćkowy Potok (8 odpowiedzi)

Inwestycja powstanie na wzniesieniu ulicy Wielkopolskiej (w pobliżu skrzyżowania z ulicą...

do góry