Pracuje w Niemczech i prowadziłem działalność gospodarczą w Polsce,tam pracodawcą odprowadza za mnie składki tutaj ja płaciłem składki , działalnosci ale zus uznał ze te składki nie powinie em płacić bo ustawodawca są Niemcy odprowadzania składek co teraz mam zrobic