Składki
~Justyna
193.84.1.*
(2 lata temu) 11 października 2023 o 08:09
Pracuje w Niemczech i prowadziłem działalność gospodarczą w Polsce,tam pracodawcą odprowadza za mnie składki tutaj ja płaciłem składki , działalnosci ale zus uznał ze te składki nie powinie em płacić bo ustawodawca są Niemcy odprowadzania składek co teraz mam zrobic
0
0