Widok

Sklep Mini Market Mucha - Groszek

Czy wiadomo coś na temat w/w sklepu? Wydaje się, że został zlikwidowany... :(
Szkoda byłoby gdyby okazało się, że moje przypuszczenia są słuszne, sklep praktycznie najbliżej miejsca zamieszkania...
Czy jeśli okaże się że jest zamknięty, to czy ktoś wie co w tym miejscu powstanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powstanie sklep pamiątkarski z pamiątkami po zamkniętym sklepie :)
Do każdego zakupu dostaniesz zdjęcie sprzedawcy z autografem gratis.
(w pakiecie lojalnościowym młody sprzedawca pozwoli ci przymierzyć swoje okulary)
Co piąty klient dostanie spleśniałą marchewkę gratis, a co dziesiąty spleśniałą pietruszkę - co setny klient otrzyma gratis całuska w czoło od sprzedawcy (młody chłopak w okularach)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie powstanie bar bo byłoby to bez sensu zwłaszcza że obok ma powstać Marylin bar 2.
Planowana przychodnia? Też raczej nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłem nieaktualne ogłoszenie w sieci o chęci wynajmu czy sprzedaży na działalność handlową czy gastronomiczną. Niby super lokalizacja, planowana rozbudowa drogi i rondo oraz wielkie pokłady nadziei w budującym się osiedlu młody Straszyn. Tylko dlaczego w takim razie sklep zamknięty?
Ponieważ w nowo powstającym bloku na młodym Straszynie też prawdopodobnie powstaną sklepy. Nasza Mucha nie wytrzymała konkurencji. A szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma być jakieś słabe bistro jakiegoś goscia co mu w Gdańsku nie wyszło. Pewnie nie wie ze niżej buduje się Marilyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mucha miala juz swoje pięć minut sławy szybko się skończył super zatowarowany sklep chyba tylko po otwarciu.kolo statoila mlody straszyn bedzie 6lokali .napewno bedzie jakis spozywczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim Marilyn sie wybuduje, to jeszcze trochę czasu minie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat, chłopak w okularach był bardzo sympatyczny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chłopak kasował, zwykle często mylił się na kasie przy nieco większych zakupach, to nabijał na kasę potem coś usuwał i znowu nabijał, finalnie na rachunku był duży chaos gdzie co niektóre produkty kupione w ilości sztuk jeden nabite były tak jakby kupiło się dwie sztuki, zwykle na drobiazgach typu np. pojedyncze warzywo dwa razy skasowane... więc czy był sympatyczny?
Cwany, taki drobny cwaniaczek... a to co oszukał to pewnie dla siebie uciułał, bo widziałam, że on z tych biedaków co tam przy Bocznej mieszkają, od nich z domu zwykle psy luzem bez smyczy i kagańca - takie kundelki biegają po drodze, czasem któryś jest potrącony przez samochód - nie wiem, może kantuje na kasie żeby mieć na karmę dla psów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Biedny nie oznacza odrazu,że złodziej. A chłopak widziałam pracuje teraz na stacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mucha padła, bo wszystko stare i spleśniałe, współczuje jeśli dla was to był dobry sklep, osobiście kupowałam tam tylko mleko i to czasem. Smacznego jeśli jedliście wędliny i ser żółty z data 6 miesięcy do tylu. A sprzedawcy tylko ploteczki i kanty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie napisałam,że polecam sklep,ale że nie można wyzywać sprzedawcy od złodziei bo jest biedny. Każdy może się pomylić. W dodatku ocenianie człowieka przez pryzmat wyglądu mega słabe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz można się pomylić, jednak regularne mylenie się? Nie daje do myślenia? Źle wydawana reszta, ciągłe nabijanie i wycofywanie, nabite na paragon rzeczy których się nie kupowało... coś tu zwyczajnie nie grało.
Nie dość, że drogo, świeżość produktów też pozostawiała wiele do życzenia, słaby asortyment to wszystko zniechęciło klientów, do kompletu młody sprzedawca kantował co suma summarum doprowadziło do braku klientów a co za tym idzie zamknięcia sklepu...
Młody po prostu zarżnął ten sklep....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha serio? Myślicie,że Mucha upadła przez tego chłopaczka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno poniekąd przyczynił się do tego oszukując klientów na kasę, spowodował to, że część z nich przestała przychodzić do sklepu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry