Widok

Sklep "Stokrotka" Pustki Cisowskie

Od czasu do czasu odwiedzam osiedlowy sklep "Stokrotkę" I gdy zamierzam tam cokolwiek kupić zawsze jestem zmuszony do poszukiwań towaru, który chce kupić . Co jakiś czas towar w tym sklepie jest przekładany z regału w którym był dotychczas na regały w innym miejscu . Klient ugania się po sklepie szukając towaru . Mleko w kartonikach umieszczone jest na najwyższej półce , gdzie dosięgnąć może tylko osoba o bardzo wysokim wzroście . Osoba o niższym wzroście już nie kupi tam mleka , bo nie dosięgnie.
W końcu rezygnuje z zakupów i idzie tam, gdzie kupuje się bez problemów.
W sumie to nie wiadomo czemu ma to służyć ? Osobiście, ja rezygnuję z dalszych zakupów i idę do innego pobliskiego sklepu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19
Stokrotka to dno i pół kilometra mułu.
Chyba chodzą tam ludzie, którym sprawia przyjemność stanie w kolejce dlugiej na pół sklepu i obserwowanie powolnych ruchów niewyrośniętej pani Katarzyny. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25
Bardzo lubię sklep Stokrotka i robić tam zakupy jest bardzo duży wybór i dostawy codziennie To wolny kraj i każdy może robić zakupy gdzie chce
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
Całe szczęście, że już nie mieszkam na Pustkach, bo szału dostawałam patrząc na powolne ruchy tej niewyrośniętej kasjereczki Katarzyny. W innym sklepie wyleciałaby natychmiast. ;)
A pracowałam w handlu, w Auchanie na Kołobrzeskiej w Gdańsku i wiem co się robiło z takimi ślamazarami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 23

Pracowałaś w handlu? Wow, ale jesteś fajna! To Cię czyni nieomylną ! Na szczęście nie Ty zatrudniasz te kasjerkę i nie możesz jej zwolnic
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znowu Natalia...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynianko z krwi i kości, zajmij się własnym życiem.
Kimkolwiek jest ta "Natalia" zapewne wytyka prawde ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 23
Ta Natalia jest marchewą, szukającą zwady gdzie tylko się da.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamknij Ty swoją wszystkowiedzącą buzię gdynianko.
Nie znasz tej dziewczyny a śmiesz pierd... takie bzdury, aż głowa boli. A później zapewne pierwsza do komunii wyśpiewując na całe gardło!

Tak niefortunnie się dla Ciebie składa, że
jestem osobą bardzo blisko związaną z Natalią i jej partnerem, z którym to aktualnie ona zamieszkuje.
Ocenianie ludzi po pozorach jest słabe, a ja mam przyjemność widywać Natalię co najmniej 5-6x w miesiącu, bywam w ich domu, widzę jaka jest na co dzień.

Fakt, nie jest aniołkiem ( tak abstrahując, kto z nas nim jest?) , ale też nie masz podstaw aby ją tak obrażać.

Zastanów się nad sobą, bo przemawia przez Ciebie pieniacza nienawiść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
Marchewka.Zluzuj majty.I przestań podawać się za znajomą bo "czuć"cię z daleka. Do komunii nie chodzę od lat...więc nie trafiłaś.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Cis Park (4 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

do góry