Widok

Sklep elektryczny

Słyszałem że sklep elektryczny znajdujący się przy ul. Północnej został zamknięty.
Czy został przeniesiony pod inny adres? Bądź czy w bliskiej okolicy znajdę sklep gdzie zakupie przewód i końcówki do podlaczenia satelity?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najbliższy chyba Żukowo. Albo wysyłkowo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo Chwaszczyno, przy rondzie jest hurtownia elektryczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Auchan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że jesteście na etapie wykonania u siebie instalacji elektrycznej. A czy już wiecie skąd będziecie pozyskiwać prąd? Bo, to też jest bardzo ważny aspekt... Czy już się nad tym zastanawialiście? Jak nie, to czas najwyższy. Jak mogę wyrazić swoją opinie, to napiszę wam że warto byłoby postawić na respectenergy. Ponieważ jest to niezawodny dostawca zielonej energii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12


gabi bujaj wora.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sklep elektryczny jest na lotniczej między stacja a rondem. Na przeciwko mechanika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewentualnie przez neta zamów: https://el12.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak naprawdę wybór sklepów z takimi produktami na naszym rynku jest dzisiaj bardzo duży. Niemniej jednak moim zdaniem zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą, dostępną w https://eldor24.pl/wkladki-bezpiecznikowe-cylindryczne-miniaturowe/bezpiecznik-08a-20-mm-ce-bez2000-08ce . Mamy tutaj masę produktów do wyboru, a atrakcyjnych cenach, a dodatkowo zamówienia są naprawdę szybko realizowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

przekonaliście mnie. Dzięki takiej reklamie spamującej forum nigdy do was nie zajrzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

do góry