Widok
Sklep inny od innych
Serdecznie polecam ten sklep, chyba pierwszy ze sklepów akwarystycznych w którym rzeczywiście dba się o jakość, a nie o ilość. Co prawda przez mocną specjalizację sklepu zatowarowanie nie jest zbyt szerokie(brakuje np. ryb) ale za to jest tam wszystko czego brakowało do tej pory w trójmieście, nawet co bardzo mnie zdziwiło produkty ADA. Bardzo młody Pan sprzedawca był uprzejmy - zaproponował nawet kawę :) i chętnie dzielił się wiedzą której mi brakowało, a przy okazji akwaria które mają to chyba najładniejsze akwaria jakie widziałem na oczy.
Na minus trzeba jednak zapisać słabą reklamę trochę pobłądziłem zanim dotarłem.
POLECAM KAŻDEMU AKWARYŚCIE !!!
Na minus trzeba jednak zapisać słabą reklamę trochę pobłądziłem zanim dotarłem.
POLECAM KAŻDEMU AKWARYŚCIE !!!
Moja ocena
Qcube
kategoria: Sklepy zoologiczne
obsługa: 6
asortyment: -
pomoc merytoryczna: 6
podejście do zwierząt: -
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6