Serdecznie polecam ten sklep, chyba pierwszy ze sklepów akwarystycznych w którym rzeczywiście dba się o jakość, a nie o ilość. Co prawda przez mocną specjalizację sklepu zatowarowanie nie jest zbyt szerokie(brakuje np. ryb) ale za to jest tam wszystko czego brakowało do tej pory w trójmieście, nawet co bardzo mnie zdziwiło produkty ADA. Bardzo młody Pan sprzedawca był uprzejmy - zaproponował nawet kawę :) i chętnie dzielił się wiedzą której mi brakowało, a przy okazji akwaria które mają to chyba najładniejsze akwaria jakie widziałem na oczy.
Na minus trzeba jednak zapisać słabą reklamę trochę pobłądziłem zanim dotarłem.
POLECAM KAŻDEMU AKWARYŚCIE !!!