Widok

Sklep ogrodniczy

Czy mi się wydaje , czy sklep ogrodniczy się zamyka ? wisi kartka do wynajęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wcale się nie dziwię, beznadziejne zaopatrzenie i ceny z kosmosu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

Zawsze w okresie zimowym jest zamknięte a ceny cóz jak mam gdzieś dalej jechać to wole tu kupić. I nie pisz ,że beznadziejne zaopatrzenie, kosiarki i traktorki maja być?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

kkk, sam jesteś beznadziejny. Pani ma wszystko w swoim sklepie. Nie trzeba jechać na Matarnię. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie kupić tego, co mi było potrzebne. Także bzdur nie pisz.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

CZYLI wynajmują tylko do wiosny a od wiosny dalej ogrodniczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

na to wychodzi. Część ogrodowa w Auchan np też sie zamyka na zimę bo to po sezonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno się zamyka na stałe szkoda bo fajny sklep , nie musiałem jeżdzić do centrum zawsze był pod rękom jak cos potrzebowałem do ogrodu .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

ta i kombajny bedą:) drożyzna i zaopatrzenie słabiutkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co piszesz za pierdoły sklep jak na taką wioskę był super zatowarowany , Było wszystko co chciałem kupić nigdy nie wyszedłem z kwitkiem, Kobitka się starała . Co niektórym trudno dogodzić ,łazicie po tych centrach handlowych i nawet nie wiecie jakie "g*wna " kupujecie .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaopatrzony byl spoko. Ceny spoko. Tylko dostepnosc nie spoko. Krotkie godziny, albo zamykanie z bomby. A nieswiadomych oswiece, zukowie takich sklepow jest kilka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku organizowane są jakieś kiermasze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry