Widok

Sklep z akcesoriami dla dzieci?

Witam. Chcemy otworzyć kolejną filię sklepu z akcesoriami dla dzieci i rozważamy jako lokalizację Banino. Czy w tej miejscowości taki sklep cieszył by się zainteresowaniem? Asortyment który oferujemy to między innymi wszelkiego rodzaju zabawki, gry,puzzle, maty edukacyjne, hulajnigi, lalki, wózki dla lalek, książeczki edukacyjne itp. Akcesoria dla niemowląt- Butelki do mleka, smoczki, grzechotki, pieluchy, laktatory, elektroniczne nianie, przewijaki, materace oraz odzież. Proszę o opinie czy warto u Państwa wchodzić z taką branżą. Pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu tylko Art.rolnicze,mięcho i alko.reszta zbedna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
nie warto, wszystkie niezbędne rzeczy są dostępne w okolicznych sklepach, resztę można kupić w markecie (których mamy dużo w pobliżu), najczęściej kupuję takie rzeczy które proponujecie ze sklepów i portali internetowych, bo wciąż najtaniej wychodzi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem również nie warto, ponieważ takie zakupy to raczej robi się w internecie- zawsze jest większy wybór i lepsza cena, co innego gdyby to byłby np komis z art. dla dzieci
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja myślę ,że można spróbować. Nie zawsze znajdzie się czas,by jechać na zakupy dalej niż do Banina.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myślę że warto, ale wszystko zależy od cen. Mi osobiście brakuje miejsca gdzie mogłabym kupić jakieś ubranie dla córki. Jest niby ten butik koło Kulki i tam są jakieś ubranka dla dzieci, ale chyba dość drogie. Często niestety bardziej opłaca się podjechać na Matarnię lub zamówić przez neta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie warto, wyższe ceny i mniejszy wybór towaru niż na Matarni czy w internecie są właśnie dlatego, że jest za mały obrót, a najem i inne opłaty trzeba ponosić. Ci którzy kupują pieluchy i zabawki na miejscu w pierwszej kolejności udają się do Biedry, chyba, że czujecie się konkurować z ich cenami...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zabawki w Biedrze? czy gdziekolwiek w Baninie? dobry żart. Wybór mocno nie przystaje do ilości dzieci w tej wsi ;)
ja na pewno zaglądałbym do takiego sklepu gdyby się otworzył, jeśli tylko ceny byłby nie wyższe niż te z internetu plus przesyłka ;) no i szeroki asortyment.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi np. ciężko było znaleźć ostatnio zwykłego 'Chińczyka'. Jeśli sklep będzie oferował szeroki asortyment, a nie tylko towary z górnej półki to jestem jak najbardziej 'za'
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
życzę powodzenia
ale konkurencja jest spora bo zaczynając od Biedry, jest też drogeria w której są zabawki i papierniczy no i w Żukowie kilka sklepów z zabawkami. Sporo się kupuje przez internet - taniej. Ludzie pracujący w mieście zajeżdżają na pobliską Matarnie czy Auchan.
Taki laktator to też myślę nie kupuje się z przypadku tylko raczej przemyślany zakup poprzedzony przeczytaniem opinii w internecie i sprawdzeniem najtańszego.

taki sklep musiałby być zaróno stacjonarny jak i miał możliwość zakupu przez internet z odbiorem osobistym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
super pomysł-dla dzieci warto;)
popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja uważam że warto, mi brakuje tu takiego sklepu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi też bardzo brakuje takiego sklepu w Baninie. Ubranka i zabawki, coś na wzór "świat dziecka". Byleby ceny nie były jak w Smyku na Matarni. Tutaj powstaje dużo nowych osiedli, a na jednym, w którym zamieszkałam, same noworodki :) mamy miałyby gdzie chodzić na zakupy. Owszem jest jeden (wcześniej wspomniany) sklep- ale tam raczej trochę wiatrem wieje jeśli chodzi o wybór.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekujemy za opinie. prosimy o kolejne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że w kwestii wyboru odpowiedniego sklepu z artykułami dla dzieci najlepiej kierować się opiniami klientów bo oni stanowią najrzetelniejsze źródło informacji. Ja w ten sposób trafiłam na http://www.urwis.pl/ gdzie znalazłam szeroki wybór zabawek dla dzieci dostosowane do ich wieku oraz poziomu rozwoju. I to wszystko w naprawdę rozsądnych cenach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak czytam te opinie i wszystko by chcieli ale potem chodzą i marudzą ze drogo jest sklep z ciuszkami przy Kulce drugi w Feniksie i z tego co wiem to to kiepski ruch . sklepów jest sporo a ile już było i się zamknęło .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

sklep taki juz jest w budynku Fenixa perzy Pszennej + zabawki , drugi za delikatesami też mają dla dzieci ale troche starszych 8-10 lat itp ale zabawek tam nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Były i upadły .Nie warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba niekoniecznie... Teraz sporo takich rzeczy kupuje się w internecie. Przynajmniej ja, kiedy czegoś potrzebuje to skłaniam się do takich zakupów. Mam swój ulubiony sklep - http://modino.pl/, gdzie mam ogromny asortyment i jak porównywałam ceny w porównywarkach, to bardzo niskie ceny. Takie stacjonarne sklepy najczęściej nie mogą sobie pozwolić na takie oferty, bo muszą opłacić pracownika, punkt itd., a zabawki często leżą kilka sezonów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, możecie zawsze posłużyć się internetowymi poradami typu https://abcporady.pl/zestawy-konstrukcyjne-dla-dzieci-to-szybszy-rozwoj-i-kreatywnosc-dziecka/ które pomogą Wam w znalezieniu wartościowych ofert a zabawki wysokiej jakości i wartości edukacyjnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ceny będą normalne a nie jak w każdym nowym sklepie zawyżone o 120% to się uda.

Przykład:

Nowa piekarnia a tam:
Pytam o chleb, czy razowy:
-tak razowy.
a chleb farbowany na brązowo.... szkoda kasy na takie coś
i te ceny
Pączek 2zł....

ludzie, Banino to nie miasto turystyczne jak Praga, czy Budapeszt.
Ceny za wysokie....

maluchów pełno i przybywa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety Sławek Borewicz ma rację. W Baninie są ceny jak w Sopocie. Staram się nie robić tu zakupów, bo codziennie jadę przez Żukowo i ot choćby taki chleb od Jancy jest tańszy o 50gr w Żukowie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

matko kochana o 50 gr tańszy chleb a na paliwo ile wydasz jadąc do Żukowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Każdy robi zakupy gdzie chce. Ja np w Kokoszkach. I to moja sprawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytaj ze zrozumieniem, ze przejeżdża przez Żukowo...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wy macie jakieś problemy z kojarzeniem faktów?
Wątek z przed prawie dwóch lat i znowu się brandzelka zaczyna choć nikogo to nie interesuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytam to forum i już ciśnienia dostaje ,wszystko wam nie pasuje Biedronka -pracują ukraincy , drogeria ma za wysokie ceny , smacznego jedzenie zimne ......można tak pisać i pisać. Współczuje osobą prowadzącym sklepy i usługi .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tego co ostatnio dzieje się w Baninie można wywnioskować że wieś bardzo szybko się rozrasta. Sporo rodzin które się wprowadzają to rodziny z dziećmi. Na pewno zainteresowanie będzie. Natomiast na ile sprzedaż będzie sie kręciła i oplacala to albo trzeba wykonać profesjonalna analizę rynku albo zaryzykować. Cześć mieszkańców zadowala asortyment z biedry czy pepco, inni szukają czegoś bardziej wyszukanego czy lepszej marki. Na pewno trzeba pomyśleć co mogłoby przekonać klientów. Może też sprzedaż online z odbiorem w sklepie? Atrakcyjne ceny czy rabaty dla stałych klientów? Ja się nie znam ale ten typ produktów mocno jest obsadzony wśród sklepów internetowych. Np pieluch, butelek ani laktator a mierzyć nie potrzebujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

analizę to należy przeprowadzić od przeczytania daty wystawienia postu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

każdy kupuje jak mu wygodniej a teraz najlepiej robi się zakupy przez internet. Ja odkryłam fajny sklep gdzie kupiłam między innymi fotelik dla dziecka. Dla zainteresowanych zostawiam namiary https://sklepmati.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja pier...le! Złota łopata się należy! Za podłej jakości reklamę należałby się permban.
Ile dali za reklamę? Na waciki styknie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

O proszę 2 minusy - właściciela sklepu tj. p. Renaty Adamek i jej pracownika. A sklep który się tak reklamuje jest z byłej stolicy Polski - Lublina :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To, że Lublin jest byłą stolicą, to raczej mało znany fakt, więc nieźle przemyciłeś tu ciekawostkę :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz kupić dla dziecka nosidełko czy chustę to wejdź do sklepu https://carrylove.pl/ . Ja kupiłam tu nosidełko ergonomiczne dla swojej pociechy. Nosidełko bardzo dobrze wykonane, wygodne nie tylko dla dziecka ale również dla mnie. Synek spał w nim praktycznie cały czas a ja miałam wolne ręce i mogłam sporo rzeczy zrobić w domu i chodzić na długie spacerki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chcesz kupić łóżeczko dla dziecka? To polecam kupić kołyskę https://tweeto.pl/lozeczka-kolyski-dzieciece . Jest to dobre rozwiązanie, bardzo wygodne oraz taka mała ciekawostka kołysanie wpływa również korzystnie na rozwój mózgu malucha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

My kupujemy książeczki od Wydawnictwa MD Monika Duda. Na http://www.wydawnictwomd.pl robimy zapas w atrakcyjnej cenie z szybką wysyłką. Książeczki są dopracowane w każdym szczególe, pięknie ilustrowane i oprawione ze starannością. Polecam bo każdy znajdzie coś dla swojego dziecka od malucha po dziecko w wieku wczesnoszkolnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze możesz pomyśleć nad nianią elektroniczną. Niektóre przypominają zwierzątka https://neno.pl/produkt/neno-lui-niania-elektroniczna/, więc dziecko szybko się przyzwyczaja. Komunikacja ze smartfonem bezbłędna i wiesz cały czas, co się dzieje z dzieckiem. Trudno sobie wyobrazić większy komfort dla rodzica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry