Widok

Skopana - opinia

Brak mi słów by opisać to co wczoraj przeżyłam, odebrano mi część życia, radości, czuję się tak jakby mi ktoś wyrwał kawał serca na żywca, straciłam nadzieję w lekarzy którzy niosą pomoc.
Moja króliczka wczoraj się wykrawiła, zabieg, który przeszła okazał się fiaskiem a miało być tak pięknie. Dzwoniłam, nikt nie oddzwonił, nie poszłam na wizytę kontrolną, również nikt nikt ze strony altervet się nie zainteresował dalszym losem biednej małej pokrzywdzonej istoty.
Podsumowując rzeźnia!!!!!
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo przykro nam z powodu Pani straty. Warto jednak zaznaczyć, że standardowy zabieg sterylizacji młodego zdrowego królika jest obarczony zupełnie innym ryzykiem niż zabieg u króliczka 9 letniego z obecnymi zmianami nowotworowymi macicy. Bardzo ważne jest, aby poddawać zwierzaki kastracji w młodym wieku, a nie zwlekać do momentu aż zmiany nowotworowe, które są bardzo częste u samiczek będą zagrożeniem życia zwierzaka. Była Pani poinformowana o rokowaniach i wysokim ryzyku zabiegowym. Przed zabiegiem zostały zlecone i wykonanie badania dodatkowe- badanie krwi/usg aby zminimalizować ryzyko anestetyczne. Śródzabiegowo okazało się , że zmiany są bardzo zaawansowane, mimo to nasi chirurdzy robili wszystko co w ich mocy . Czasami mimo najszczerszych chęci pomocy z naszej strony, organizm jest tak przeciążony przewlekłą chorobą, że dochodzi do powikłań pooperacyjnych. Tak było w tym przypadku. Bardzo nam przykro, że nie udało nam przedłużyć życia Pani zwierzęciu. Proszę pamiętać, aby na przyszłość nie zwlekać zbyt długo z przeprowadzeniem operacji. Z wyrazami szacunku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry