Widok

Skradziono przyczepke

Witam,
W nocy z 11/12 września lub 12 września w dzień skaradziono mi przyczepkę reklamową...Przyczepka była zaparkowana między Pruszczem a Gdańskiem, jadąc od Pruszcze po prawej stronie na parkingu na wysokości sygnalizacji świetlnej przy tej tablicy co pokazuje prędkość...
Czy ktoś z forumowiczów widział może kogoś kto odjeżdżał moją przyczepką albo gdzieś w mieście się poruszał....może sąsiad, kolega chwalił się nabyciem nowej przyczepki? Proszę o każdy sygnał dla osoby, która pomoże nam ją odnaleść czeka nagroda pieniężna!!!

Na przyczepce był napis na białym tle POJADĘ GDZIE TYLKO CHCESZ na dole na czarnym tle biała lilia
Druga Strona też ta sama lilia i całe tło czarne i białe napisy z opisem działalności agencji.

Z góry dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdz policyjne parkingi. Być może tam ją sholowali:)

Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
minus1 napisał(a):

> Na przyczepce był napis na białym tle POJADĘ GDZIE TYLKO CHCESZ
Wiec o co chodzi? Przyczepka POJECHAŁA GDZIE TYLKO KTOŚ CHCIAŁ

Może faktycznie policja sholowała.
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety tam jej nie ma...To była pierwsza rzecz, którą sprawdziłem...Została skradziona i przepadła jak kamień w wode...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
minus1 napisał(a):

> No niestety tam jej nie ma...To była pierwsza rzecz, którą
> sprawdziłem...Została skradziona i przepadła jak kamień w
> wode...
Podpadłeś konkurencji wiec tam ją szukaj jako rzecz drugą:)

Takie jest moje zdanie

Ryszard Zieliński
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo możliwe, ale jeżeli to prawda to nikt nie jest na tyle "głupi" żeby mieć to na swoim terenie więc będzie ciężko...Wiem, że już jej pewnie nie odzyskam, ale chciałbym chociaż ustalić kto to zrobił...to jest ważniejsze dla mnie niż sama przyczepa bo zawsze można kupić nową...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry