Widok

Skradziono rower - Gdańsk Wrzeszcz

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Dziś w nocy na ul Manifestu Połanieckiego skradziono rower trekkingowy mojej córce - superior tk 400 Lady w kolorze srebrnym. Zamieszczam link do zdjęcia poglądowego (ten srebrny kolor w rzeczywistości jest ciemniejszy), niestety nie mam przy sobie dobrego zdjęcia roweru córki. Gdyby ktoś, coś - byłbym wdzięczny. Będę jeszcze w Gdańsku kilka dni - czy jest sens szukania tego roweru na jakiś pobliskich targowiskach? Jeśli tak, to gdzie i kiedy?

Lista osprzętu:

amortyzator suntour nex p 700c
przerzutka tył shimano acera 9rz
przerzutka przód shimano altus 3rz
manetki zmiany biegów altus
korba shimano alivio
kaseta shimano altus
lampki axa tył, trelock przód
opony schwalbe road cruiser 28*1,60
dynamo shimano dh3n31
piasta tył shimano acera

Zdjęcie:
https://superiorbikes.com/generated/371-tk-400-lady-brilliant-silver-matt--1110x643.jpg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że kradzież zgłoszona na Policję. Całkiem przyzwoity osprzęt. Szkoda roweru. Niestety rokowania są chyba złe. Można samemu spróbować dotrzeć do okolicznego monitoringu, bo Policja chyba raczej nie potraktuje tej kradzieży jako przestępstwa priorytetowego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

do góry