Widok

Skradziono trek 830 sopot

Rowery Temat dostępny też na forum:
Wczoraj 18.05.2018 w Sopocie przy Aleji niepodległości 830 skradziono treka 830. Do roweru mam wielki sentyment - posiadam go od nowości od 1996(posiadam jeszcze paragon i gwarancje).... 22 lata razem :( Gdyby ktoś go widział proszę o kontakt na priv lub policję. Sprawca to młody "czlowiek" - został zarejestrowany doskonale przez kamerę ale niestety nie posiadam jeszcze dostępu do nagrania.
Ostatnie zdjecie sprzed kilu dni... : http://naoku.com.pl/temp/trek.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

15.05.2018 o 10.40 stwierdziłem kradzież tylnego koła od mojego treka 800 spod przychodni na ul. Burzyńskiego ( przy Jana Pawła II )
Mm wrażenie że gosc ok 30 lat, kol.włosów ciemny,wzrost średni, który na chwilę wyszedł z poczekalni to załatwił.
Byc może robi się "sezon" na treki - tez byłem przywiazany a teraz kłopot żeby koło znaleźc. Jakby mi ukradł 300 zł to bym machnał ręką ale za koło to bym go na kole wyciągał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolny Sopot

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry