Widok

Skrajny nieprofesjonalizm

Zdecydowanie odradzam leczenie u Pana Laweckiego.
Pan Artur jako jedna z metod leczenia ropomacicza u naszej suni zaproponowal..UWAGA aby np. sunia przy nastepnej cieczce zaszla w ciaze i wtedy by sie oczyscila...Sunia by tej cieczki nie dozyla...Metody leczenia chyba z czasow starozytnych (nastepny weterynarz, do ktorego sie udalam zlapal sie za glowe jak to uslyszal...).Suczka nastepnego dnia po wizycie u Pana Laweckiego (za ktora oczywiscie slono przyszlo zaplacic) w stanie ciezkiego zagrozenia zycia trafila na stol operacyjny w innej przychodni i tylko to ja uratowalo.
Udalam sie do przychodni z "reklamacja" i z prosba o stanowisko przychodni w tej sprawie i wszyscy w niej solidarnie twierdza, ze nie doszlo do zadnego uchybienia.
Wszystkie osoby, ktore maja podobne doswiadczenia prosze o kontakt mailowy pod adresem petycja.weterynarz@gmail.com - sprawa jest w toku.
Zasugerowalam sie bardzo dobrymi opiniami na forum o tej przychodni, a po skorzystaniu z pseudo-pomocy Pana Artura prawie stracilam ukochana sunie.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
również zdecydowanie odradzam wizyty u Pana Ławeckiego !!!!!
...nawet nie będę opisywała przypadku z moim pieskiem... całkowity brak profesjonalizmu i wiedzy !!! źle podane leki, przed podaniem pytałam co to jest- okłamał mnie!! w nocy pies się bardzo źe poczuł, okazało sie ,ze był podany zupełnie inny lek!! którego mój piesek nie powinien przyjmować!! ODRADZAM Pana ŁĘGOWSKIEGO !!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry