Odpowiadasz na:

ale inni kupują. skoro nie będzie na rynku to cena będzie rosła także w PL. więc za chwilę za chleb płacić będziemy 10 PLN a za kilo mąki 2 razy tyle co dziś.

ale inni kupują. skoro nie będzie na rynku to cena będzie rosła także w PL. więc za chwilę za chleb płacić będziemy 10 PLN a za kilo mąki 2 razy tyle co dziś.

zobacz wątek
2 lata temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry