Od razu nadmieniam, że oceniam wyłącznie swoją kuchnię.

Montaż trwał u mnie nie 2 dni, jak podaje firma, a dokładnie ostatnia wizyta odbyła się po 5 miesiącach i 1 dniu. Błędy w projekcie, projekt na papierze to jedno a wykonanie drugie.
Jedne fronty mam na kantach wykończone na ostro, inne są obłe, zależy zapewne, który pracownik robił poprawki. Kuchnia nie trzyma poziomu. Odstający front zmywarki, to wg pana Michała wina producenta czyli f. Samsung, problemem był jednak nieprzykręcony front. Z kolei winą w pomiarach został obarczony pracownik a właściwie jego rodzinne problemy.
Niższe szafki wykonane w fornirze: dwie z nich mają wzór poziomy, dwie pozostałe zupełnie inny. Mam wrażenie, że moja kuchnia, to zlepek tego, co akurat było na produkcji.
Ekipa zostawiłaby mi też chętnie przerwy między szafkami, gdzie widać było kołki. Na szczęście zostało to naprawione.
Nie wspominając już o zniszczonej podłodze i uszkodzonym urządzeniu do filtracji, co poskutkowało zalaniem kuchni. A wystarczyło zareagować na e-mail. Słaby kontakt z biurem. Plusem p. Michała jest punktualność i fakt, że dokończył kuchnię ale niesmak pozostał i chęć oddania kuchni w całości.
Podobno miałam pecha.