Widok

Słabo

Masakra, trudno znaleźć w tej burgerowni jakieś pozytywy, jedyny pozytyw to chyba dostawca, który mimo wchodzenia na jedno z górnych pięter i późnej godziny był uśmiechnięty, ale przejdźmy do negatywów czyli jedzenia które lekko mówiąc jest słabe i nie zjadliwe!! Ser w burgerze był jakimś najtańszym za przeproszeniem syfem, kotlet spieczony na podeszwę, sałata (chyba tak można nazwać to czarne coś w środku) kompletnie brak smaku, bułka cienka tak, że burger rozwalał się w rękach! Zamówiłem do tego frytki, były gumowe i ociekały tłuszczem, do tego miał być sos czosnkowy, dostałem jakąś czerwoną maź, co zwie się barbecue, ale koło bbq to nawet nie leżało! Generalnie jestem zniesmaczony jakością jedzenia, najgorzej wydane pieniądze ma jedzenie w 3 mieście , nie polecam nikomu! Omijać szerokim łukiem!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość potraw: 1
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za pochwałę dla dostawcy,ale nie wiem czy lubisz chemolki czy nie? chodzi o sosy robione na naturalnych składnikach i nawet nie wiesz jaki alkohol jest dodawany do brązowej a nie czerwonej mazii zwanej BBQ! No i ser Mlekovita Gouda w plastrach to tanizna!? Człowieku weź się opanuj! Syfu nie serwujemy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry