Widok

Ślizgawka na placu zebrań, to delikatnie mówiąc TRAGEDIA!!!!!!!!

Łyżwy tępe!!! sznurowadła z supłami!!! KIBLE OSZCZANE I BRUDNE DO BÓLU, nikt ich nie sprząta po poprzednim dniu, brak papieru, ŻENADA!!!!
W niedzielę 20. 12. ( 16:00 ) jeszcze po 15-stu minutach po wejściu na lud stała woda, kiedy wychodziłem ok. 17:15 na lód nie wjechała Rolba, a to znaczy, że ci po nas jeździli na nie oczyszczonym lodzie!!! Miałem to samo dwa tygodnie temu, kiedy o 14:30 wchodziłem na lód, jako pierwsza grupa tego dnia, lód skopany na maxa!!!!! KORZYSTAM RÓWNIEŻ Z HALI OLIVIA !!! i tam jeszcze się nie spotkałem z nie oczyszczona taflą po poprzednikach, BRAK ZASAD, RAZ OBSŁUGA SZATNI WYDAJE NUMEREK PO ZOSTAWIENIU TORBY, A RAZ NIE I JAK PROSIMY SWOJĄ, TO SIĘ MIOTAJĄ JAK G!!!! W BETONIARCE!!! i tylko słychać, to ta, nie? a może ta, TRAGEDIA !!!! I można by tak pisać jeszcze długo!!!! długo!!! długo!!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 1
 
klimat: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lód matole lód.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne bo bylem tego samego dnia o tej samej porze i zadna z tych rzeczy nie miala miejsca. nie dziwie sie ze szatniarze sie miotaja jak przynosisz torby w ktore pakujesz caly swoj zyciowy dobytek, z kurtka i butami nigdy nie ma problemu.
jedyny minus lodowiska w tym roku to czas oczekiwania na lyzwy i szatnie szczegolnie w wekendy kiedys bylo duzo osob i obsluga szla sprawnie teraz trzeba bardzo dlugo czekac.\poza tym obsluga ok nigdy nie narzekalem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry