Odpowiadasz na:

Słoneczko

Mam pyatnie :
Czy jeśli chcialbym zaolesc przednie kolo do mojej szosy tak zeby szprychy nie nachodzily na siebie czyli na tzw sloneczko to bede potrzebowal specjalnej piasty i obreczy ??

Mam pyatnie :
Czy jeśli chcialbym zaolesc przednie kolo do mojej szosy tak zeby szprychy nie nachodzily na siebie czyli na tzw sloneczko to bede potrzebowal specjalnej piasty i obreczy ??
Pzdr

zobacz wątek
19 lat temu
~no_

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry