Przedszkole Słoneczna Kraina w Gdańsku

Przedszkola

Gdańsk, prof. Michała Siedleckiego 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mama - opinia wątek zamknięty wspaniałe przedszkole, profesjonalna kadra pedagogiczna, ciekawie prowadzone...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Co się dzieje w Słonecznej Krainie?? wątek zamknięty Czy ktoś mi powie dlaczego w oddziale w Osowie są ciągłe zmiany personalne??...
~mama emilka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

WARTO! wątek zamknięty Nasza przygoda z przedszkolem Słoneczna Kraina trwa drugi rok. Mam porównanie...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2012

polecam!!! podwojnie :) wątek zamknięty wszystkim tym, ktorzy tak krytykuja chcialabym powiedziec, zeby byli bardziej...
~mama 2 przedszkolakow
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2012

opinia wątek zamknięty Na początek pozytywy: B. miłe przedszkolanki, wspierały dziecko podczas...
~Mama Przedszkolaka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

przedszkole osowa wątek zamknięty witam drogie mamy, polecam tą placówke na osowej...moj skarb nigdy nie...
~drewa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2010

Najlepsze przedszkole w całym Trójmieście wątek zamknięty Miałam do czynienia z wieloma przedszkolami i mogę z czystym sumieniem...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2012

o to chodzi:) wątek zamknięty w dzisiejszych czasach jest b. duża konkurencja i przedszkola prześcigają się...
~Lara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Samo przedszkole (budynek, wyposażenie, zabawki) - normalne. Atmosfera -...
~wymagająca mama zadowolonego prz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Osowa- nie polecam wątek zamknięty Samo przdszkole (budynek), nie licząc kadry, wyposażenia i kultury, może...
~Mamuśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

mama - opinia wątek zamknięty jeżeli chodzi o przedszkole w Osowej to nie polecam, obiekt bez żadnego...
~mama
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2010

super przedszkole wątek zamknięty polecam wszystkim to przedszkole moje dziecko czuje się tak super a dla mnie...
~mama zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

super przedszkole wątek zamknięty moja córka chodzi do przedszkola już rok tego na ujescisku i jest zadowolona...
~zadowolona mamusia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

mama - opinia wątek zamknięty bardzo ładny obiekt niestety nie idący w parze z jakością opieki i...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

Super przedszkole wątek zamknięty Bardzo polecan przedszkole na ujeścisku bo tam chodzi nasz dzecko. Bardzo...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 czerwca 2008

najlepsze przedszkole wątek zamknięty polecam wszystkim to przedszkole jest super dziecko jest zadowolone, młode...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

Polecam każdemu! wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do "Słonecznej Krainy" już trzeci rok i jest to najlepsze...
~zadowolony tatuś Sławek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 grudnia 2007

super przedszkole wątek zamknięty Naprawdę super przedszkole, dzieciaki nie chcą wychodzić, polecam wszystkim...
~beata fryzjerka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 listopada 2007

dot. odziału Ujeścisko wątek zamknięty dot. odziału Ujeścisko
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 listopada 2007

zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim to przedszkole, mój synek chodzi do oddziału na Ujeścisku i...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

20

wątków

do góry