Widok

Słoneczna Zatoka

Słoneczna Zatoka Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w centrum rozwiniętej dzielnicy jaką jest Witomino. Wokół znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkola, ośrodki zdrowia, kościół. Na osiedlu nie brakuje także terenów sportowych i rekreacyjnych (w tym basen). Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu mają stąd blisko o lasu.

Kameralne osiedle składać się będzie z czterech segmentów o zróżnicowanej ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

przy Witawie

Skad takie ceny?? A to tylko stan deweloperski!! Dl kogo sa te mieszkania, dla bogaczy, czy dla uczciwych ludzi pracy. Wychodzi, po wykonczeniu ponad 400 tys. za 2-pokojowe. Kogo na to stac???
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5

Angmor81

Lepiej kupić działkę w Bojanie za 150tysiecy 1000metrow i wybudować domek mały za 300tysiecy niż klatkę w blokowisku.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

pewnie ze lepiej ale drożej .inv.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oczywiście jeśli policzy się koszty dojazdów i akceptuje się ten fakt oddalenia dowożenia dzieci do szkoły/przeszkolą zajec/marketow/warzywniaków itp. z tego co wiem komunikacja miejska nie jest wsaprciem dla mieszkancow rejonow za obwodnica, tutaj pamiętajmy o korkach dojazdowych i brak bus pasow. Taniej jakimś kosztem dojazdowym:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha

Bierz się lepiej do roboty, a nie się żalisz. Trzeba było się wykształcić nieudaczniku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

mnie stać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

8 tys za m2

Hmm nie wiem dla kogo mieszkania za 8 tys za m2 w kawalerca na niskiem bo 3 tylko pietrze i 7,2 tys za mieszkanie 3 pokojowe ok 65 m2. A cen jest podobno atrkcyjna hihi. Atrakcyjna ale chyba dla nieznanego dewelopera:-)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

40m razy 6tys=240tys i tak dużo

mieszkania na Słonecznej powinny kosztować nie więcej niż 6tysięcy za metr kwadratowy
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

Smiech

Kameralne osiedle.Dobre sobie.Widok na Zatoke Gdanska. Kolejny zart. Te blok/i nigdy nie powinny powstac w tym miejscu.Mieszkam na Niskiej.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 7

Deweloper zapomniał dodać że całe to osiedle zatoka plus Witawa jest na platformiec obrotowej widok na morze jest ustalony\ w parzyste dni z ZAtoki a w nieparzyste z Witawy .Obrót zacznie się o północy i będzie trwał 3 godz. Wolno by mieszkańcy nie pospadali z łóżek.Mechanizm wraz z silnikiem został zamówiony w Azji w którejś zKorei
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

internet

dlaczego ten nowy deweloper nie daje oferty do internetu -czego się boi -robi sztuczny tłok -boję się ze ma coś do ukrycia
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

zatoczka

Kolejny moloch na Witominie z widokiem na Witawę i Chwarznieńską. Chętni tylko z Warszawki na wynajem?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 6

Drożej niż w Italii ....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nieznany deweloper, bo co on wcześniej wybudował? No i widoku na zatokę gdańską też nie będzie, bo Witawa przecież zasłania! O tym, że tam światła słonecznego będzie tyle co kot napłakał to nie wspomnę... Cen to nawet nie warto komentować...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, Deweloper nie jest znany, a na razie sprzedaz odbywa sie na zasadzie kupna dziury w ziemi, troche ryzykowne... roznie juz bywalo z takimi inwestycjami, Lecz lokalizacja jest b. przyciagajaca. B.W
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sąd uchylił decyzję Wojewody o zatwierdzeniu projektu i pozwolenia na budowę/ aktualnie odbywa się tam samowola budowlana/dlaczego Powiatowy Inspektor Nadzoru nie reaguje??
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kong, nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Czy możesz to potwierdzić czymś oficjalnym?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam na Witawie i codziennie widzę jak wyglądają prace na tej budowie. Technologia sprzed 20 lat. Na razie idą po taniości, bo inwestycja nie jest pewna. A ceny po 8000 za m2 to chyba jakiś żart. Deweloper świeżynka więc chce się nachapać po wielu nieudanych wcześniejszych inwestycjach.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeśli 8 tyś za metr to nie duzo. Jest tam jakaś strona ?
Jestem zainetresowany zakupem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Heh przy tej bance co jest to moze faktycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

inwestor

Deweloper powiedziałbym znany właściciele IGLOTEXU i Eurobud teraz wzieli się za deweloperke pieniądze mają . poczytajcie sobie ludziska trochę .

Realizacje ? chociażby Hotel Zatoka w Gdańsku nie chcę robić reklamy bo nic mi do tego tylko stwierdzam fakty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

witawa

ceny porazajace, lokalizacja nie jest zla, lecz waskie uliczki i brak dobrego dojazdu obnizaja atrakcyjnosc mieszkan. cena ok.5.800/m2 bylaby do zaakceptowania
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

za drogo!!!

Tak, ceny sa nieadekwatne do standartu, kupie jak bedzie obnizka, bo chyba ze 7-8 tys za metr to sie nie sprzeda, to nie jest warte tych pieniedzy
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

porownanie

Ta inwestycja w porownaniu do WITAWY nie wytrzymmuje konkurencji . Mieszkania w Witawie to luksus, i jakosc wykonania, monitoring, ochrona, w kapciach do sklepu,czystosc,,,i ceny nie tak wysrubowane
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

drogo nie znaczy dobrze

Dlugo nie bylo widac na budowie ekipy budowlanej, widac ze roboty nie sa dobrze koordynowane, slaby zarzad budowy, niedoswiadczony developer, to zniecheca. Teraz troche ruszylo, ale widac chaos i brak organizacji pracy. Nie wzbudza to wszystko zaufania do firmy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wypowiedział się specjalyyysta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

aktualnie sprawa w NSA /za kilka miesięcy może się okazać ze nie mają pozwolenia na budowę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Budowa wstrzymana

Czy to prawda że budowa jest wstrzymana, podobno budynek obok się obsuwa
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziś przejeżdżałam obok. Ani żywej duszy... Nikt nie pracuje. Brama zamknięta. Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przechodzę tam codziennie i nie widziałem aby budynek się obsuwal. Jakieś prace trwaja. Kupiłem tam mieszkanie i mam nadzieje na lepsze i nowocześniejszy miejsce niż Witawa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ok, Krono, faktycznie nie widać aby cos sie osuwało, ale nikt tam nie pracuje. Biuro sprzedazy zamkniete, na maile nikt nie odpisue, telefonów nie odbierają. Też kupiłem tam mieszkanie i zaczynam sie lekko irytowac.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gratuluję dobrego zakupu. Budowa jest wstrzymana do odwołania. Nie wiadomo czy powstanie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Buhahahahahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gratuluję dobrego zakupu. Budowa wstrzymana do odwołania i nie ma pewności czy ją skończą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze byłoby gdyby ktoś podawał źródła tych cudownych informacji o wstrzymaniu budowy.
Ja dostałam taką informację od dewelopera. "Witam serdecznie, na budowie nie zaistniała żadna sytuacja związana z osuwającym się budynkiem. Jesteśmy na etapie prowadzenie prac zabezpieczających pierwszego etapu by móc przystąpić do kolejnych prac budowlanych."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

To nie są cudowne informację tylko twarde fakty. Deweloper pisze co chce i ma nadzieję że uśpi czujność zakupowiczów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

To nie są cudowne informację tylko twarde fakty. Zanim zapłacisz zaliczkę to sprawdź wszystko dokładnie. Ale z drugiej strony kto bogatemu zabroni wydawać kasę jak chce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj pusto ,nikogo nie ma . Nic się nie dzieje , drugi dźwig nawet nie jest do końca rozłożony tylko leży a to jest nie praktykowane bo za dźwig się płaci dobogodzine i każdy deweloper robi wszystko aby było jak najmniej straconych dni dźwigu , Coś tu śmierdzi .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś zaczęli rozmontowywać i wywozić dźwigi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic się nie dzieje bo dziać się nie może. Budowa jest wstrzymana do odwołania.Lepiej sprawdźcie podpisanie umowy czy możecie wycofać wpłacone pieniądze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mówisz o twardych faktach, o tym, że dziać się nic nie może i że budowa wstrzymana do odwołania... Wiesz czemu, jakie są przyczyny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak by nie było poważnych podstaw do wstrzymana budowy to budowa by trwała. Jak widać jest inaczej. Co tu więcej dodawać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

oj żle się dzieje,żle

Dlaczego prace na budowie wstrzymane ? Deweloper powinien napisać w internecie i uspokoić zainteresowanych -nic nie pisze- zero wiadomości-jest się czego bać.Żle się zaczęło to co będzie dalej?Nie dość że bardzo bardzo drogo to jeszcze nerwowo.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sąd uchylił pozwolenie na budowę a nowego nie dostali i tak szybko nie dostaną ot i cała tajemnica
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcialem tam kupic mieszkanie i nawet chciali ladnie z ceny zejsc,ale na szczescie sie powstrzymalem.Ludzie na Witominie mowia ze wstrzymali prace przez osuwajacy sie grunt i pekajace budynki w poblizu budowy,ale nie wiem ile w tym prawdy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witawa się osuwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Był ktoś na spotkaniu z inwestorami w sprawie terminów?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

spotkanie się nie odbyło
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa jest w sądzie. Mieszkańcy z drugiej linii zabudowy "domkowicze" pragną aby Witomino pozostało jak dawniej. Przewodniczy im radca prawny. Następne rozgrywki to odbijanie piłki. Ja spadam!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jacy "domkowicze"? Skąd ta informacja? Z tego,co ja słyszałem,to chodzi o sprawy techniczne.Dlaczego Zatoka oficjalnie nie zajmie stanowiska,by położyć kres wszelkim plotkom i domysłom.Brak szacunku do nabywców,dobrze to nie wygląda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nikt nic

kiedy bedzie decyzja sadu w sprawie dalszej budowy, kiedy inwestor moze sie spodziewac zakonczenia budowy, nic nie wiadomo, i co teraz robic?? czy czekac az ruszy ta inwestycja , czy sie wycofac i odebrac zaliczke??? jestesmy zaplatani...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety decyzja już jest. Wstrzymanie budowy. Już rozebrane są maszyny i dźwigi. Podobno jeszcze będą walczyć z odwołaniami, ale macie rację, bardzo podejrzane jest to, że inwestor nie zabiera oficjalnego stanowiska. Dziwne jest też to, że nieoficjalnie "zrzuca winę" na złośliwych sąsiadów, ale nie jestem pewien czy nie ma jakiejś poważniejszej przyczyny po stronie inwestora.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzisiaj widziałem jak ładują pręty zbrojeniowe na naczepy ciężarówek i gościa co gmerał coś przy kontenerach dla budowlańców, prawdopodobnie też je zabiorą... I tak oto będzie w centrum dzielnicy ogrodzona dziura w ziemi przez pewnie długi czas...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajna inwestycja a tu d*pa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po co Wam taki szajs

Pytanie po cholerne pchacie się w takie bagno. Czy Wy widzieliście lokalizację bo chyba nikt normalny nie kupi mieszkania z widokiem na molochy z obu stron
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za jakieś nowe informacje? Przecież niektórzy mają już kupione mieszkania, więc ktoś coś wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mają kupione mieszkania to mogą się wprowadzać.

...no chyba że kupili dziury w ziemi... wtedy są w czarnej d...ziurze...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma chyba się zwija, zabrali wszystko z budowy, a punkt sprzedaży chyba się likwiduje nie ma już logo i szyldut. Ktoś umoczyl kilka tysi..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To, że pusto na budowie, to widzę z okna. Myślałem że ktoś bardziej zainteresowany tematem ( ktoś kto kupił ) dostał jakieś większe info.
Mam nadzieję, że ta dziura w samym środku Witomina nie zostanie tam już na zawsze .Tak jak np. ten nigdy nieskonczony budynek obok Lidla..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę nie siać paniki. Jest punkt sprzedaży, jest logo.(dziś widziałam na własne oczy). Dostali zgodę i niedługo wejdą na budowę, rozmawiałam z przedstawicielem Dewelopera.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Punkt sprzedaży jest na mojej ulicy. I faktycznie zdjeli wielki napis 'Zatoka' od strony Chwarznienskiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

I nic się nie dzieje.. psy szczekają karawana jedzie dalej..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdajesz sobie sprawę z tego że tam od pół roku nie trwają żadne pracę i cały sprzęt został już dawno wywieziony, a dźwigi rozebrane?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie do końca prawda

w rejestrze prowadzonym przez UM Gdyni wg stanu na koniec kwietnia nie ma żadnego złożonego przez nich wniosku ani wydanego pozwolenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wznowili budowe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Paranoja

Urodzisz się w Gdyni i miasto ma ciebie w d*pie. Tak Wojciech Szurek dba o ludzi urodzonych w Gdyni. Siedź z rodzicami aż babcia umrze (albo oni), tyle tylko że dzieci jest przeważnie więcej niż babć...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

Budwoa Wznowiona

Na placu budowy znów stawiają żurawie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Budowa ruszyła na nowo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nareszcie !!

mam nadzieje że już będą działać bez zbędnych przerw
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zatoka

A jak tam dojechac damochodem, proponuje komunikowac sie dronami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

damochodem to nie wiem. Samochodem masz kilka możliwości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Te bloki stoją za Centrum Vitawa i będą całkowicie przez nie zasłonięte

żadnego widoku na zatokę zapomnijcje z przdu bloki z tyłu bloki no może z boku komuś się uda z widokiem na las
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie wszechwiedzący,

byłeś na budowie że wiesz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej, czy ktoś z Was ma jakieś dodatkowe informacje odnośnie developera i inwestycji? Planuję kupno mieszkania w Gdyni i zatoka na pierwszy rzut oka wydaje się ciekawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobra lokalizacja,Iwestor ok.podpisuje akty notarialne z terminami oddania do wykończenia i ostatecznego przekazania.
Budowa terminowo jest wykonywana,dobre materiały,ceny ? to już indywidualne podejście nabywcy..
Z mojego punktu widzenia i rozeznania to taniej nie będzie..
Mialam przyjemność osobiscie obserwować prace na tej budowie od jesieni do lutego..
Bardzo miły zespół obsługi w biurze dewelopera..
Dla mnie super!
Polecam
Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

No fajnie będzie się mieszkało tam jeden będzie drugiemu patrzał co robi w domu tak blisko siebie stoją
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

I widok piękny z jednej strony blok z drugiej blok naprawdę super widoki z okna tylko kupować normalny człowiek by tam niezamieszkal
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uważam,że normalni ludzie kupują mieszkania,lokalizacja super,budowa z dobrych materiałów,deweloper ok,obok w Witawie tez patrzą sobie w okna od strony patio i ceny mieszkań tam są wygórowane..i ciagłe remonty,jak pada to już od dwóch lat miski z wodą przy wejściu do strefy usług..
Wspólnota ciagle ma pod górkę z zarządcą!
Ponadto większy hałas!!
Ulica Słoneczna i Getta spokojna..
Dobra komunikacja i blisko centrum i plaży
Osiedla na obrzeżach Gdyni to wielkie sypialnie z dojazdem w korkach!
Tutaj wszystkie usługi i dużo zieleni..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne osiedle, aż miło popatrzeć jak się Witomino rozwija :) Nazwa Słoneczna Zatoka trafiona idealnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przyjemnie się mieszka na Witominie. Blisko centrum i szlaków trójmiejskiego parku krajobrazowego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słoneczna Zatoka

Cały plac zabetonowany,kasztanowce schną,widok żaden:z jednej strony Witawa,od strony Chwarznieńskiej nie ma czego oglądać,od zachodu wieżowce a przy ul.Słonecznej wystawiony do sprzedaży obiekt po Łączności i tam prawdopodobnie stanie kilkunastopiętrowy biurowiec.I będzie po ''widokach''.A z pieskami na spacer będą chodzić na sąsiednie tereny zielone spółdzielni mieszkaniowej tak jak to czynią w tej chwili mieszkańcy Witawy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasztanowce wydały piękne kasztany, wszystko w porządku, Liście schną już jesień:) Mieszkanie trzeba kupować od "bezpiecznej" inwestycyjnie strony zapewne budynek TP będzie pod inwestycje. Nie ukrywajmy ze Witomino jest "sypialnia" Gdyni widoki nie dla każdego są najważniejsze. Tereny zielone są ogólnodostępne zatem nie ma problemu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupiłam mieszkanie w zatoce, patrząc na tempo pracy i jakość materiałów jestem zadowolona. Nareszcie przełamanie monopolu Witawy. Witawa 100% beton, w której mieszkanie o takim samym metrażu 42m kosztuje 330 000 pln i to często bez piwnicy, bez h.garazowej i do remontu... W Zatoce wyższy standard, 0 20 lat nowszy budynek cena na całości wyzsza o 30tys zl. Remont i tak trzeba zrobić zarowno z 20letnich mieszkaniach witawy jak i w deweloprskim. Który budynek dziś jest z czerwonej cegły, to wpływa na jakość powietrza, na nasze drogi oddechowe itp. ściany lepiej' oddychają" przy suszeniu tip. Dbałość również o szczegóły, np. stolarka okienna, od zewnątrz kolor w brązie, od wewnątrz mieszkania kolor biały.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Możesz zdradzić ile zapłaciłaś za m2? Też rozważam zakup tam. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

do góry