Widok

Ślub na Pogórzu - pytania

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witajcie :)
W wakacje mam zamiar wziąść ślub w kościele na pogórzu górnym. Nie chodzę tutaj do kościoła ale rodzice naciskają że ślub ma być tutaj.
Jak to wszystko wygląda? Księża w porządku? Ile kasują za ślub? Jak z wystrojem i organistą? Dziękuję za informacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pogórzu czyli w którym dokładnie kościele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pogurzu górnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam, że jest ok. Ale pamietaj, że musisz mieć zgodę proboszcza swojej rodzinnej parafii na ślub w innym kościele. To trzeba załatwić.
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umiem czytać ze zrozumiem i zauważyłam, że chodzi o pogórze górne, ale tak się składa, że jest tam więcej kościołów, więc może to ja zadałam źle pytanie o jaką konkretnie parafię Ci chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A powiedz mi gdzie jest jeszcze inny kościół na POGÓRZU GÓRNYM oprócz tego przy szkole 43?? Mieszkam tam od urodzenia i sorki ale innego nie widziałam więc jak nie wiesz to nie hucz tu!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież to jest twój ślub nie rodziców to wy młodzi sami powinniście decydować.
Bardziej polecam kościół Andrzeja Boboli na Obłużu.Nie wiem za jaką cenę ale gra tam zespół.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry