Bardzo miły Pan przyniósł nam jedzenie, nawet szybciej niż się spodziewałam. Było smacznie i syto. Jak będę miała ochotę na de volaille to koniecznie w Duecie :D
01
~niedobra pizza
164.126.186.*
(11 lat temu) 27 maja 2015 o 20:01
No nie wiem, żałują dodatków na pizze przywoża suche placki, no chyba że ten miły pan po drodze wyjada dodatki