Widok
Smaczniei nie drogo
Byłam w barze kilkakrotnie za każdym razem brałam coś innego wszystko WYŚMIENITE a w dodatku baaaaardzo miła obsługa. Jednym słowem POLECAM ;D
Moja ocena
tiriBAR
kategoria: Bary
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 6
wygląd i czystość: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6