Widok

Smart home

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w ogrodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma Progress electric z Somonina specjalizują sie w "inteligentnym domu" Namiary mozna znaleźć wpisując nazwę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może i ja się zareklamuję :)

Zajmuję się instalacją, tworzeniem i konfigurowaniem urządzeń Inteligentnego Domu.
Wiem co myślisz: "Ale mój dom już stoi, jest wykończony i nie ma przewidzianej do tego instalacji, poza tym kosztuje to krocie." I tu wkraczam ja i technika radiowa. Wiele nowoczesnych produktów Smart Home zaczyna korzystać z komunikacji radiowej typu Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee, Z-Wave itp. Jedyne co musimy zapewnić to zasięg i zasilanie.
A więc jeżeli chcesz sterować oświetleniem w salonie czy ogródku, kontrolować zasilanie jakiegoś urządzenia (np. pompa przy basenie) i monitorować jego zużycie prądu, sprawdzać temperaturę pieca czy wilgotność powietrza w domu i robić to wszystko z każdego miejsca na ziemi, to ta oferta jest dla Ciebie.
Moją ulubioną automatyzacją, która daje mi najwięcej satysfakcji jest sterowanie online bramą wjazdową i garażową. Gdy wracam z pracy samochodem, pięć minut przed domem otwieram sobie bramę za pomocą aplikacji na telefonie, dodatkowo będąc w pracy, mogę otworzyć bramę kurierowi aby zostawił paczkę. Proste i funkcjonalne.
Jeszcze na zakończenie dodam że nie trzeba montować od razu całego systemu, jeżeli na początek chcesz sterować np. jednym włącznikiem świateł bo tego potrzebujesz najbardziej w danej chwili - nie ma problemu, zawsze można dodać kolejne rozwiązania później.

TARS
Tel. 579631662
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dzieki sprawdze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Co do sterowania to zajrzyj też tutaj https://sklep.vinstal.pl/ Są całkiem spoko opcje jeśli chodzi o sterowanie domem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15 (14 odpowiedzi)

Nareszcie będzie szansa na merytoryczne porównanie kandydatów.

do góry