Widok

Śmieci w Gdańsku

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Mam problem. Usiłuję zdobyć odpowiedź na pytanie "Co dzieje się ze śmieciami w Gdańsku". Czy mógłby ktoś udzielić mi jej?
Z góry dziękuję.
Peciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu na Szadółkach było wysypisko śmieci i tam można było je znaleść...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam blisko Wysypiska w nowych blokach.Nadal jest tam wysypisko śmieci.Ale teraz od Marca lub od kwietnia będzie utylizacja.Zatrudnią tam 60 osób do pracy.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnimi czasy śmieci leżą na nie sprzątanych ulicach i w przepełnionych przydomowych śmietnikach które nie są opróżniane. To zasługa ostatnio wybranych nowych (starych ) władz miasta które są ponad takie przyziemne sprawy jak dbałość o jakość życia mieszkańców którzy na nich głosowali. Przecież następne wybory dopiero za cztery lata.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to co? Są składowane na Wysypisku śmieci na Szadółkach. Tak zawsze było...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz je zjeść ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smieci?? jakie smieci?? jakie wysypisko na szadolkach?? to jest renomowany zaklad utylizacji oraz przetworstwa odpadow organicznych i nieorganicznych na najtansze ze wzgledu kosztow produkcji biopaliwo spokojnie mogace zastapic benzyne
koko koko tusk idioto
ceny leca w c**j wysoko
wszyscy razem zastrajkujmy
wachy nie kupujmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Jasień

Initium (6 odpowiedzi)

Witam ,czy można się dowiedzieć jak mieszka się w oddanych już domach ,czy są jakieś poważne...

Domovo (15 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje niedaleko głównych arterii komunikacyjnych Gdańska, dzięki czemu komfortowo...

Linea (16 odpowiedzi)

Składające się z zabudowy wielo- i jednorodzinnej osiedle Linea powstaje na styku dwóch dzielnic:...

do góry