Widok

Śmierć Iwana Iljicza

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Śmierć Iwana Iljicza.
Śmierć Iwana Iljicza Lew Tołstoj "Minione dzieje życia Iwana Iljicza były jak najprostsze i najzwyczajniejsze, i jednocześnie najokropniejsze." Rodzina Iwana Iljicza prowadząca należyte, chwalone przez towarzystwo życie - prestiżowa posada ojca, dbałość o wykształcenie, majątek, odpowiednie mieszkanie - została dotknięta chorobą. Choroba Iwana Iljicza, jak kolejny członek rodziny, wchodzi do ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OPIS

Bardzo mało zachęcający. ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproponuj lepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj premiera skończyła się o 20:20, jest kolejny dzień, prawie 15, a recenzji nadal nie ma? Zmieniły się zasady na trojmiasto.pl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iwan Iljicz męczy się, męczy bliskich i widzów, aż - jak tytuł wskazuje - umiera

Jedyny fragment, na który publiczność zareagowała, to opowieść o kobiecie z brodą i wodnym psie Gierasima. Historyjka o łuku (Pan Łukawski !) też niezła. A całość jak w tytule:
Iwan Iljicz męczy się, męczy bliskich i widzów, aż - jak tytuł wskazuje - umiera.
Taki Bergman dla ubogich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem widocznie znawca teatru, gdyż w mojej opinii szkoda czasu na takie spektakle. Sztuka nieciekawa i podobnie zagrana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest i pozytyw

Dziś widziałem spektakl ; jedyny pozytyw to ochota by sięgnąć po opowiadanie Tołstoja by sprawdzić ,kto schrzanił - Tołstoja nie podejrzewam , ale sprawdzę bo 100 lat go nie czytałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gra super ale sam spektakl

Super gra aktorów, kilka fajnych wątkó, jednak sam spektakl dla mnie nudny , nie porywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry