Widok

Śmierdząca woda

Witam czy u was też śmierdzi woda samym szambem. Rano podczas mycia zębów strasznie śmierdzi czy tylko ja mam taki problem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również wyczułam ten śmierdzący zapach wody
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Natarcie jakby miał sie pojawić alternatywny dostawca wody ;) widać ktoś dziś rury przy pompowni pomylił ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam czasami takie wrażenie że wali szambem. okolice Pszennej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie woda tylko powietrze. Dla nie zorientowanych. Przypominam, że Banino to wieś.
Właśnie teraz jest czas nawożenia ziemi rolnej. Bardzo mi przykro, że śmierdzi.
Jak wiatr zacznie wiać od wschodu zapach będzie jeszcze bardziej nieznośny.
Tak jest od lat. Niestety w folderach reklamowych nie znajdziecie tej atrakcji.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na Wrzosowej też śmierdzi. Myślałam, że woda zalega w rurze i dlatego tak czuć.Okazuje się, że to jest ogólny problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba coś z tym zrobić jakieś pomysły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boże ludzie jakie pomysły - masz wątpliwości to zgłaszasz dostawcy, jak dobrze uargumentujesz to powinien zrobić badania próbki. ewentualnie zlecasz wykonanie badania, jak skład wykracza poza normy to wyłączają ujęcie ;) będzie beczkowóz ;D ewentualnie płukanie odcinka sieci - zależy co wyjdzie

jak dzieci wszyscy się zachowują - ponarzekać że sąsiad za szybko jedzie to jedno, narzekać że drogi muszę dostać to drugie ale reklamacje to kto ma załatwić za Ciebie ?

u mnie jest ok albo mam przytepiony węch - wiec moze kawałek sieci kolo Was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Reklamacji nikt nie ma załatwiać za mnie bo jak widzisz nie tylko ja mam taki problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mam pomysł- wyprowadź się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

myślałem, że mi się coś wydaje, rano podczas prysznica czułem, że śmierdzi mi woda.
Kabina czysta, z odpływu nic nie śmierdzi, Skoro inni też to zauważyli to ewidentnie coś z wodą.
Jutro dzwonię do Glincza niech sprawdzą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd żeś się urwał chłopie? Do Glincza to sobie możesz dzwonić ale tam Ci nic nie powiedzą. Od dawna woda jest pod pieczą Spółki Komunalnej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze to halitoza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Baninie w wodzie wykryto bakterie coli! Czy dlatego woda śmierdzi szambem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak, bo im się z g*wnem wymieszało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odświeżam temat cuchnacej wody. Dzisiaj napuszczona wanna wody i co znowu smród szamba czy ktoś jeszcze zauważył, bo jak jutro zadzwonie do Żukowa to powiedzą że nikt inny nie zgłaszał i oleją temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie jest jak ostatnio, bakterie coli. Zadzwon do dostawcy wody i zażądaj aktualnego badania sanepidu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki jutro zadziałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jaki sposób podgrzewasz ciepła wodę.?
Być może problem tkwi w anodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez dzis poczulam...
Osiedle familijne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Wrzosowej też czuć jeszcze zanim pojawiła się bakteria coli. Z wszystkich porad ,które pojawiły się na forum, skorzystałam ale nic to nie pomogło. Nie cały czas czuć ale to poprostu z kanalizy daje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry