Widok

Śmietniki na osiedlu

Witam

Czy nie denerwuje was że u nas na osiedlu jest tak mało śmietników ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na ul. Jaśminowy Stok (na wysokości bloku 59) jest kamienny śmietnik obok ławki. Niestety ciągle pełny. Nikt go nie opróżnia. Zastanawiam się do kogo należy ten obowiązek... Niedaleko mieszka Witold BĄDKOWSKI - przewodniczący Rady Dzielnicy. Może zajmie się tym problemem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

No niestety to osiedle to ogólnie jeden wielki niewypał :( brak śmietników, brak miejsc parkingowych, brak jakiejkolwiek przestrzeni życiowej, wszystko zagrodzone, wszedzie trzeba chodzic na okolo wzdluz ogrodzen, waskie uliczki, jak w jakims getto, brak rozwinietej komunikacji miejskiej, brak przejsc dla pieszych, zanieczyszczone powietrze, brak zieleni (poza zagrodzonymi trawnikami), zawistni i niemili ludzie. Straszne miejsce :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

to się wyprowadź z powrotem do Łodzi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niemili ludzie :) o tym mowie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też nie wiem po co te płoty. Jedynie utrudniają przejście z punktu A do punktu B bo zamiast prosto to trzeba chodzić dookoła. A co komu przeszkadza że ktoś przejdzie po czyjejs działce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ponieważ niestety są tacy ludzie, którzy mają inne zamiary niż tylko przejść .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry