dziękuję sandrulka25 ;) smoczki są już w domku, ładniutkie te smoczki dla mnie wybrałaś...interesy z Tobą to czysta przyjemność ;) pozdrawiam i zarazem podbijam
dziękuję sandrulka25, smoczki już w domku i są prześliczne, bardzo ładne dla mnie wybrałaś...interesy z Tobą to czysta przyjemność ;) pozdrawiam i podbijam...
no nie bo ty masz taki podłużny a te są spłaszczone widziałam gdzieś na allegro podobny do twojego ale smoczek do butelki może mają tez takie smoczki jak znajde to dam Ci linka