Widok
pseudomyślicielu
Pewnie że nie idź na ten film. Nie umiałbyś się nawet w kinie zachować. Ludzi, którzy się wypowiadają na temat filmu nie ogladając go wcale cenie sobie jak mądrali którzy wiedzą lepiej co się dzialo w SMOLEŃSKU. Założę się o 12 letnia wyskey że nawet nie wiesz gdzie sie znajduje SLOLEŃSK na mapie. Zwolenników PANCEREJ BRZOZY odsyłam na lekcje fizyki do 5 klasy albo na trening karate..... Tam mozna się dowiedziec o sile bezwladnosci. Dla mnie najgłupszą rzeczą jaka słyszałem to teoria MAKU że skrzydło samolotu obcięła 10 centymetrowa Brzoza a szczątki samolotu poleciały na 200 metrów do tyłu i okolo 600do przodu. Idź zatem na shreka albo inny film rysunkowy, który bedzie dla Ciebie bardziej przyswajalny.
Za komuny były seanse filmowe "..prawda czasu prawda ekranu" które miały przekonywać do jedynie słusznej prawdy
Wydawało mi się, że Kwaśniewski i sld to groźba powrotu komuny. Okazało się, że komuna wraca wraz z Kaczyńskim. Prawdziwy chichot historii :))))
Pozostaje tylko czekać na kolejne filmowe dzieła...
Pozostaje tylko czekać na kolejne filmowe dzieła...
Czemu katastrofa?
Film dosyć wiernie pokazuje sekwencję zdarzeń.Szczególnie prawdziwie pokazuje manipulację mediów w czasach rządów Tuska.Niezbyt to dobrze świadczy o demokracji za rządów PO ale niestety to prawda.Oczywiście że sprawa przyczyn katastrofy która nie została wyjaśniona może być polem do dyskusji i różnych spekulacji.Być może są ludzie którzy wierzą w teorię pancernej brzozy ale dla znających podstawy fizyki to śmieszna propaganda. Teraz przy mniejszej cenzurze w mediach może z czasem się czegoś więcej dowiemy.Film warto obejrzeć choćby dla przypomnienia sobie tych wszystkich manipulacji medialnych.Miejmy nadzieję że te czasy już nigdy nie wrócą.
Pozytywnie ocenię. I liczę się że zostaną pożarta przez"publiczność" . Jeżeli ktoś idzie na ten film i oczekuje amerykańskich efektów to od razu może zapomnieć bo nie o to chodzi w tym filmie. Uważam że powinien ten film zobaczyć każdy. Każdy nawet jeśli nie jest zwolennikiem pis. Czemu? Bo jest Polakiem. I powinno się dociekać i myśleć samodzielnie. Film nie odpowiada i nie daje odpowiedzi. Ale pokazuje istotne sprawy. Chociażby takie że ludzie są ogłupiani. Sprawa jest nierozwiązana do tej pory. Film dobry. Aktorzy nowi. Nie bali się. I gratulacje.
Polecam kazdemu
Polecam obejrzenie filmu każdemu myślącemu samodzielnie .
Nie traćcie czasu na czytanie tych pomyj wylewanych na film , aktorów , reżysera zmarłych tragicznie i ich rodziny .
To nie jest zwykły film , nie powstawał jako zwykła opowieść , to wyrzut sumienia dla nas wszystkich , na to jak pozwalamy soba manipulować i jak pozostawiliśmy samym sobie ofiary i ich rodziny .
Winni tej tragedii nadal cieszą się wolnością , czerpią profity ze swojej hańby .
Sprawmy aby ich nazwiska stały się publicznie znane.
Obejrzyjcie ten film i zastanówcie się raz jeszcze .
Pozdrawiam
Nie traćcie czasu na czytanie tych pomyj wylewanych na film , aktorów , reżysera zmarłych tragicznie i ich rodziny .
To nie jest zwykły film , nie powstawał jako zwykła opowieść , to wyrzut sumienia dla nas wszystkich , na to jak pozwalamy soba manipulować i jak pozostawiliśmy samym sobie ofiary i ich rodziny .
Winni tej tragedii nadal cieszą się wolnością , czerpią profity ze swojej hańby .
Sprawmy aby ich nazwiska stały się publicznie znane.
Obejrzyjcie ten film i zastanówcie się raz jeszcze .
Pozdrawiam