Widok

Smoleńsk

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Smoleńsk.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smoleńsk

Opinie do filmu: Smoleńsk.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

:(

Nie bylam i nie mam zamiaru tracic swoich ciezko zarobionych pieniedzy na jakas propagande pisowska. Widzac ilosc zablokowanych komentarzy smiem twierdzic ze cenzura rodem z PRL nadal obowiazuje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ten film można obejrzeć w tv kura 10 kwietnia przyszłego roku

za darmo, bo nie jest wart żadnych pieniędzy a zwłaszcza moich na które
ciężko pracuję. Producent tego nudnego fatalnie zagranego gniota liczy że
zarobi mnóstwo kasy na tej katastrofie która jest najwiekszą hańbą polskiego
lotnictwa i wstydem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

O nie znowu nadaje

A ty z którego szpitala nadajesz , Kocborowo czy Tworki ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

proszę czytać ze zrozumieniem

czy czytanie ze zrozumieniem jest ponad możliwości intelektualne zwolenników postkomunistów? Czy poza fanatyzmem ideologicznym i wierze w jedynie słuszną prawdę mają coś do powiedzenia? Miejmy nadzieję że wskutek powstania bardziej otwartego społeczeństwa ta skrajnie fanatyczna opcja będzie tracić poparcie społeczne,Ich zwycięstwo byłoby zabójcze dla wolności i demokracji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Matko!

A ty znowu swoje, NIE KOŁTUNOM ! Samodzielnie to możesz sobie kawę zaparzyć, a nie oceniać taką katastrofę! Jakoś dowodów na czyjąkolwiek winę do dziś nie znależli. Tak jak nie opublikowali wyników badań grafologa , który badał teczkę Wałęsy. MYŚL SAMODZIELNIE!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Film dokumentalny fabularny pozostawiając ciebie z dylematem czy napewno to tak lot typowo wojskowy a sprzedany jako cywilny ???!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zastanów sie

To dokumeNT fabuładny i nie o kasę tu chodzi a zwłaszcza twoja wlacz światełko jak oglądasz filmy pomaga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pomyśl zanim tyle napiszesz

Ale ciebie wzięło i zalała betonem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No, No

Zgrabnie to powiązałeś , podpis Bolka i badanie katastrofy ........no to się kupy trzyma .....ty , to na pewno samodzielny jesteś ...........ale z myśleniem kiepsko .......a na poprawę widoków brak .

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

28.08.2016 - 07:38 Ocena 5 a gwiazdek tylko 4 ???

Do Administratora

Nie zgadzamy się z opinia wiekrzosci oceniających ???
A może na marszu KOD-u byliśmy i czasu na obowiązki sluzbowe zabrakło ???

Proszę o uczciwość , ale chyba jestem naiwny w tym przypadku

Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

ą,ć,ś,ż,ź....,

Pani Ewo niech pani nauczy się pisać po Polsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zero

Fatalny
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polakom? to ja nie.......

Polakom? to ja nie idę :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a po co....

A po co tyle wielokropków ???
Ps. ja nie mam wyrzutów sumienia, mów za siebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sumienie-tak dla przypomnienia- definicja z Wikipedi

Sumienie w niektórych religiach i nurtach etycznych wewnętrzne odczucie pozwalające rozróżniać dobro i zło, a także oceniać postępowanie własne i innych ludzi. Jest to zdolność pozwalająca człowiekowi ujmować swoje czyny pod kątem moralnym i odpowiednio je oceniać. Czynnikiem decydującym w przestrzeganiu tych norm jest poczucie winy, które występuje w momencie uświadomienia sobie rozbieżności między własnym postępowaniem a przyjętymi normami. Sumienie kieruje się moralnymi kryteriami oceny, zależnymi od otoczenia społecznego i wychowania człowieka.

A co do wielokropków to tak żeby było dynamiczniej

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nieprawda

Warto obejrzec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Warto zobaczyć i przemyśleć jak

manipuluje GW TVN i inne propagandowe gadzinowki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Smoleńsk

Jestem pod wielkim wrażeniem, doskonały film, brawo dla reżysera i szkoda, że dopiero po 6 latach mógł być wyświetlany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

Smoleńsk

Opinie do filmu: Smoleńsk.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry