~anonim
192.40.89.*
(9 lat temu) 19 października 2016 o 01:06
Porażka. Czy to w ogóle można nazwać filmem fabularnym ?
Na ekranie kompletny chaos , nic nie trzyma się kupy. Może w trakcie seansu powinien pojawić się w kinie jakiś lektor, który będzie omawiał poszczególne zdarzenia. ?
Oskara to nie dostanie ale na malinę może startować śmiało
4
2