Widok

Smolna

Górny Sopot Temat dostępny też na forum:
Inwestycja mieści się w Sopocie, ale z dala od turystycznego zgiełku. Ulica Smolna położna jest bowiem w Świemirowie i prowadzi wprost do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jednocześnie do głównej arterii łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię jest zaledwie kilkaset metrów, a na plażę czy do szeroko pojętych sopockich atrakcji można stąd dotrzeć na piechotę. Budynki osiedla będą miały cztery, a w dwóch przypadkach pięć kondygnacji. W pierwszym etapie zrealizowano sześć budynków i 97 ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajny teren

Dobrze, że ktoś to zagospodaruje bo potencjał jest bardzo duży
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na dachach będzie zieleń?

super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

za oknem olbrzymia stacja transformatorowa

cudnie
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdynia

Najlepsze mieszkania z widokim,słoneczne , wykupią ludzie przy korycie, następnie, sprzedaż o 200%
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zawsze słoneczne wbrew pozorom są korzystne. Południowe okna wbrew pozorom są zwykle latem zasłaniane- praca, czytanie czy oglądanie tv to udręka w pełnym słońcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

będzie jakby luksusowo jak na Parkurze gdzie słychać chrapanie sąsiada?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten deweloper nigdy nie zawodzi

Bardzo wysoka jakość wykonania wszystkich inwestycji, dzięki czemu nie tracą na wartości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sopot

IK zawsze buduje w wysokim standardzie. Projekt zachowawczy i ładny ale pierwsze skrzypce chyba gra zieleń w okół. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kolejny złoty strzał

Bo kto by nie chciał mieszkać w Sopocie i to jeszcze w takim standardzie? jak zawsze wysoko ustawiona poprzeczka przez IK. kameralnie, zielono, bloków nie jest dużo, więc nie ma mowy o oglądaniu sąsiadów. inwestycja na lata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Oj, mieszkałoby się

Sopot to moje ulubione miasto! Cieszę się, że wszystko zostaje w klimacie a deweloper nie stawia tu osiedlowych gigantów, tylko kameralne, eleganckie osiedla. Musimy pielęgnować nasze polskie Retiro :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sopot najlepszy

Super się prezentuje - tyle zieleni i ładne, estetyczne budynki, widać, że po latach będzie nadal trzymać poziom, a nie to co obskurusy-kloce. Jestem na tak :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmm...

b. ładna zieleń. dobrze mieć zgiełk daleko od siebie, a blisko spokój.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

W tym kraju

Blisko lasu , natura , przedłużenie parku krajobrazowego w Sopocie cud natury- tylko czemu od czasu budowy na tej pięknej ulicy kierowcy budowy notorycznie wyrzucają gdzie popadnie butelki z moczem ???
Potrzeba chyba zaprosić telewizję i odpowiednie służby
Czy okolica już przestała mieć znaczenie ?
Czy zrobić zdjęcia i wrzucić jak pieknie buduja ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziki

znam teren doskonale pracowałem niedaleko w Goddingu - problemem byly dziki , podobnie bedzie na tym osiedlu , ciekawe czy będzie to osiedle zamknięte , jeżeli Nie to będzie duży problem .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cynamonowy

Mieszkam już jakiś czas, gdybym miał podjąć decyzję czy kupić mieszkanie jeszcze raz to decyzja byłaby identyczna, TAK! Przeprowadzka ze ścisłego centrum przyniosła mi spokój którego tak potrzebowałem do tego sąsiedzi, szybko przyjęli mnie do grupy i mamy regularne spotkania czy to na wydarzenia sportowe czy wspólny spacer z dziećmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Juz Pan mieszka?

Na ktorym osiedlu Pan mieszka? Smolna jest jeszcze w trakcie budowy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry