Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka Lewis - ocena Wspaniałe przedszkole, świetna kadra, syn je uwielbiał, każdy mega...
~Agnieszka Lewis
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

GO4Robot Gdańsk - opinia Przedszkole Smykowo to placówka, w której dzieci mogą uczyć się i bawić w...
~GO4Robot Gdańsk
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 16 sierpnia 2023

Kasia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tej placówki. Panie naprawdę lubią dzieci....
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

Najlepsze przedszkole wątek zamknięty Witam, Dziś przyszedł ten smutny dzień pożegnania się ze smykowem, ponieważ...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 lipca 2019

Polecam wszystkim Smykowo wątek zamknięty Polecam wszystkim! Już dwójka moich znajomych zapisała tu swoje dzieci. Panie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

opinia wątek zamknięty Przedszkole godne polecenia każdemu.Przemiła kadra , opieka na wysokim...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Świetne miejsce dla Maluszków wątek zamknięty Moja córeczka uczęszcza do Smykowa odkąd skończyła roczek. Świetnie się...
~Mama Niny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Już dwójka moich znajomych zapisała tu swoje dzieci. Panie...
~Mama Piotrusia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Córka miał 1,5 roku jak rozpoczęliśmy przygodę ze żłobkiem i przyznam...
~Mama Zosi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Bardzo fajny żłobek wątek zamknięty Opieka bardzo dobra, córeczka bardzo lubi chodzić do żłobka i widać, że...
~X
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Cudowne miejsce:) wątek zamknięty Nasza córka zaczęła uczęszczać do grupy żłobkowej gdy ukończyła 9...
~mama Poli
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty Do Smykowa trafiliśmy po rozmowie ze znajomymi i choć to była trzecia...
~mama Miłosza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

2 dom malucha wątek zamknięty Moja pociecha uczęszcza do Smykowa od 1 stycznia do grupy żłobkowej. Od tego...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty Syn uczęszcza do grupy żłobkowej od 2013 roku. Smykowo to mile, przyjazne...
~mama Henia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Dagnara - opinia wątek zamknięty Nasza córka uczęszcza do grupy żłobkowej w Smykowie od stycznia 2014r. Miała...
~Dagnara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Moja Córcia zaczęła przygodę ze Smykowem w wieku zaledwie 7 miesięcy....
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Synek chodzi do żłobka od miesiąca. Po nieudanej próbie z opiekunką, pełni...
~Gośka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Zadowoleni rodzice wątek zamknięty Nasza córka poszła do przedszkola Smykowo mając półtora roczku. Od tego...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Spokojni rodzice wątek zamknięty Naszego synka posyłaliśmy do żłobka pełni obaw o to jak zareaguje oraz jak...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

super przedszkole z grupą żłobkową wątek zamknięty Zapisałam córkę w wieku 1 rok i 4 miesiące do grupy żłobkowej. Bardzo miła...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry