Widok

Sobieskiego II

Wejherowo Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w zasięgu krótkiego spaceru od przystanku kolejowego Wejherowo, gdzie dojeżdża również kolej podmiejska SKM. Wokół nie brakuje infrastruktury niezbędnej do komfortowego życia, blisko są przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum. W ramach realizowanej etapami inwestycji powstają czterokondygnacyjne budynki, przy czym tylko trzy z nich są mieszkalne - w kondygnacji parteru znajdują się indywidualne garaże. Wokół budynków powstają przydomowe ogródki.
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POLECAM

Bardzo przystepne ceny i bardzo dobra komunikacja .Blisko Skm (10 min) tak samo do centrum.Jezeli chodzi o jakośc to nie jest ona z najwyższej półki- mianowicie chodzi mi o wykończenie - ale uważam że warto.Okolica jest piękna ! PARK ,szkoły ,przedszkola ,przychodnia.Od jakiś 3 lat pomieszkuje na Fenikowskiego w budynkach Orlexu i nie mam zastrzeżeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Garaż

Radzę uważać. Kupiłem mieszkanie(były jeszcze wolne lokale) chciałem dokupić garaż odpowiedź była ze nie ma już wolnych garażów. Obok budował się nowy blok z garażami, pytałem się czy mogę tam wykupić. Pani w biurze stwierdziła że prawo pierwokupu będą mieli właściciele nowego bloku tak samo jak mieli właściciel innych bloków. Po zamieszkaniu w moim mieszkaniu okazało się że około 70% garażów nie należy do osób z naszego bloku tylko z innych bloków. Kłamczuchy, trzeba na nich uważać. Z mieszkania jestem zadowolony.ps. Ciekawe jak długo ten post będzie wisiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda!!! Dodatkowo 3 garaże sprzedano osobie z parteru z czego dwa służą jako przedłużenie jego mieszkania.. słabe to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry