Widok

Sobieszewo - ALMA - aktualnie jak tu jest !

Witam wszystkich zainteresowanych pobytem w ośrodku rehabilitacyjnym Alma w Sobieszewie.
Aktualnie jestem na turnusie od 12.05. do 04.06.2021r. Jestem pierwszy raz w Sanatorium i chciałbym podzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami z pobytu. Po przyjeździe obowiązkowo trzeba się zgłosić zwój przyjazd na recepcji, gdzie wypełnia się odpowiednie druki związane z COVID-19 oraz otrzymuje się skierowanie do pielęgniarki i zostaje przydzielony pokój dwuosobowy (każdy dostaje swój klucz do pokoju). Następnie trzeba uda się do pielęgniarki, gdzie zostaje zmierzone ciśnienie i ustalona zostaje wstępna wizyta u lekarza. Później w zależności od godziny wizyty, można przejść do pokoju i się rozpakować no i oczywiście trzeba pamiętać o wizycie u wyznaczonego lekarza. Na wizytę do lekarza warto zabrać swoja dokumentację medyczną, na jej podstawie lekarz zleci stosowane zabiegi. Lista z zabiegami odbieramy następnego dnia rano na recepcji i warto zaraz zobaczyć który zabieg gdzie jest wykonywany, gdyż budynek Almy, to jeden wielki labirynt korytarzy i trzeba się trochę nachodzić pomiędzy poszczególnymi zabiegami. Zabiegi są tak rozplanowane, że część jest do południa, a czyść po. W sobotę wszystkie zabiegi kończą się do obiadu, natomiast niedziela jest wolna od zabiegów. Posiłki są w jadalni, która znajduję się na II piętrze w środkowej części budynku i podzielone są na grupy w zależności od ilości osób na turnusie (aktualnie jest ponad 200 osób i są trzy tury posiłków). Stoliki na jadalni są czteroosobowe z tym, że przedzielone są w połowie płytą i siedzi się po dwie osoby na jednej stronie. Jedzenie jest ok (smaczne), osoby z cukrzycą maja odpowiednio dobrane posiłki. Pokoje są dwuosobowe, dwie osobne wersalki, dwa małe stoliczki, dwa krzesła + mały stolik kawowy, dwie komody i szafa. Łazienka z kabiną prysznicową dosyć obszerną, umywalką, sedesem i kilkoma półkami. Pokoje czyste, widać wyremontowane, podłogi wyłożone płytkami, łazienka również. W pokoju jest TV ale płatny, opłatę dokonuje się w odpowiednim (stosownym do miejsca lokalizacji pokoju) automacie umieszczonym przy holu na parterze. Korzystnie jest opłacić cały turnus z góry (24 dni), wtedy opłata wynosi 100 zł czyli po 50 zł. na osobę w pokoju. Mankamentem pokoi jest to, że wszystko słychać z każdej strony, czy ktoś z boku chrapie, jak ktoś u góry chodzi po pokoju, słychać jak sąsiad korzysta z toalety itp. Jeżeli ktoś przyjeżdża swoim samochodem, to musi się liczyć z opłata parkingowa w wysokości 7zł/ dobę. Warto również zabrać z sobą leżak plażowy lub krzesło turystyczne (oczywiście jeżeli ktoś jedzie samochodem), wypożyczenie takiego krzesełka, to koszt 5zł/dzień. W budynku obowiązuje nakaz noszenia maseczek, na zewnątrz jak na razie zakaz zniesiono, no i dobrze, przynajmniej można pooddychać nadmorskim powietrzem. Do plaży jest około 800m, spacerkiem 15min.
To na razie tyle, jeżeli będą jakieś pytania dotyczące pobytu, to postaram się w miarę możliwości na bieżąco odpowiedzieć.
Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy !
popieram tę opinię 65 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziękuję za obszerną relację, jadę do Almy na turnus od 5.06.2021
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez rozpoczynam turnus od 05.06.2021
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie dostałam telefon o terminie 05-06-21 r do Almy .Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jaka opinia aktualna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja mam od 30.maja 2021. Będę jechać z warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjazd 31 maja 2022
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam taki termin. Więc di spotkania na labiryntowych korytarzach.
Mam nadzieję, że inne opinie typu: pluskwy w pokoju się nie sprawdza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli z jakichś powodów możesz być podsłuchiwana - to będą ;-)
Pracowałem z ABW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jeśli człowiek się tego obawia - jedzie się do placówki MSWiA. Tam nie maByłem wielokrotnie.
P.S. A jeżeli Ci chodzi o żyjątka, to tylko skrajni desperaci jeżdżą w takie miejsca ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z jakiej miejscowości pani jedzie do Almy 31 maja 2022
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też turnus 31 maja 2022. Jadę z Węgrowa, ale wyruszam z Warszawy️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam czy ktoś jedzie samochodem do Sobieszowa na turnus od 31.05.2022 z Siedlec? Chętnie się dołączę za opłatą oczywiście pozdrawiam. A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez 31.05.2022 jadę pociągiem z Ciechanowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To do zobaczenia na miejscu , też jadę w tym terminie. Jestem z okolic Świecia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam też jadę z Węgrowa w tym terminie ,ale wyruszam z Warszawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, w terminie?
Niedziela? Poniedziałek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Bydgoszczy, ale jeszcze nie wiem czy na pewno 31,05, bo możliwe, że 30,05 wieczorem pojadę do rodzinki, aby rano być już na miejscu. Wszystko uzależnione jest od grafiku osoby, która będzie mnie wiozła.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, Ja jadę z warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę od 31 mają i też mam nadzieję że z tymi pluskwami to tylko wypadek. Także do zobaczenia np. Doroto
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam w Almie już 3 razy , rok po roku. Nudy, nudy, nudy. do morza daleko, na o środku nic się nie dzieje. Dzisiaj dostałam skierowanie i znowu Alma. Mam 3 lata przerwy, więc liczę na to, że może coś się zmieniło, bo ostatnio to był plac budowy wręcz. Będąc pierwszy raz, to przez cały turnus stała woda w łazience non stop i nie można było doprosić się naprawy. Masażysta G. tylko patrzy, czy wchodzi się z reklamówką, a jak pod koniec turnusu nie ma jej, to wręcz się upomina. Mam nadzieję, że w tym roku nie będę miała "przydziału" do niego. Ogólnie rehabilitacja jest ok, ale sam ośrodek taki sobie. Jadę latem, więc plaża wynagrodzi tę nijakość. Współczuję tym, którzy przybywają tam jesienią i zimą. Bawcie się dobrze na turnusach. Pozdrawiam. Ewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też mam taki termin, jeśli można spytać to z jakiego województwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kujawsko pomorskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mazowieckie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej też jadę 31maja2023
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że to pomyłka w dacie i będzie Pani na turnusie 31,05,202, a nie 2023r. więc do spotkania na korytarzach albo na wspólnych zabiegach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również mam termin 31.05.2022
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też mam termin 31 maja jadę z kujawsko -pomorskiego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę 31.05 z pomorskiego, okolice Pucka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj dostałam skierowanie wyjazd 31 maja 2022 lubelskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkamy się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem z lubelskiego i mam ten termin może wspólnie będziemy podróżować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki ja też 6
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zaczynam pobyt 14 sierpnia ale troche zaniepokojony jestem opiniami a tak w ogole witam czy mozna tam sie gdzieś zabawic to znaczy potanczyc oczywiscie jezeli bedzie
Witam ja jadę 14 sierpnia troche jestem zaniepokojony negatywnymi opiniami czy mają dużo wspólnego z rzeczywistością ? A jeszcze jedno czy mozna gdzieś potańczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hejka, też jadę 14 sierpnia, byłam tam z 5 lat temu. Wtedy opinie też były negatywne, ja nie narzekałam, zależy jakie kto ma wymagania :) potańczyć było można, jak jest zgrana ekipa to nawet jak nie można to sobie sama imprezkę zorganizuje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Patrząc na wpisy to, wiele nie chcecie tylko,,aby było można potanczyć, nastawienie na towarzystwo , balety
Wiem to też, ważne ,ale gdzie temat rehabilitacji,?! ogólnie tego co na papierze skierowania ZUS .
Alma za wiele tego nie oferuje ,nam potrzebującym ;
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę że piszesz bzdury Alma daje Ci wszelkie zabiegi ,prądy itd ...,ćwiczenia które to od Ciebie zależy jak będziesz wykonywać i czy potrafisz się upomnieć o powtórzenie jeśli czegoś nie rozumiesz ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Renato...powiem tak..każdy zabiegi robi sam..nikt nikomu nic nie pokazuje..siadasz/ kładziesz i robisz....nie widziałam ze ktoś pokazywał ćwiczenia..nudzą,..biegają miedzy zegarkami..i tyle z ich ...pokazów..ja zadolona jestem.kula odstawiona../ dodatkowo robie przy parapecie ćwiczenia. ...sama ich ..zaprojektowałam...po 30 każdych..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę 14 sierpnia z lubelskiego
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę 14 sierpnia z lubelskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak planujesz jechać? jeżeli można spytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czym planujesz jechać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie do "małej" jakim środkiem lokomocji wybierasz się ? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PKP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kropeczka, Jadę PKP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Mała" też tak myślałam ale że względu na przesiadki myślałam o autobusie nocnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeszcze nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę od 14 sierpnia z Lublina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również jadę 14 sierpnia. Jadę pociągiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja również na 14 jadę autobusem nocnym z Lublina, pozałatwiam wszystko 14 w Almie tak myślęi 15 na Gdańsk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ten autobus jedzie przez Puławy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małgorzato nie wiem czy on jedzie przez Puławy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam...ktoś pyta o autobus przez Puławy do Gdańska,tak jest z Puław o 23.40 z ulicy Wojska Polskiego.Jestem teraz na turnusie w Almie, pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie będzie jeździć auto lub pociąg ewentualnie rower i w droge
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jadę 14 sierpnia .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Także jadę 14.08. Zachodniopomorskie Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę w tym terminie ale z Krakowa aż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również jadę 14 sierpnia z lubelskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrezygnuj póki możesz, ten ośrodek to dno, zero rehabilitacji, tylko by odhaczyć, jedzenie paskudne, warunki jak za PRL, personel pracuje za karę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

również jadę 14 sierpnia z Lublina, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to witam koleżankę z Lublina, może się spotkamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Właśnie otrzymałem pismo 14 sierpień. Jadę z Sandomierza. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez jadę z Lublina od 14 sierpnia. Pozdrawiam. Czym jedziesz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Również jadę 14.08 z Sandomierza . Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tańce w Ster
Oj, będą poty na sali ćwiczeń, warunki grzyb na ścianie Wentylator który tam tego nie pokona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwierz ...mało prawdy w tym co wypisują
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Karol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola, sądzisz ,że wpisy nie są wiarygodne?!! Mylne stwierdzenie !
Wiem jak miałam!
To ,że czasem się poprawi to ,z racji tych negatywnych wpisów
Personel Almy bywa na forum i też daje swoje super opinie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za te pieniądze które płaci ZUS za turnus to wypadałoby, żeby w końcu sprawdzono jakie naprawdę są tam warunki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również zaczynam pobyt 14 sierpnia.Do zobaczenia w Almie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również zaczynam 14sierpnia do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oo coraz więcej Nas na 14 sierpnia,do zobaczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za bieżącą informację.
Ja wybieram się do Almy 19 sierpnia.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super termin, z pewnością będzie ładna pogoda, życzę miłego i spokojnego wypoczynku ! Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam również jadę 19 sierpnia z Warszawy. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam i ja również jadę z Warszawy 19 sierpnia. Pozdrawiam i do zobaczenia :). Justyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę 19 sierpnia -do zobaczenia BASIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie jestem kuracjuszką . To sanatorium to jakaś porażka, tu nic nie ma , prócz tego że do morza jest niedaleko . Najlepiej to nie prosić tu o nic , bo tu nic nie ma , nawet zabiegi okrojone . Jestem zawiedziona
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy mozna turs szybciej skonczyc czy trzeba do konca np.jak by dostalo sie tel.ze musisz wrucic do domu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Czy mozna skrócić pobyt bez opłat?
Czy jest pani zadowolona?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja również 19 jadę z Konina, poszukuje altualnie transportu, czy jest taka opcja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę samochodem 19 ale z Warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również turnus 19 , do miłego zobaczenia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Mirella, ja jadę na turnus od 20 sierpnia wiec jest szansa na spotkanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie. Już się cieszę.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jadę z torunia 19 sierpnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja z Warszawy...Basia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jak tam było
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napisz jak ogólnie się tam czujesz. Co z zabiegami. Są kąpiele? Gimnastyka w basenie?
Czy zabiegi masz dobrze rozplanowane.
Pozdrawiam. Ja zaczynam w Almie od 6.06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie, to czuję się tu dobrze. Super że można wychodzić poza ośrodek. Jak Ci czegoś braknie, to można się przejść do "Żabki" jest tu nie daleko, jakieś 10 min drogi - spacerkiem. Jeżeli ktoś nie jest swoim samochodem, to 200m od ośrodka jest przystanek autobusowy i można się wybrać np. do Gdańska czy Sopotu. Na terenie ośrodka mogłyby być , trochę większy porządek, bo trochę tu wygląda ja na placu budowy ! Pokoje są dwa razy w tygodniu sprzątane, wymieniane są ręczniki i pościel.
Jeżeli chodzi o zabiegi, to w moim przypadku nieznacznie się różnią od tego, co mam u siebie na miejscu. Na masaż ciężko się dostać, chociaż lekarz zlecił, to niestety Pani kierownik fizykoterapii do dnia dzisiejszego nie znalazła dla mnie wolnego terminu !!! Co tydzień są kontrolne wizyty lekarskie więc zmianę zabiegów można z lekarzem ustalić, o ile on stwierdzi, że taka zmian jest konieczna. Gimnastyki w basenie nie ma, basen jest ale od 2,5 roku podobno jeszcze go nie uruchomili więc kicha, a szkoda bo dużo ludzi jest tym faktem trochę zbulwersowana ! Podobno kiedyś wozili na basen do Gdańska ale na moim turnusie takiej opcji brak. Rozmawiając z innymi kuracjuszami, którzy już byli w innych tego typu ośrodkach, to twierdzą, że zabiegi tutaj nie stoją na wysokim poziomie !
Pozdrawiam !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informację...życzę pogody i miłych zdarzeń
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam basenu nie ma. Byłamw pazdzierniku ubiegłego roku. Zabiegi bardzo podstawowe . Rehabilitancibardzo fajni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiepsko bylo wszystko, zabiegi marne, zero miejsca ,by usiąść i napić sie kawy czy też pogadać, jedynue pogoda nam sie udała,więc korzystaliśmy z morza i plaży. Tez mialam termin od 5.06
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za wypowiedź ja mam pytanko czy basen jest czynny i czy oprucz zabieg coś organizują wycieczki lub inne rozrywki np jakiś koncert
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basen jest nieczynny, brak w nim wody. Nie ma żadnych wycieczek, zabaw, czy czegokolwiek w tym stylu. Jedynie w sobotę po południu i w niedzielę można samemu gdzieś pojechać bo wciągu tygodnia brak czasu z uwagi na zabiegi. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za relacje. Czy łóżka są nowe, c,zy jakieś stare wersalki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łóżka wg mnie są stare (mówię o swoi pokoju), bo materace nie pasują do konstrukcji łóżka są większe ale wygodne. Mi akurat się na tych materacach dosyć wygodnie śpi ! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stara kozetka na ktora polozony jest materac( zapadajacy sie)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w październiku i w pokoju gdzie mieszkałysmy meble były stare a łózka niewygodne a od mojego nawet noga odpadła i trzeba było czekac przez 2 dni aż naprawią. Czesc pokoi remontowana więc może tam lepiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informację o obiekcie. Mój pobyt rozpoczyna się 5 czerwca. Teresa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życzę miłego wypoczynku, i pogody. Jeszcze jedna sprawa, jeżeli jedziesz swoim samochodem, to warto zabezpieczyć auto przed kunami !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, też niedługo jadę do Almy.... swoim autem. Jak zabezpieczyc przed kunami? tzn co zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem w Biedronce dwa komplety takich zawieszek do sedesu (kulki) z Domestosa może być innej firmy (trzeba wybrać takie o największej intensywności zapachowej) i zawiesić w komorze silnika ! W mim aucie widziałem tylko parę śladów, a w samochodzie stojącym obok zrobiły sobie miejsce na piknik, były kości i różne jedzenie. Najgorsze jak się dobiorą do przewodów lub węży ! Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cenna uwaga, ja właśnie wybieram się autem, dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś nowe spostrzeżenia pod koniec turnusu ? ;-) Jakieś rady ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd Pan jedzie? A na kuny jest specjalny spray odstraszający
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo zrobić poduszeczkę z siersci psa..i powiesić obok silnika. Zapach ten odstrasza. Naturalny wróg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam proszę napisać jak zabiegi pomogły trochę,czy basen jest czynny i czy jest możliwość korzystania z siłowni dostępnej w ośrodku poza zajęciami życzę dużo zdrowia dziękuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy zabiegi pomogły ? to okaże się po czasie. Nikt z żadnej siłowi nie korzystał, nawet nie wiem czy tam jest ! basen jest ale nieczynny już od 2,5 roku z tego co się dowiedziałem, nawet wody w nim nie ma !!! Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Almie jest SUCHY basen, który nie działa, bo nie jest wykończony. Jeżeli ktoś myśli, że skorzysta z zabiegów na basenie to się rozczaruje. Ten basen szybko nie będzie oddany do użytku!!!!!! Cztery lata temu ludzi wozili busem do Gdańska ale bylo to ok. 15 osób. Teraz nawet tego nie ma. Nie ma tu żadnej siłowni!!!! Jest jeden stół do ping-ponga i tyle. Pokoje w różnym wykończeniu i wyposażeniu. Ktoś napisał o dwóch szafach, dwóch szafeczkach i komodach?!?! Ludzie jakie bzdury piszecie! Osoby po operacji kręgosłupa mają takie łazienki, że siedząc na kibelku dotykają kolanami i czołem do ściany! Są też wyremontowane łazienki ale to mniejszość. Trzeba prosić na recepcji o dodatkowe materace (te z sali gimnastycznej) bo łóżka są tak wylezane, że wystajace druty nie dają spać! Zabiegi takie jak każdy ma w swojej przychodni rehabilitacyjnej. Po tygodniu zabiegów niektórym się pogorszylo, bo źle wykonywali ćwiczenia lub ćwiczyli nie to co powinni!!! Jak ktoś chce się zrelaksować nad morzem, to ok ale wylacznie we własnym zakresie. Nie ma żadnych wieczorków tanecznych, nie ma zajęć realksacyjnych, nie ma pogawędek o zdrowiu itp, bo mówią że ze wzgledu na covid ograniczają ryzyko. Ludzie po szczepieniach, po wymazach muszą chodzić wszędzie w maseczkach. Jeżeli ktoś ma wybór miejsca - to bierzcie inne niż Alma!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam totalna beznadzieja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam termin na 7 październik. Czytając Państwa komentarze jestem przerażona. Na prawdę jest tak strasznie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, ja też mam termin 7.10 i czytają to wszystko aż się boję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się boję jak to czytam ale może damy radę. :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam ja też na 7,10 jadę autem z Puław, chyba przez Radom mam wolne 1 miejce.:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też na 7,10 jadę autem z szczecina mam wolne 1 miejce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też na 7,10 jadę autem z szczecina mam wolne 1 miejce tel 668415601
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też na 7,10 jadę autem z szczecina mam wolne 1 miejce tel 668415601
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez jade 7.10 nastawiam sie pozytywnie..kuzynka była i przeżyła.mówi ze wcale nie jest az tak źle jak to niektorzy przedstawiają Do zobaczenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odrobinę nadziei. Też mam pobyt od 7 października i czytam opinie i aż się boję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zaczynam 7 października
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli jutro mamy chrzest bojowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobno nie jest az tak tragicznie...tez bede od 7.10.damy radę pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja też mam termin na 7.10. Wyjeżdżam z Łowicza. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, jak tam jest, ale opinie negatywne i ich ilość wskazuje, że trzeba się nastawić na hardcore. To mój pierwszy wyjazd, więc dobrze będzie zaprawić się w bojach. Zaczynam 7.10. Niech moc będzie z nami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

byłam 3 lata temu. beznadzieja. po zle dobranych zabiegach zle sie poczułam. kazali mi jechać taksówką na SOR. nie mogę brać zbiegów z prądem. Tak juz mam , ale nikt nie słuchał. po powrocie z SORu wysłali mnie do domu. ordynator nie chciał sluchać żadnych wyjaśnień. lekarze na SORze kazali mi wracac i dalej dokończyc pobyt. ale jak grochem o ścianę, mam zmiany w EKG od 30 lat i jestem pod opieką kardiologa , który nawet zalecił mi ten wyjazd, bo nic sie nie dzieje. usłyszałam ze mama taką urodę. dla mnie kołchoz za wyjątkiem kilku osób z personelu reszta do bani, nudy nudy,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciesz się że jechałeś taksówką. beznadzieja .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam i tez uważam, że szału nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy były jakieś rozrywki np wycieczki czy koncert
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie było żadnych wycieczek czy czegoś innego w tym stylu np. wyjazdów do kina, teatru czy na koncert. Jedynie indywidulane wyjazdy w sobotę po południu lub niedzielę, jak nie było zabiegów. ! Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ogólnie jest super , bardzo miłe pielęgniarki,fizjoterapeci i mój lekarz suuuper.Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam)..czy w tygodniu da się pójść nad morze poopalać się czy raczej nie ma na to czasu?.Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabiegi przeważnie kończą się o 15 i można leżeć nad morzem do 22 ogólnie nie jest źle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy był może wieczorek zapoznawczy :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nic z tych rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żadnych wieczorków zapoznawczych nie ma się gdzie podziać na terenie osierodka.Jest piękna wiata ale tylko 2 ławki na 200 osób reszta leży złożona na kupie.Zero organizacji zapewnienia ludziom wolnego czasu po zabiegach lub w sobotę i niedzielę.Wszystko w swoim zakresie ale nie ma się co dziwić to nie jest sanatorium tylko Osierodek Rehabilitacyjnej tak to nazwał na zebraniu 15 minutowym pan ordynator,to czego my wymagamy.Pokoje czyste tylko trzeba się zaopatrzyć w stopery bo słychać wszystko co się dzieje wokół chrapanie za ścianą każdy krok na korytarzu i piętro wyżej masz wrażenie się sufit zarywa.Co do obiadów mogą być trochę wodniste zupy ale to szczegół mozna iść na rybkę.Zabiegi na trójkę ogólne wrażenia na dwa z plusem.Szkoda że teren do okoła nie przygotowany na potrzeby kuracjuszy.Pozdrawiam z ALMY
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy można wyjechać dzień wcześniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy na terenie Almy jest biblioteka? (Publiczna w Sobieszewie jest akurat w czasie mojego pobytu zamknięta). Aga pyta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zalezy o ktorej skonczysz zabiegi - na ogol sa od rana i po poludniu max do 16 a pozniej wolne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Mam turnus od 13 września. Jestem z Siedlec. Czy ktoś się wybiera w tym czasie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Ja wybieram się 13 września.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę 13 września z Koszalina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę do Almy samochodem 13 września z Konina. Jeśli ktoś jest z moich okolic chętny na podróż, mogę zabrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chętnie się zabiorę siostro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z kąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak i z kąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Białej Podlaskiej do sobieszewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w jakim terminie z Białej, bo szukam transportu na 31.10 z okolic Radzynia Podlaskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę do Sobieszewa 31.X.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy samochodem może? Szukam transportu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też dostałam właśnie skierowanie do
Almy na 31.10 .czym się wybieracie ,chętnie bym się dołczyła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jade 31.10. z okolic Jarocina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jedzie 13 września z Warszawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę z Piastowa. Proszę o kontakt 500 201 525
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzień dobry ja też mam od 13
września
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę z Warszawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt 500 201 525
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę, ale z Piastowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę z Piastowa...proszę o kontakt 500 201 525 Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja jadę z białej podlaski 13 września takrze mogę zabrać z Siedlec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też mam turnus na 13 września jestem z biala podlaska mogę się zabrać tel 505300350
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wyjeżdżam z białej podlaski tez na 13
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy kawe mozna samemu robic i jak wygladaja cwiczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pokojach jest czajnik elektryczny i dwie szklanki. To "sanatorium:" to jedna wielka pomyłka. Zabiegi właściwie żadne, rehabilitanci w większości nieuprzejmi, nie tłumaczą jak należy wykonywać ćwiczenia. Gimnastyka nudna, dla każdego jednakowa, niezależnie co kogo boli. O kuracjuszy nikt nie dba, koszmarne otoczenie obiektu, cienkie ściany, słychać wszystko. Jedzenie w miarę przyzwoite. Gdyby nie wspaniała pogoda i morze całkiem niedaleko, byłby to stracony czas. Osobiście każdemu, kto hce się rehabilitować odradzam pobyt w Almie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy jest tam może wifi i czy są jakieś gniazdka, żeby telefon naładować?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wifi praktycznie nie ma co chwila zrywa połączenie i to na dodatek przy samej recepcji w pokojach zero całkowite tv podstawowe kanały 100 zł za turnus ale zapomnij o dobrym sygnale rzadko kiedy dało się coś obejrzeć bez zakłóceń ,częste braki prądu szczególnie rano ,nie miła i pazerna obsługa kelnerska na stołówce , jedzenie jako tako ale dla mężczyzny mało chleb razowy wydzielany co do kromki ,a jak rano będziesz chciał pospac a współlokator przynieść śniadanie to zapomnij , ogólnie to porażka...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gniazdka prądowe są ale radzę wsiąść przedłużacz przynajmniej 2-3 metrowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A do suszenia kawałek sznurka i haczyki wkręcane . Na suszarkach marnne suszenie ale za oknem jak najbardziej i przynajmniej nie kisnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam ,totalna porażka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co trzeba że sobą zabrać. Jest napisane na ich stronie, że strój kąpielowy, dres, czepek itp. Czy to wszystko potrzebne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do zabiegu ,brak pływalni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam w Almie dwa lata temu ale czytając opinie to nic się nie zmieniło bałagan w altanie na placu a basen to mzonka ale mimo wszystko bliskość morza rekompensuje wszystkie niedogodności pozdrawiam życząc miłego odpoczynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się bliskość morza to jedyny plus
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak zabiegi są rozłożone ilościowo i czasowo dziennie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za obszerny opis wybieram się na turnus 31pazdziernika o której godzinie powinnam dotrzeć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jadę 31 października powiedziano że muszę być do 13 skąd jedziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też szukam transportu na 31.10.2021 z okolic Radzynia Podlaskiego. Może ktoś jedzie samochodem i ma miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też mam skierowanie na 31.10 , z Twoich okolic jestem ,i też chętnie bym z kimś pojechała ,więc jak coś ,proszę o kontakt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

turnus 31.10 z Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

turnus 31.10 z Warszawy samochodem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Czy w ALMIE są lepsze i gorsze pokoje Czy wszystkie jednakowe ?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dowiemy się w czwartek :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam to mnie ciarki przechodzą szkoła przetrwania będzie od 7.10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie jutro kończymy turnus,wg mnie nie ma tragedii,kelnerki rzeczywiście nie miłe ale można prosić o dodatkową zupę czy chleb.Zabiegi średnie, warunki też znośne.Niektore pokoje mają małe łazienki,my poprosiliśmy o zmianie na inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odnośnie pokoi, to wiem tylko tyle, że z ZUS pacjenci są kwaterowani po dwie osoby i mniej więcej w podobnym wieku. Kłopotliwy jest brak pralki na ośrodku, bo ciężko będzie z suszeniem ubrań, bo raczej po praniu ręcznym to ubranie będzie jak gnój :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy wypożyczają rowery?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 11 kwietnia 22r. kto jeszcze będzie w tym terminie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 11 kwietnia 22r. kto jeszcze będzie w tym terminie? Jade autem z okolicy Pily.
Pozdrawiam
......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj się dowiedziałam, że zaczynam turnus od 11.04.2022. Jestem z Łodzi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Miło mi. Jesteśmy na jednym turnusie.
Pozdrawiam.
Waldek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez jade w tym terminie ,mam nadzieje ze damy radepozdrawiam i do zobaczenia w kwietniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


11.04 widzimy się. Mam wolne miejsce w aucie. Jadę od strony Piły.
Pozdrawiam.
Waldek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam Ja tez jade 11 kwie z okolic Wągrowca chęntnie zabiore sie z kims, oczywiscie dorzucę sie do paliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


jade z Trzcianki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez jadę 11.04 . Może do Zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zaczynam turnus od 11.04.2022. Mieszkam w Ozorkowie w łódzkim. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę 11.04.2022, czym pani będzie jechać, mieszkam pod Łodzią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Witam ja jadę z Łodzi mam pobyt od 11.04.2022 jadę pociągiem do Gdańska ,po tym co tu przeczytałam , nie wiem czy nie zrezygnuje , mój tel 607244530 jak pani chce porozmawiać to proszę dzwonić pozdrawiam Bożena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też zaczynam turnus od 11.04.2022, czym pani będzie jechać pani Magdo, mieszkam pod Łodzią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo mi miło Panią poznać.. Szczerze mówiąc, to jeszcze o tym nie myślałam jak dojadę. Możemy razem coś ustalić i się umówić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Pani Marzeno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Pani Marzeno,
szczerze mówiąc to nie zastanawiałam się czym pojadę. Z Łodzi można jechać pociągiem lub flix-busem, jeśli natomiast się dogadamy mogę jechać własnym autem. Wszystko zależy od kosztów.
Pozdrawiam Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam pani Moniko,mnie nie robi różnicy czym pojadę, chcę mieć towarzysza podróży, można się dogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Magdo to mój numer tel. 511523266 proszę o kontakt to coś ustalimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Pani Magdo, proszę o kontakt sms, oddzwonię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, pani Magdo jak z wyjazdem, czym pani jedzie bo nie mam z panią kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Pani Marzeno. Dzwoniłam do Pani już parę razy ale tylko poczta głosowa się odzywa, więc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, miałam problem z tel. teraz jest okej pani Magdo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Pani Magdo, proszę do mnie zadzwonić i nagrać się na pocztę, oddzwonię!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ,ja też zaczynam turnus o 11.04.2022. Jadę z Sosnowca. Czy ktoś z okolicy też się wybiera w tym samym czasie ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam ten termin. Jadę z Bielska Białej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ,czy ktoś jedzie moze pendolino do Gdańska 18 marzec o godz 6:41 z Katowic ? Jadę do Almy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę ale z bogatyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę do tego ośrodka 18.03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się tu wybieram od 18.03.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę 11 kwietnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


też 11 kwietnia wyjazd.
Waldek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bede :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlasnie skonczylem turnus i musze powiedziec ze jest ok (po komentarzach się balem co zastane) :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie pytanie, jak liczą te 24 dni? Tzn. wyjazd jest 24 dnia po zabiegach czy na następny dzień po tym 24 dniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, zaczynam turnus od 3.01. Czy jeszcze ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja jadę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę z Poznania, pociągiem. Do zobaczenia ️
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


tez jedziesz 11 kwietnia? mam wolne miejsca w aucie. Piła nie jest daleko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, 3.01 Napiszę jak było
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez jade 11.04 pociagiem z Torunia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też będę jadę w niedzielę autem z łódzkiego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się ma turnus od poniedziałku a się jedzie w niedzielę to trzeba płacić za hotel
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
120 zł doba hotelowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście ,że trzeba opłacić nocleg
120 zł doba
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jade z Włocławka Jarek Do zobaczenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja od jutra z ... Torunia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A od której można jutro się zameldować? Też przyjeżdżam jutro i umknęła mi informacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli można zapytać o której jedziesz? Ja jade z Gniezna tez pociągiem 6 rano i mam nadzieje że nie będzie tak strasznie jak ludzie piszą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam pani z Gniezna jaki termin ma pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

11 kwietnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

11 kwietnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam 6.5.22 kto jedzie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jutro jadę, ale po przeczytaniu komentarzy odechciewa się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Spoko, będzie dobrze.
Do jutra.
Waldek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam również mój pobyt rozpoczyna się w tym terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ,ja również jade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ,jadę 3.01.22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja rozpoczynam od 3.01
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też 3.01
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie obraźcie się: Jaki przedział wiekowy jesteście? ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę 3.01 z podkarpacia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć ja też jadę 3 stycznia dostałeś zlecenie na wymaz od nich ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinno przyjść w czwartek...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć pewnie w nowy rok będziemy robić test
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie zrobiłam test. Teraz tylko oczekiwanie na wynik ️
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Będzie dobrze, a potem dobra rehabilitacja i jeszcze lepsza zabawa. Tego życzę i pozdrawiam.
Waldek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wynik negatywny - do zobaczenia w poniedziałek ️
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć! Napisz proszę jak tam jest, bo opinie są krytyczne, ja jadę 21 lutego zastanawiam się jak to będzie, co należy zabrać ze sobą i co tam jest. Chodzi mi o żelazko, pralkę czy na zabiegi trzeba mieć buty sportowe czy pantofle wystarczą czy jest basen itd. Ja jadę z daleka i wiąże się to wszystko z wielkością bagażu . Prosze napisz jak sie przygotować . Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedziemy razem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
35-40
Jedziecie z ZUS czy NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę z ZUS
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę z ZUS 11 kwietnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzie ktoś 3.01.2022 lubelskie podlaskie i okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Test ujemny jadę na 01.03
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też test ujemny jadę 3 stycznia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam ten termin. Jestem z południa Polski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam ten termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez jade z ZUS 11.04
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jadę 11.04 z Trzcianki. Mogę kogoś po drodze zabrać.
Pozdrawiam.
Waldek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście 18+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja też od 03.01.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czas się pakować! Myślicie, że mają tam żelazko?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja biorę własne... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak jest ?? jadę 27.01 mój pierwszy raz i jestem przerażona opiniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez jadę 27.01 jakoś przezyjemy skąd Pani jedzie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Torunia jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też z Torunia prawie i jadę tam 18 marca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jadę z Torunia 18 marca. Może wyruszymy razem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja jadę 18 marca z Sierpca... pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z Ostrowi mazowieckiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakim terminie jedziesz ???ja mam do Almy od 6.05.22. jestem okolice Ostrowi mazowieckiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem okolice Ostrowi mazowieckiej jadę 6.05.22
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tu jadę w tym terminie. Mogę Cię zabrac ja lecę z Płocka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę w terminie od 18.03 jeśli nie masz jak jechać mogę Cię zabrac. Ja wyjeżdżam z Płocka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z okolic Wejherowa i też jadę 6.05.Biore rower,ciekawa trasa rowerowa.Do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam też mam termin 06.05. jestem z Wejherowa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
I też 31.05? Do zobaczenia na miejscu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja jestem z okolic Warszawy i też jadę od 6.05.22.pozdrawiam i do zobaczenia może się spotmy na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem z okolic Ostrowi mazowieckiej i jadę od 6.05.22 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z Olsztyna od 6.05.22,może ktoś też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten sam termin okolice Torunia 6.5.22
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rownież od 6.05 z Olsztyna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Samochodem czy pociagiem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pociągiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również z małopolski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też od 6.5.22
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam od 6.5.22 z Ostrowi mazowieckiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

P. Ago, ja też jestem z Ostrowi Mazowieckiej i mam termin na 11.04.22 do Sobieszewa. Skierowanie dostałam 4.04.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

P. Marzeno ,,no to się Pani trafiła szybka piłka
Pozdrawiam
Lidia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani blondynka z Wejherowa może razem pojedziemy? planuję samochodem swoim pojechać, także mogę zabrać, przynajmniej będę miała towarzystwo,jestem z okolic Wejherowa 667913349
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy obecnie też trzeba robić testy na covid, czy to już znieśli ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecny turnus nie musiał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie z innej beczki ?
Jak dojechać z Gdańska Gł.
Do Sobieszewa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Autobus nr 112 spod dworca w zasadzie co 30 min. Jedziesz ok 35 minut.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam mam pytanie czy trzeba wracać do ośrodka np do 22 czy można o dowolnej porze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest konieczność. Zamykają drzwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok dzięki za info słabo w np w sobotę to widzę ale jak zamykają :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie trzeba robić testów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam mam pytanie jest tam basen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na miejscu nie ma. Dla niektórych dwa wyjazdy w ciągu turnusu do Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A bilet kupić można u kierowcy autobusu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie można, jeśli Ci chodzi o komunikację miejską, biletomaty są na przystanku autobusowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodając to biletomat jest/był umieszczony na przystanku aut.112 który jedzie w kierunku Sobieszewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z Poznania... Też od 27.01...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Ja też mam turnus od 27.01 i też pierwszy raz. Ciekawe co nas czeka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hahahah, jest żelazko, jedno na cały ośrodek. ja zabieram swoje, swój czajnik, lustro, bo brak w pokojach, biorę miskę, turystyczną praleczkę z wirówką, długi przedłużacz, mydelniczkę na przyssawkę i takie wieszaki, bo nic tam nie ma. Środek do odkażenia kibelka i kabiny, bo nie wierzę w porządne sprzątanie. Byłam tam 3 razy, więc wiem jak tam jest. Dobrze, ze byłam zawsze latem, to morze zrekompensowało beznadziejność tego ośrodka. W zimę i jesienią to można chyba umrzeć z nudów w Almie. Ośrodek ma potencjał, ale nie ma dobrego gospodarza, który zadbałby o otoczenie i oczywiście o swoich gości. Nie ważne, że klienci z ZUS nie płacą bezpośrednio, Płaci ZUS nie małe pieniądze za każdego kuracjusza, a komercyjni też tam są, więc chyba możnaby poprawić wiele rzeczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mają skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam niedaleko 70 km od Sobieszewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Również rozpoczynam turnus od 03.01.22r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za trzy godziny wyjazd.. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jedziemy razem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


zakwaterowani jesteście? Jak tam jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jakie wrażenia, ja wybieram się wkrótce na turnus. Czy jest aż tak źle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
7 godzin do Gdańska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że już koniec turnusu. Można prosić o bieżące informacje na temat obecnej sytuacji: jak wyglądają zabiegi, wyżywienie, pokoje, czy rzeczywiście można spotkać robactwo i niemiłą obsługę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakończyłem turnus 26.01.22. Zabiegi: miła opieka pań/panów fizjoterapeutów, ćwiczenia, zabiegi przypisuje lekarz prowadzący na podstawie kart info. choroby. Wyżywienie - dla mnie dobre nie bylo potrzeby dozywiania się. Jak komuś mało, sklep spożywczy dobrze zaopatrzony. Co do pokoju niespotkalem na swojej drodze robatwa, pokoje czyste 2 lub 3 razy na tydzień sprzątanie są. Wymiana pościeli raz w połowie turnusu, ręczniki co tydzień. Co do obsługi nie spotkałem z niemiłym zachowaniem, chyba że ktoś zasłużył sobie na takie traktowanie. Niestety obiekt jest zamykany o g.22 i rodzą się problemy dla palących bo w obiekcie obowiązuje zakaz palenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za coś pozytywnego. Teraz jakoś tak lżej się czuję wiedząc, że są też jakieś pozytywne opinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uzupełnienie: Zgadzam się z p.Markiem.poza tym pokoje 2 skrajności,jedne odremontowane z przyzwoitymi lazienkami i wygodnymi łóżkami,a inne z robactwem fatalnymi oknami i wystającymi sprężynami z łóżek.Jednak kuracjusze sami sobie winni narzekają po kontach,a nie załatwiają w recepcji na bieżąco co trzeba.Panie w recepcji bardzo pomocne.Jedynie kto miał styczność z ordynatorem to ma facet problemy psychologiczne przejawia dwie skrajności ,albo słodzi i jest bardzo przemiły ale w zgromadzeniu, pacjentów którzy zasłabnąć kwituje krótko, cytuję: tam jest autobus i na SOR do Gdańska,my jesteśmy placówką prywatną" .Wnioski proszę. wyciągnąć sami. Zabiegi ok,rehabilitanci mili i pomocni.jedzenie ubogie,najtańsze wędliny,zupa mleczna z płatkami 3 razy w tygodniu,ale więcej tam nie pojadę raz wystarczy , życzę powodzenia i zdrowia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam serdecznie miałyśmy pokój w części C bardzo miło wspominam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozsadny Polak nie narzeka, pisze tylko prawdę.Powiem krotko z osrodków lub sanatorium ZUS Sobieszewo poza sezonem nędza ,ale jest jeszcze gorsze Stegna. Dwie skrajności częśc pokoi odremontowana , część masakra . MOPS proponuje lepsze warunki Jedzenie najtańsze , zupy z nazwy tylko znane ,smak zalewajki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to w Stegnie byłam zadowolona i z chęcią bym tam wróciła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, czy w ośrodku jest wi fi ??? Dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy na weekend można opuścić ośrodek?czy jest jakiś obchód w pokojach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pokoje są w miarę. Łóżko bardzo miękkie. Obsługa jeżeli chodzi o recepcję, panie sprzątające i fizjoterapeutów to bardzo miła obsługa.Kelnerki są bardzo miłe, Pan wśród kelnerów jest trochę nie miły. .Posiłki są bardzo dobre i można się nimi najeść. Robactwa nie spotkałam. Sprzatane jest zawsze. Miłego pobytu .Mój turnus się kończy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakieś wodne zabiegi na kręgosłup wykonywane są tam? Basen nie czynny to i strój że szlafrokiem niepotrzebny zapewne :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy o tej porze roku w pokojach ciepło jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jedzie ktoś samochodem lub pociągiem na turnus do Almy 27 stycznia 2022 z okolic Warszawy . Proszę o kontakt 693 807 145
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma ktoś może wyjazd w lutym 21 2022roku bo ha mam z Łobżenicy jestem i potem co czytam to jestem przerażona
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to mój nr telefonu 660685712
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jadę 21 lutego z Gostynina:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jadę 21 . 02 z Kutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 21 jadę z Gostynina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam też jadę 21 z Płocka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 21 lutego z Płocka to mój numer telefonu 691556587
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też 21 .02
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzimy się na turnusie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rozpoczynam 21 lutego 22 i mam ogromnego stracha po tych opiniach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pewnie zależy jakie kto ma oczekiwania , też jadę w tym terminie - to mój pierwszy wyjazd do senatorium - pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To sie spotkamy ,tez 21 luty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też ...ten termin.Częstochowa mój halo:660417050
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też 21 lutego rozpoczynam i najbardziej przerażają mnie pluskwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem obecnie na turnusie i przez 3 tyg nie spotkałam pluskiew.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie było Mi,tak Dobrze.wsxystko bez Stresu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam od 31.10.21 do 23.11.21,pokoje małe ale czyste,bez pluskwy. Ściany z kartonu fakt faktem wszystko słychać co robi sąsiad. Posiłku tragiczne, najgorsze zupy letnie i w każdej jest pieprz ziołowy,aż pali w jape. Brak imprez i atrakcji to we własnym zakresie. Uwaga na grubą lochę z recepcji tlenione kłaki blond,jest wredna i arogancka,po 22 zakaz wyjścia z ośrodka na fajkę (palarnia pod grzybkiem),mnie raz wieśniara już nie wpuściła po 22 jak bylam na fajce, zamknęła drzwi, musiałam wchodzić przez okno u kumpeli z parteru. A i właścicielka ośrodka cała Anna S.ma chatę na przeciwko wszystko widzi i słyszy,a jak jest w ośrodku,to potrafi rzucać K... i Ch... przy kuracjuszach,ogolnie nie miła baba. Ocena całościowa ośrodka to 4 na 10. Bez szału
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzisiaj wyjeżdżam z Almy. Spędziłam tu trzy tygodnie, które zleciały bardzo szybko. Może ten ośrodek nie przypomina tego w Wieńcu Zdroju, ale jest tu czysto, ciepło, dobre jedzenie i miła atmosfera. Trafiłam na przesypatyczną współlokatorkę - to duże szczęście. W pokoju było wesoło. Wkrótce nawiązałyśmy znajomości z innymi pogodnymi kuracjuszami. Można było robić wspólne wypady do pobliskiej pizzerii Wyspa wspomnień. Robią tam najlepszą pizzę pod słońcem.
Jeśli chodzi o ofertę zabiegową, to fakt, jest ona dość skromna. Dla mnie brak basenu w ośrodku rehabilitacyjnym to duży minus. Poza tym wszystko w porządku. Rezolutna pani Ola każdego dnia rozgrzewała nas podczas ćwiczeń. Pan Rafał świetnie masował, pan Jacek powiększał wydolność naszych pocovidowych płuc. Pan ordynator, z początku troszkę zdystansowany, przy bliższym poznaniu okazał się bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem.
Alma jest umiejscowiona niedaleko morza - ok. 800 m. Można tu chodzić na spacery i zbierać bursztyny. Można obserwować ptaki. Miejsc, gdzie można spacerować jest bardzo wiele.
Nie rozumiem narzekania kuracjuszy. Myślę, każdy z nas dostał odpowiednie warunki, by poprawić swój stan zdrowia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Super -dziekujemy za relacje ,trochę nas Pani uspokoiła (przyszłych kuracjuszy)bo wszyscy tylko same negatywy piszą . Małe pytanko o warunki zakwaterowania i wyposażenie -czajnik , lodówka ? Czy pizzeria to jedyne miejsce do którego można wyjść ? A jak z wyjazdami do Gdańska -byliscie ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ,również mam przyznany turnus od 21 lutego 22 r.
Jadę z Częstochowy.Kto ma jeszcze ten termin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam tez jade 21 luty 22 r z okolic czestochowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja,również 21 lutego z Częstochowy.Widzę,że jedzie nas więcej może jakoś się umówimy razem na wyjazd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo chętnie umówię się na wspólny przejazd.Razem raźniej...Proszę do mnie zadzwonić.Tel.660417050
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ,również mam termin od 21.02 .z Częstochowy.Może się zdzwonimy?Mój tel.
660417050
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę z tobą i również z Częstochowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę z Warszawy,turnus od 21.o2.22
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu jedziesz pociągiem, autem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,jadę pociągiem, 6.17 ze Wschodniego, do zobaczenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisz Aniu jak dojechałaś? Czy po wyjściu z pociągu w Gdańsku bez problemu znajduje się przystanek aby dojechać do Sobieszowa? Na którą dojechałaś do Almy i czy to nie za późno na wizytę tego samego dnia u lekarza który przydziela zabiegi? No i oczywiście jak się tam odnajdujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czajnik w pokojach na wyposażeniu plus 2 szklanki 2 talerze.Lodowki nie ma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słodko nie jest. Pan kelner zamyka stołówkę przed nosem. Winda właściwie jedna i jeszcze często nie działa. Talerze błyskawicznie sprzątają sprzed nosa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy są pluskwy? Bo niektórzy o nich piszą na forach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ktoś chce znaleść to znajdzie . Pozytywne nastawienie to najważniejsze. Faktem jest że to nie 5* ale nie jest tak źle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,jadąc do tego miejsca bardzo byłam przerażona, ale po 3 tygodniach pobytu jestem bardzo zadowolona .Zapewne nie jest to 5 gwiazdkowy hotel,ale zusowski ośrodek rehabilitacji, ogólnie jest czysto , pokoje są 2 razy w tygodniu sprzątane ,na korytarzu jest do dyspozycji odkurzacz i szczotki jak ktoś chce sobie samemu posprzątać. Bywałam w dużo gorszych hotelach zagranicznych,i to za niemałą kasę. Wszyscy piszą, że jest tak źle, owszem, w części C jest najgorzej bo podłogi strasznie skrzypią, ale poza tym nie jest tak jak niektórzy piszą. Jedzenie jest trochę
monotonne, szczególnie śniadanie, bo nie ma żadnych mlecznych zup jedynie co drugi dzień płatki z zimnym mlekiem, kolacje różnie, ale obiady są bardzo dobre dobrze doprawione ,codziennie inne nigdy się nie powtarzały, obsługa Ok . Posiłki są w 2 turach ,jeżeli w 1 turze to obsługa musi się spieszyć, żeby zdążyć przygotować stoliki na 2 turę -logiczne, ale nie można złego słowa powiedzieć, bo nikogo nie poganiają. Żadnego robactwa nie widziałam nigdzie , ale jeżeli ludzie naznoszą jedzenia do pokoju bo wszscy jak oszalali latają po żarcie do sklepu ,to może mają, widziałam ile chleba i innych spleśniałych rzeczy wyrzucają. Dla mnie jedzenia
było wystarczająco, była okazja aby zadbać o wagę i schudnąć, bo codziennie można iść kilkukrotnie na spacer na plażę przez lasek,droga do morza najlepsza na całej wyspie ,do morza spokojnie w 15 minut nawet ja jest 1 godzina przerwy między zabiegami to warto. Wreszcie udało mi się po 5 miesiącach na zwolnieniu zacząć normalnie spać w nocy. Dużo spacerów, nie podjadanie po 17 lżejsze regularne jedzenie ,pobyt poza domem , mało stresu, troszkę zabiegów dało pozytywny efekt,po tygodniu pobytu zauważyłam duże plusy. Trzeba skupić się na zdrowiu i sampoczuciu,a nie na warunkach i ludziach wokół siebie a gwarancja sukcesu pewna. Do ostatniego przed wyjazdem byłam przerażona po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy, a teraz jestem szczęśliwa ,że skorzystałam ,bo funkcjonuję znowu normalnie .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
I takie powinno być podejście. Nie oczekujmy nie wiadomo czego. Najbardziej nażekają zapewne osoby sflustrowane i roszczeniowe. Doceniajmy to że szklanka jest do połowy pełna a nie patrzmy że do połowy pusta.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie przebywam na turnusie rowniez po przeczytaniu recenzji bylam przerażona nic bardziej mylnego zgadzam sie z tą wypowiedzia dodam ze w sobotę zajecia kończą sie do poludnia a niedziela jest wolna więc czasu na zwiedzanie jest duzo a do centrum Gdanska rzut beretem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam mam pytanie jest tam basen pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basen jest ale nieczynny.Ogolnie nie jest źle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam a można zabrać rower i czy jest go gdzie bezpiecznie przechowywać pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc, proszę napisać jaka jest rehabilitacja? Zabiegi wodne w ośrodku ? czy tylko można oczy cieszyć widokiem na morze Ewentualne stopy zamoczyć, bo ,mało kto w kwietniową aurę będzie pluskać się w morzu
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy nadzieję,że już nie będziemy musieli Pani obsługiwać w naszym ośrodku. Kamień spadł z serca. Pozdrawiamy:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Almie w sanatorium byłam 4 lata temu. Żadnych rewelacji. Zabiegi urywane czasowo. Pokoje z wystarczającym wyposażeniem. Jedzenie w miarę smaczne, można się najeśc. jedyną , wspaniałĄ, czysto rehabilitacyjną rzeczą w Almie były koncerty fortepianowe jednego z rehabilitantów. Po zakończonej pracy siadał na holu i grał...I to jak grał... Wynagradzał nam brak kafejki, dancingu, dyskoteki, i brak pogody. Zrzucaliśmy się po kilka groszy w kapelusik, który kładł przy nodze. niestety nie pamiętam jego imienia. blisko do morza, do sklepu spożywczego, do kościoła, do autobusu, którym można pojechać do Gdańska. Można też z wyspy popłynąć statkiem do Gdańska na Starówkę . Wracamy ta samą drogą. Super wycieczka letnią porą. Obok w Bursztynie można wypożyczyć rowery. Zabierzcie ze sobą kijki do nordic walkingu. Sąsiedztwo lasu i ścieżek spacerowych zachęca do różnego rodzaju aktywności. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sluszna racja jedziemy po wzmocnienie zdrowia ludzie oczekuja ,,,,to nie hotel 5* acz kolwiek WieniecZdruj super tez sa stekania pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Byłem na turnusie w Almie do 26.01.2022 czyli niedawno. Potwierdzam powyższy opis "Olo" mimo że jest on z przed pół roku. Panie/Panowie prowadzący rehabilitację młodzi i mili. Jedzenie było smaczne (choć są gusty i guściki ale byla też opinia że w domu niejadł tego co mu tu podano, a najwięcej narzekał) choć wyliczone tak jak w jadłospisie było że np zupy było 0,5l to więcej z wazy nie udało się wycisnąć , ale nie musiałem sie dożywiać, jedynie to że czasami było mało pieczywa ale też nie wszyscy też zjadali czyli można było się zaśilić że stolika obok lub też bezpośrednio u kelnerek, herbata raczej cieńka ale też nie każdy może lub lubi mocną, zupa mleczna + płatki kukurydziane, owsiane + 2rodzaje innych co drugi dzień. Sklep spożywczy dobrze zaopatrzony mieści się ok 400m od ośrodka w którym zaopatrywalem się głównie w kawę coś do niej także i w owoce. Jest parking (bezpłatny) na kilka samochodów na przeciwko ośrodka przy cmentarzu. Dla zmotyryzowanych lub też którzy przyjadą publicznymi środkami komunikacji, z Gdańska Gł. bilet komunikacji - koszt 3,80zł, czas jazdy 35 min, przystanek autobusowy 150m od ośrodka. Zwrot kosztów podróży za przyjazd własnym środkiem wyniesie do ok 100zł, natomiast Ci co przyjadą pociągiem (nawet gdy przyjechali Pendolino) zwrot wynosi do 200zł. wszystko zależy od miejścowosci/odległości z jakiej się przyjechało.
PS. Nie przesadzałbym z tymi labiryntami korytarzy, dotrzeć można wszędzie bez problemu.

Pozdrowienia dla następnych kuracjuszy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tydzień temu wróciłem. Nie narzekam , pokój ten w którym przebywałem był odnowiony wiekszych wad nie posiadał karaluchow nie widziałem ale gdy było zamkniete okno było czuć smród z kanalizacji czyli słaba wentylacja, przydała by się wymiana uchwytu prysznica i wylewki/kranu -zardzewiał. W niektórych pokojach skarżono się na nieszczelność okien - podczas silnego wiatru firanki fruwały. Niektórzy z forumowiczów narzekają na część D, podczas pobytu widziałem że jest remontowany. Co mogę dodać to bardzo miękkie materace ale jeden lubi twarde drugi miękkie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakaś lampka do czytania książek jest w pokoju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za obszerne informacje
Pozdrawiam serdecznie L.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak zabiegi ?Czy jest basen?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prymityw i hamstwo ,jedno wielkie nieporozumienie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co, to będzie?! Z czym ,będzie trzeba się zmierzyć?! Alma dla zdrowia, ? Czego można się spodziewać??!?..Przerażona
Życzenie moje i wielu z nas ,, zdrowie '"
Jak co roku, składamy życzenia z okazji urodzin, imienin,świąt ,czy innych okazji
Chcemy zadbać o, lepszy stan zdrowia, lepsze jutro
Czytając wpisy o, Almie ille tego lepszego zdrowia będzie za, sprawą ALMY ?!
To nie wczasy !wiem, tylko prewencja zus
Niech będzie to, co ma być poprawa zdrowia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poproszę o, jaśniejszą wypowiedź
Pozdrawiam
Lidia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 11.04.22 samochodem z okolic Piły. mogę kogoś zabrać po drodze, albo jak dojedzie do mnie.
Pozdrawiam.
Waldek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.czy może Pani napisać czy w tym sanatorium rzeczywiście są tak fatalne warunki. Dodam że mam skierowanie z zus i trochę się boję tych opinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No też jestem przekonany opiniami też skierowanie z ZUS termin 6.5.22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest tak źle. Większość osób nie piszę pozytywnych opinii. Zazwyczaj piszą osoby niezadowolone bo oczekują hotelu 5*. 90% satysfakcj zależy od nas samych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę się nie bać Jest ok. Ja jestem zadowolona.Bardzo mili fizjoterapeuci.W szczególności pozdrawiam Pana Rafała.Krystyna M.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem od 24.11.21 krótko mówiąc tragedia. Zabiegi marne, jedzenie lipne, pokoje śmierdzące, ludzie różni spoko i wredni. Gruba blondyna na recepcji na dole jest wstrętna i chamska. Ogólnie 3 na 10. Jeden plus że plaża blisko około 600 metrów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki za wpis
Przykro ,że Alma nie spełnia statusu uzdrowiska
Jedziemy dla poprawy zdrowia, a tam nic z tym związane ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak jedziesz z ZUS to do uzdrowiska czy rehabilitację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kina czy na film ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klaudia, przykre to, co piszesz
Nie mam szans na zmianę ...
Trzeba być, zmierzyć się z tym, co inni..
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam termin na 11 kwietnia 22. Jestem przerażona,tym co ludzie piszą. Naprawdę są wszy w materacach? Boję się że ten pobyt zamiast poprawy,sprawi że będzie gorzej:-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę się nie bać ja właśnie wracam wszystko jest ok opinie są przesadzone. Życzę miłego pobytu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Alma to ośrodek poniżej jakiej kolwiek krytyki. Brud, pluskwy, zabiegi do czterech liter. Nie polecam no chyba że chcesz poczuć się jeszcze gorzej niż przed przyjazdem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej, właśnie przybyłam na turnus od 11.04. Nie jestem na razie zachwycona. Budynek prowizorka. Masakra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To proszę wyjechać, nikt na siłę pani nie będzie trzymał. To nie są wczasy nad morzem tylko leczenie rehabilitacyjne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
To nie wczasy nad morzem?!..Dokładnie!!!
Rehabilitacja, !!! Leczenie?!
Tego w Almie , brak .. Całkowicie zminimalizowanie
Zabiegi takie, jak w
miejscu zamieszkania, czyli ambulatoryjnie ..
Nie warto..
Na pewno nigdy więcej do Almy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam mam pytanko czy jest bezpieczne miejsce by zostać rower pozdrawiam termin 6.5.22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkim czytającym opinie polecam nie czytać, albo mocno przymykać oko na te najbardziej skrajne. Ośrodek bardzo, ale to bardzo przyzwoity. Jest czysto, przestronnie. Pokoje czyste, lazienki też. Jedzenie, jak to jedzenie w ośrodkach: nie jest to Hilton, ale dobre i można się najeść. Obsługa bardzo miła. Ordynator rzeczowy, staranny, profesjonalny. Do morza 10 minut szybkim spacerkiem. Wyłącznie pozytywne odczucia. Jedyne, co polecam do ekstra zabrania, to poduszka. No tutaj przyda sie inwestycja. Ale to na serio jedyne do czego można mieć jakieś zastrzeżenia. Ludzie piszący skrajnie negatywne komentarze najczęściej mają ku temu powód spoza tego o czym piszą. Na miejscu obowiązuje pewna dyscyplina pobytu, do której nie każdy jest w stanie się dostosować. Poza tym my uwielbiamy narzekać i komuś sprawiać przykrość. Taka nasza polska natura. Polecam to miejsce i życzę wszystkim zdrowia i sił.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest tak : dwa gniazdka w pokoju pod telewizorem. Pod jedno podłączony czajnik drugi na ładowarkę. Jak dwie osoby to brak możliwości ładowania drugiego nie mówiąc o korzystaniu z laptopa czy lampki której w zasadzie w większości pokojów brak. Brak grzejnika w łazience i pułeczek. Brak mydła. W okół budynku brak przyjaznego miejsca aby wyjść na zewnątrz i popdychać mikroklimatem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
5 metrów obok zaczyna się las a 800 m jest plaża z morzem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Woow 5 metrów..
Doprawdy, to można będzie zabiegi wykonywać w lesie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z dostępnością do sklepów bankomatu itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest zawsze auto jak by było daleko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są sklepy,bankomat i w żabce podczas zakupów też można pobrać pieniążki. Ok 7 km dalej jest LIDL i biedronka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam od 18 03 22 do 10 04 22 piszecie glupoty odechowka ma lepsze warunki lokalowe ale najwazniejsze sa zabiegi ok bylam na kregoslup pierwszy raz a 3 razy na odechowke jak mysilimy o poprawie i uczciwie podchodzimy to super miejsce nad morzem 800m spacery super a co do jedzenia bez zastrzezen po za woda jedziemy po poprawe zdrowia ja takie nastawienie mialam i tak bylo nauczylismy sie narzekac stekac bylam WieniecZdruj tez nazekaja zalezy kto z jakim nastawieniem jedzie i po co? Ten turnus byl bardzo rozrywkowy kazdy znalazl cos dla siebie bylo super pogoda dopisala wypoczynek ok zmieniajmy swoje nastawienie zycze tego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy mogłaby prosić o informację dotyczące sklepów i bankomatu? Są gdzieś w pobliżu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są sklepy i bankomat w odległości 300m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak zgadzam sie brak kawiarni zeby sie integrowac porozmawiac tu wszystko na zrwnatrz a na holu tyle miejsca przy recepcji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze można się gdzieś wybrać i pogadać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę, nie pisać głupot, Jestem 2 dzień pobytu .. Cóż można stwierdzić,braki gniazdek, ..Ośrodek kazał przywieźć ,ze sobą lub zakupić we własnym zakresie
Po czasie dostarczono mi przedłużacz
Wyżywienie : śniadania i kolacja na tą chwilę ok..
Obiad porcja przedszkolna, Dzisiaj mięso filecik z kurczaka , twardy jak podeszwa z buta ..Woda z dodatkiem kawałka nie obranej nie mytej cytryny lub pomarańczy..
Ludzie mają rożne schorzenia kręgosłupa,wiec poduszka nie zawsze jest dodatkowym problemem,ale 1 gniazdko,,,śmiechu warte
Nie oczekuję luksusu.. pomiędzy Hiltonem czy Grandem jest jeszcze inna półka . Życzę Pani Iwonie szczerej wypowiedzi..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam turnus od 11.04. nie ma na razie tragedii. Jedzenie trochę mdłe i małe porcje. Fakt że ściany. Kartonu wszystko słychać. Mieszkam w C na piętrze. I łóżka trochę wysłużone sprężyny się wbijają w plecy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorszy turnus 31.10.21 - 23.11.21. pogoda była kiepska, zabiegi jeszcze gorsze,a towarzystwo dzikie i nudne. Non stop chlanie wódy po pokojach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wróciłam do domu 10 kwietnia 22 było super,zabiegi takie sobie aczkolwiek poczułam lekką poprawę(ramię) Jedzenie znośne,pokoje czyste i schludne,nie było żadnych wszy w materacu. A życie towarzyskie kwitło,zabiegi kończyly się około 15,szybki prysznic, jakiś odpoczynek, i około 19-20 wiara szła do klubu" Ster ", można potańczyć,gra muzyka i wypić piwko, były też romanse,i to różne mk kk mm (żeby życie miało smaczek raz dziewczynka, raz chłopaczek) będę pamięć do końca życia, pozdrawiam wszystkich co ze mną byli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również wybieram się tam. Na pobyt i mam pytanie czy w okolicy są jakieś sklepy spożywcze, bankomat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy do sklepów spożywczych czy bankomatu jest w miarę blisko? Już niedługo wyrusz etam na turnus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę autem to możemy wyskoczyć na zakupy czy do bankomatu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do zabki 5 min, polecam drogę na skróty przez cmentarz, do sklepu samoobslugowego większego 7 min, czynny w niedzielę, piekarnia od 5 do 10 5 min, bankomat 8 min przy czym tutaj polecam zaopatrzyć sie wcześniej w gotówkę, bo jest jeden w okolicy. Na miejscu wszystko gotówką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ku***two na wesoło aż wstyd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak wrażenia po turnusie 06.05.22. - 29.05.22?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo fajny pobyt. Piękne miejsce. Jedzenie smaczne, dużo zabiegów i troskliwa opieka. Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kto się nie załapał,to szkod
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Alma najlepszy ośrodek rehabilitacyjny w Polsce.
https://www.instagram.com/sasanca887/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam czy ktoś jedzie z okolic Torunia w terminie 6.5.22 pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja jadę z Bydgoszczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam turnus od 6 maja kto jeszcze ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam M skąd jedzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
M jedzie z Bydgoszczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę od 6.05 woj mazowieckie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zobaczenia, ja też jadę 6 maja i po przeczytaniu komentarzy mam duże obawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem na turnusie od 11 kwietnia
Zabiegi nic konkretnego.. Ludzie w większości niezadowoleni
Szkoda zdrowia na tutejszy pobyt
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też .....Jakaś podpowiedź co ze sobą dodatkowo zabrać oprucz karty i dobrego humoru???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno przedłużacz i poduszkę
Bo łóżko niewygodne a do gniazdka daleko i jest tylko jedno
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stopery do uszu podobno głośno wszystko słychać od sąsiada a nigdy nie wiadomo co tam się będzie działo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stopery jak stopery ale słuchawki do telefonu na pewno będą przydatne aby spokojnie porozmawiać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy na terenie ośrodka trzeba chodzić w maseczkach, tak samo na zabiegach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teoretycznie tak ale tak naprawdę nikt tego nie przestrzega poza ordynatorem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sała ćwiczeń, przestrzega .. Maskarada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, bo jest to obiekt medyczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie w pokoju brakowało lampki nocnej. Oprócz tego warto mieć swoje ręczniki. Małe radio do pokoju, jak ktoś słucha. Zatyczki do uszu. Gotówka. Jakaś podręczna torebka na kartę zabiegową, klucz i dostajemy na miejscu narzutkę na łóżka dla zabiegów leżących
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też rozpoczynam turnus od 6.05
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również 6.05
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę z Chełmży
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytaniejak daleko jest do sklepów spożywczych, bankomatu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też od 06.05.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robimy jakąś integrację na miejscu kto jest za pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak musimy się jakoś zebrać turnus 06.05.22. będzie super
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dogadamy temat na miejscu jak już wszyscy będą ;) 6.5.22
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może na fb na grupę wstawić post i już się zebrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już się zbieram
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jest jakaś grupa na fb ja jadę 6.05.22
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też jadę w tym terminie pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech kończy się tej turnus od 5.05,mam dość tych buraków. Ciągle disco polo puszczają w pokojach. Rozmowy z d*py,albo o partii rzarzej albo o Ukrainie. Rzygam juz. Wieśniaki wypad do burakowa Podlasie, lubuskie, podkarpackie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Biedny Antypolaku, ty chyba nienawidzisz sam siebie, jesteś największym burakiem i wracaj jak najszybciej do swojego burakowa!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 maja robię pa pa,albo pokaże środkowy paluszek tym wszystkim burakom, wieśniakom,i opóźnionym w rozwoju z ilorazem inteligencji szczura polnego. Nigdy więcej w Alma. Buraki już na was czekają rodziny z podlaskiego lubuskiego i podkarpackiego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wróciłam właśnie z turnusu 11.04-4.05. Nie wierzcie tym burakom co piszą bzdury o jedzeniu i złych warunkach. Jedzenie było dobre, chyba że ktoś jada rarytasy. W pokojach czysto, nie było żadnych robali. Zabiegów może ciut mało ale były, ogólnie nie jest źle. Do morza blisko, ci co piszą takie bzdury nie powinni jeździć z innymi. Miałam super ekipę i czas szybko leciał. Wspomnienia pozostaną na zawsze. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co do jedzenia to jedni lubieja krewetki drudzy nie ...tak samo jest tam ...zawsze w komentarzach troszeczkę prawdy jest ale trzeba jechać i się przekonać ....wkoncu to nie są wczasy w hotelu .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głupstwa tu piszesz.. Krewetki,!!!,
Platereczki , najcieniej urojone
szynkopodobne
Posiłki obiadowe ostre.,aby tylko . Nazwa potrawy ,Ogień w gębie
Robactwo
W okresie letnim , współczuje
Sale do ćwiczeń już w tym czasie śmierdzące przyżądy brudne, zepsute
nie polecam -żenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ortografia!!!, trzeba być idealnym żeby innych źle oceniać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do mnie ten text?? Ortografia!!!??
Zwykła smarfnowa literówka lub ktoś może być dyslektą, a to, też choroba!!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skietowanie - skierowanie
Usatysfakcjonowany??!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już nie mogę się,doczekać przyjazdu do Almy. Będę od 6 maja 2022. Pozdrawiam.
https://www.instagram.com/janik.a222/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też nie mogę się doczekać pozdrawiam ;)6.5.22
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzenie ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem przerażona po opiniach,że zabiegi marne,jedzenie bleee,pokoje brudne i ktoś pisał że ludzie na turnusie są "upośledzeni" będę od 6 maja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej też będę 6 maja i zastanawiam się do której godziny trzeba się wstawić bo niewiem jak autobusy rozłożyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cały dzień można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to mam pytanie dopiero
Czy jest żelazko ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak Panie sprzątające poprosisz to udostępnią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żelazko i deska na recepcji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś wróciłem do domu do Warszawy. Miałem turnus do 05.05.22 nigdy więcej w tym przybytku,syf total, jedzenie jak dla świń, zabiegi żadne. Pokoje śmierdzące. Muszę zresetować od tych downów co byli ze mną,z Polski wschodniej ( Podlaskie, lubuskie, podkarpackie) tylko wieśniaki słuchali disco polo,co niedzielę chodzi do kościoła koło przystanku,i co wieśniacko zaciągnali jak mówili. Żałośni ludzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
Szczerze powiedziawszy to ja też nie chciałbym być z Tobą w pokoju czy na turnusie. Używając słowa - downów - pokazałeś kim Ty jesteś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakich godzinach są posiłki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam na turnusie do 4 maja
Kiepska baza..- zabiegi, posiłki mało co zjadliwe , porcja mała
Pokoje słabo wyposażone,
Brakuje podstawowych rzeczy dla chorych , ze skierowaniem choroby 5R.
Ten ośrodek nie spełnia warunków dla osób ,które naprawdę potrzebują poprawy zdrowia
Pan ordynator lepiej go omijać.postrach ośrodka
Przecież, gdyby nie nasze skierowania, to co nie którzy musieli by się więcej
od nas, gimnastykować aby msc przeżyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dziś przyjechałam,nie robi na początku wrażenia. Prowizorka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakaś integracja tu będzie ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może jutro coś będzie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Po tym wpisie widzę że nie :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1


Polecam bar Sternik
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale buraki się zjechały z całej Polski na turnus który dzis zaczął się. Beka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Twoje słowa świadczą o tym, kto to pisał, jaki jest i co o nim myśleć. To, jak wypowiadamy się o innych, świadczy o nas samych. Pozdrawiam życzliwych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo ty. Kultura osobista poziom wysoki. Jak można tak mówić o innych ludziach? Po prostu brak słów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak już to nie bar Sternik tylko pub Ster. Polecam pyszną rybkę w restauacja Delfinie na przeciw sklep kami. Świetny sklep duży asortyment i przystępne ceny tylko trzeba zwracać uwagę na ceny bo na kasie nabijają inne niż są podane na półce. Też dobra rybka jest w Robinsonie jak idzie się na plażę bardziej w lesie. A sam pobyt był spoko. Jedzenie jak jedzenie,dla facetów zawsze było mało,zabiegi skromne ale mi pomogło na kręgosłup. Towarzystwo było mega pozytywne, można było spotkać naprawdę wartościowych ludzi. Zapamiętam na bardzo długo. Jedyny mankament byś to autobus rzadko kursuję i ponad 30 minut się jedzie do centrum Gdańska. Fakt faktem ściany w ośrodku cieniutkie wszystko słychać. Pozdrawiam wszystkich z turnusu 31.10.21 - 23.11.21. Mieliśmy fajna pogodę jak na późna jesień. Pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wczoraj przyjechałem (06.05) nie mogę spać taki koleś za ścianą tak chrapie że ściany chodzą. Przed 22 chciałem palić ( palenie tylko na dworzu pod grzybkiem) byli 2 minuty po 22 a baba z recepcji zamknęła drzwi do ośrodka musiałem pukać żeby mnie wpuściła. Nie ładnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rzyjechalam na turnus6.05 i jak narazie nie mam na co narzekać.Pokoje czyste,koleżanka super,lekarz bez zarzutu ,zabiegi przepisał te co mi odpowiadają ,pani menadżer miła i pomocna,recepcja uprzejma i pomocna nikt naprawdę nie stwarza problemu.Wszystkim życzę miłego turnusu i pozytywne nastawienie i lepszego samopoczucia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak, tak już w to wierzę.. że wszystko ok.. Koleżanka super.. i tak.. na początku zamiast super się z nią integrować bo tematów babskich nie brakuje , to masz czas tu robić wpisy
Śniadanie 7-15 lub 8-15
Zabiegi od 8-30
Także coś tu nie gra..
Czy aby, ten wpis zrobił kuracjusz !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To mój piąty turnus rehabilitacyjny i naprawdę nigdzie nie narzekałam a opinie różne także nie wiem czego oczekujecie.Wszystko tu ok
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pluskwy, i inne robale.. Tak było na turnusie do 4 maja
Listek sałaty rozweselał śniadanie
Porcyjka mięsa dla kuracjusza
Za to personel najedzony
W dzień wyjazdu rozpisane zabiegi,
Okazuje się, że nieobowiązkowe.. Ludzie wyjeżdżają 2 dni wcześniej.. Na karcie podpisy do ostatniego dnia.. Już mają nadwyżki i to nie małe.. Żenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

W którym skrzydle budynku jest robactwo? Tego najbardziej się boję, nie dosyć, że trzeba z nimi tam przebywać to jeszcze można przewieżć do domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Robactwo było w części C, mogą się przecież przemieszczać
Życzę udanego pobytu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie.
Czy dowiedziała się Pani, która część Almy ma w pokojach te robaki a która nie? Czy w ogóle jest jakaś bez robactwa? :/
Podobno część pokoi jest wyremontowana a część nie, tylko które?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak ktoś chce palić to otworzyć okno i pety na dół ....niby zakaz palenia w pokojach a pełni poetów pod oknem sektor C
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Baby to masz w nosie, a i kłamać też trzeba umieć. Chyba oczywiste że jak zamknięte to trzeba zapukać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boże jak ja wytrzymam do 29 maja z takimi burakami,już mam dość, sąsiedzi już non stop słuchają disco polo. Drugie piętro sektor D.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Największemu wrogowi nie życzę pobytu w Almie. Zero wszystkiego,prowizorka, budynek w trakcie remontu. Nie warto użerać się z upośledzonymi downami (innymi kuracjuszami) ,nie ubliżając ludziom zespołem Downa. Dobrze że już wróciłem do Warszawy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dla osób które przyjechały samochodem i stoi na parkingu ośrodka,kupcie sobie saszetki zapachowe i schowajcie przed maską, nocą po parkingu biegają kuny i lisy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Restauracja Śliwka w kompot. Polecam

Bohaterów Monte Cassino 42, 81-759 Sopot
Mapa: śliwka w kompot
Otwarte Zamknięcie: niedz., 04:30
733 000 533
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W sektorze C jest robactwo, karaluchy (francuzy). Z tego co widziałam to wychodziły z pod brodzika ( za tego plastikami osłony) Wystarczą dwa żeby po jakimś czasie były w całym domu. Ohyda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oniscidea to w pokojach...a nie karaluchy..Wrócić do książek z podstawówek, a nie głupoty pisać...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy jest możliwość pokoju jedynki. Jestem obecnie moja współlokatorka tak chrapie że ją chyba uderzę w twarz w nocy. Masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Z , tematem pokoju jedynki trzeba do recepcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten komentarz to jakaś porażka i poziom poniżej zera .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Almie można umrzeć z nudów, nie ma nic,oj przepraszam jest tylko stół do ping ponga. Nawet nie ma do kogo się odezwać,same buraki- zero z nimi rozmowy. Jak tu wytrzymać do 29 maja???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
To pogadaj że mna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To dopiero początek turnusu
Inni chwalą że morze., to już jest prewencja! Stół pinkpongowy przywieźli pod koniec poprzedniego turnusu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie narzekaj impreza w sobotę i niedzielę była w pub Ster (to jest niedaleko delikatesów w centrum).tam bawi się tylko Alma było super polecam i zapraszam.w sobotę następna tam potańcówka.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hmmm powiem tak, jeśli z 200 osób nie ma osoby do pogadania to Ty jesteś burakiem
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ten basen to od 2018 roku jest wyłączony z użytkowania. Najlepsze jest to że jak się ma skierowanie z ZUSu,jest dołączona karta informacyjna a tam jest napisane, żeby zabrać ze sobą kąpielówki albo kostium kąpielowy. Beka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie ogarnijcie się, przestańcie się obrażać na forum
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może odpowiedzieć: czy przy pokojach są balkony, jeśli tak to czy w którejś części czy we wszystkich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nigdzie nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nudy na pudy. Tutaj nic się nie dzieje. Nawet nie ma do kogo gęby otworzyć. Jedzenie do bani. Zabiegi beznadzieja. Współlokator śmierdziel nie chce się myć. Masakra a gdzie tu do 29 maja!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
To zamiast siedzieć na d*p.... e spaceruj plażą, wdychaj jod do Gdańska jeź
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Człowieku, złap książkę do ręki, wyjdź z budynku na świeże powietrze. Dotlenisz się, a głowę wypełnisz wiedzą. Myślę, że bardziej zyskasz na rehabilitacji niż siedząc w pokoju i narzekając.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabiegi przepisuje lekarz więc mozna było z nim od razu konsultować o nich. Jedzenie jest bardzo dobre, urozmaicone, swierze. Nie rozumiem narzekania. Jak się nie podoba to jedź prywatnie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
P. Ania ,,zabiegi przepisuje lekarz..oczywiste!!! Z,lekarzami..proszenie sie ich, o korzystny dla nas zabieg ,było kiepsko
W, Almie porażka
Bieżnia, rower , sznurki, orbitrek
W innych ośrodkach korzysta się do woli ,nie jest rozpisane na karcie zabiegowej , reszta szału też nie ma
Jest to, co w miejscu zamieszkania..
Dzięki nam.. mają pracę.. i kasę.. To oni powinni nam się kłaniać .. Gruba.. rehabilitantka ledwo się porusza , patrząc na nią strach ,,
Posiłki,, rożnie ... Zupy smak ostry.. dla zmyłki.. Z czego, ta zupa
Emeryci niech jadą prywatnie!!! ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Totalny brak szacunku do drugiego człowieka, który wymaga kłaniania się?
Człowieku - na nasz koszt korzystasz z wakacji na prawie miesiąc i jeszcze źle??
Nikt nie będzie sponsorował ci luksusu...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Obrażając kogoś to się chociaż podpisz jeżeli masz trochę odwagi. Bardzo sympatyczne grono rehabilitantów. Ośrodek czysty, jedzenie bardzo smaczne i estetycznie podane. Pokoje sprzątane, ręczniki zmieniane. Również Panie z recepcji bardzo wyrozumiałe i pomocne. Ludzie zacznijcie się cieszyć życiem, pobytem nad morzem, piękną przyrodą. Podpisują się pod tym aktualne uczestniczki turnusu rehabilitacyjnego pokój nr 207a,105a, 206a.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do aktualnych uczestniczek!
Cieszę się że macie lepiej niż mój turnus
Proszę mi wierzyć ,że mój wpis nie jest wiarygodny
Robactwo! to nie żadna ściema
Zabiegi i wyżywienie..?!
Widocznie, aby słońce świeciło, musiał padać deszcz ..
Cieszcie sie, z tego co macie
Na to wygląda że loteria
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wpis wiarygodny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam że to bezczelne i wysoko aroganckie z twojej strony aby komuś ubliżać .Osobiście uważam że rehabilitanci zawsze serdeczni,uśmiechnięci i wyrozumiali Co do obiadów mało komu nie smakuje, zawsze można iść do restauracji . Jak dla mnie pycha . Na zabiegi jest limit z ZUS-u więc chyba tam skargi kierowac . Miejmy trochę więcej szacunku wzajemnie do siebie . Mimo wszystko życzę miłego pobytu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zawsze można iść na spacer chyba że z samym sobą też się nudzisz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak masz na imię albo jak wyglądasz,też się nudzę,mój współlokator też jest dziwny. Możemy się poznać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Spotkajmy się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyną naprawdę fajną rehabilitantką w Almie jest Pani Weronika. Młoda i sympatyczna,i mila. Pani Weronika prowadzi zajęcia grupowe na piłkach w piwnicy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ola, Aleksandra też jest super
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest tu źle. Jestem od 06.05.2022r. Pokoje normalne, jedzenie dobre, obsługa recepcji miła. Rehabilitanci, generalnie wszyscy , robią swoją pracę ok. Zabiegów tyle, ze trzeba biegać z jednych na drugie. Czy zabiegi pomagają? Mi tak. Ja potrafię się dogadać z osobą z pokoju. Z innymi uczestnikami turnusu też. Przykro jednak , jak widać po powyższych wpisach, że jest tu osoba, której wszystko i wszyscy przeszkadzają. No rozrywek tutaj nie ma , ale to turnus rehabilitacyjny, a nie wczasy. Pozdrowienia dla normalnych.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zabiegów jest max 109 .. Biegasz? To nieźle, zabiegi są tak rozpisane że, kończysz po południu
Nic dobrej organizacji w rozpisaniu ich aby można było więcej skorzystać na zewnątrz .. Tym bardziej że pora roku ku temu
To drepczesz na bieżni? Czy machasz sznurkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wczasy!!!! a, turnus prewencja.. zabiegi, które mają nam polepszyć stan zdrowia !!
To, co ma Alma, to więcej można w swoim miejscu zamieszkania
Bez łaski..i gonitwy po ośrodku , robactwa!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zawsze można zrezygnować i korzystać w miejscu zamieszkania. Bez łaski niechodzić, nie jeżdzić. samemu ćwiczyć w domu po pracy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przed pracą..

Dzięki tym złym komentarzom co, turnusy nie mają nic wspólnego z rehabilitacja, macie się teraz lepiej..
Więc.. Lepiej podziękujcie nam poprzednikom za szczere wpisy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam serdecznie ,czy jeśli jesteś na miejscu wiesz może czy mając turnus do poniedziałku ,można wyjechać w niedzielę, lub w sobotę po zabiegach ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Można przyjechać i wyjechać dzień wcześniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie odnośnie pokoi . Ilu osobowe są w Almie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwu ale są też jedynki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pokoje 3 osobowe tez są
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedzenie super, rehabilitacja ok. Pokoje z łazienkami, czysto, przyjemnie . Jak można pisać że jest inaczej? Nie wiem czy negatywne opinie są z nudów czy złośliwości.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Obecny turnus = Totalne Burakowo. Ludzie są upośledzeni. Oby do 29 maja wytrzymać. W sterze to już pokazują jaką są patologia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Gośka... przestań tak drzeć mordę z rana na fajce, pod grzybkiem. O 7 rano ledwo jestem przytomny a tu drzesz mordę. Normalnie żenada
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy pójście do pubu , wypicie piwa , potańczenie i pogaduchy to patologia ? Proszę mi wytłumaczyć co Pani rozumie pod pojęciem " patologia"?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie piwa, jesteś w sanatorium to nie miejsce napicie alkoholu. Chyba będę musiała zgłosić to na recepcji niech wyrywkowo biorą na alkomat wracających w piątek i w sobotę z Stera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Niby tak ale popołudnie należy do nas i tyle . pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
W innych sanatoriach.. są kawiarnię i tam na miejscu jest sprzedaż alkocholu
Dodam że sanatorium z prewencji
Takie to.. np. Klimat, Górnik w Iwoniczu
Także możecie pisać do Departamentu ZUS i zgodę na otwarcie kawiarni w Almie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przed chwilą zgłosiłam Panią w recepcji o libacjach w Sterze. Będą zwracać większą uwagą na wracających w weekend do ośrodka kuracjuszy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Straszne rzeczy aż strach tam jechać ,jacy ludzie jakie warunki masakra.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Alma to dno... Brak słów żeby opisać ten syf
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czy na obecnym turnusie są same buraki z Podlaskiego Lubelskie i Podkarpackiego???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
To chcę już do domu?! Ja już od tygodnia mam mega ochotę już wracać. Ile można z takimi burakami 24h na 7. Inteligencja za 5 groszy,najlepszy są rozmowy na fajce pod grzybkiem, wychwalanie pod niebiosa partii rządzącej albo disco polo. Brak słów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czemu tak szybko trzeba jeść śniadanie obiad i kolację??? Zabierają talerze praktycznie z pod nosa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Totalna bzdura. Też jestem obecnie i nikt nie zabrał mi talerza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam pytanie czy jest możliwy powrót po 22 do ośrodka,czy trzeba być na czas???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na czas 22 zamykają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma w Almie 3 osobowych pokoi. Są tylko 2 osobowe. Proszę nie wprowadzać przyszłych kuracjuszy w błąd
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z osobami na wózkach??? Są jakieś udoskonalenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są windy plus podjazdy na korytarzach .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pokoje nie są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach !!!
W łazienkach żadnych poręczy czy uchwytów!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokoje,,nic dla osób o, kulach !!! Słabiej poruszających się
Porażka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może trzeba poruszać się o dwuch kulach będzie wygodniej . Podejrzewam że mają chodziki wystarczy poprosić . Pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kuracjusz nie kłam,mi wczoraj zabrani talerz miałem plaster wędliny i sałaty, poszedłem do kelnerki po chlep bo mało mi było chleba,wracam a tu talerza nie ma. Poskarżyłam się kelnerce i dostałem nowy talerz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jesteśmy obecnie w Sterze. Tańce i piwko. I kto nas doniesie??? Zabawo trwaj
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super zabawy życzę

Była kuracjuszka z 11 kwietnia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda że to jest przedostatni weekend w Sterze,było mega. Jeszcze jeden wypad w następny weekend. Ludzie dziękuję za dziś
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak było super
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto dziś jedzie na klify w Gdynia Orłowo???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś jedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mega szkoda bo jest extra. Fajni ludzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będę jechała z Lubieskiego 31.05.22. Jadę samochodem mogę zabrać 2 osoby po drodze. 601 186 691 Eugenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eugenia - zawsze można zadzwonić i zapytać to nie temat na forum .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja,dla opiekunów prawnych??? W lipcu jadę do Almy z siostrą z zespołem Downa,jestem jej opiekunem prawnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to prawda że materace w pokojach są twarde i śmierdzące?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak będziesz na miejscu, zobaczysz jaki Ci ,,się materac trafi.
Jak Ja byłam, mój nie śmierdział ..
Koleżanka miała z dołkiem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałem materac z jakimiś dziwnymi plamami (czyżby jakieś ślady po nasieniu?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale się cieszę że będę w Almie od 31 maja,oby było gorąco i bez deszczu,chce się opalać po zabiegach na plaży. Chyba będzie fajnie ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem obecnie w Almie nie wiem czy w tygodniu znajdziesz czas na opalanie chyba na tarasie między zabiegami bo zabiegi dość długo (zależy na jakie schorzenia)ale jak na kręgosłup to do ok 15:00 chyba że oddechowe to krótko bo to tylko spacery grupowe .życzę przyjemności .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabiegi do późna, zgadza się
Tylko jakość tych zabiegów. Np.
ta gimnastyka.. 10 min.. Bo reszta czasu polegała na rozdaniu piłek, taśmy itp
Jakość żadna. Relaksacja ..!
Szkoda tam być,
Mało kto ,miał trafione zabiegi dla poprawy zdrowia !
Temu miało służyć skierowanie ZUS
Tak jak ludzie piszą, że to nie wczasy.!
Ma być rehabilitacja !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serdeczne podziękowania za udany turnus rehabilitacyjny w okresie od 06.05.2022 do 29.05.2022 wraz z pozdrowieniami dla całej dyrekcji , obsługi i dla kadry rehabilitantów !!!!Serdecznie dziękuję za świetną organizację, miłą i staranną opiekę, na pewno będę polecała Państwa ośrodek moim znajomym i przyjaciołom.Kochani, nadszedł czas rozstania dla nas...Moja koleżanka Barbara i cała nasza ekipa- dziękuję,bez was nie dałabym radę...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poprzedni turnus był nędzny, to teraz dzięki naszym opiniom mieliście się lepiej
Bo przecież Alma ludzie mają tam pracę..
Gdyby nie my to, oni wtedy by na pocieszenie biegiem nad morze
Także uwierzcie tym ,co piszą o ,swoim pobycie i to co tam zastali
Robactwo itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam też na turnusie od 6.05.22 do 29.05.22 mogę podsumować że zabiegi ok trafiłam na super młodego lekarza który nie robił problemów ze zmianą zabiegów .... jedzenie smaczne takie domowe obsługa ok na kuchni .choć wykłady dodatkowe były rozpisane na karcie których nie mieliśmy( ktoś zabrał kasę za to)i na wypisie też jest wpisane że się odbyły a nie bylo .... towarzystwo miałam super, blisko do morza.....ale jakbym miała jechać po raz kolejny to wolałabym inne miejsce .....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli turnus od 6 maja, mieliście lepiej niż poprzedni
Rehabilitacja mało kto był zadowolony
Gruba rehabilitantka, najlepiej jak siedzi porusza się jak by miała, zjechać
Jak tu ,wtedy w razie złego na pomoc od niej liczyć

Posiłki były mało co zjadliwe
Zupy bez smaku,, ostre ,!i ten makaron penne ,chyba zapas mieli i koniec terminu bo często do potraw ,w których wcale nie pasował
Wykłady tak samo, ich brak
Zaledwie 1 , BHP
Nigdy więcej.. Niezłą kasę trzepią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mieliśmy lepiej,bo ludzi lepsze."Puszysta" to najbardziej robi , dzięki niej - wiele trzyma.wd mnie" panienka z telefonem w kieszeni" nic nie robi.Ale szczupła - to wiadomo że panowie zachwycone...tam zostawić kilka,coś wiedza ../ też mam dyplom rechabilitanta/ale byłam na turnusie. Jedzenie smaczne- koleżanka co jadła z nami- kucharka z zawodu, podziwiała że obiady smaczne.Ogółem, rada dla nowych..nie słuchajcie ,nie czytajcie. To zazdrość konkurencji.i zazdrość babska ,że ktoś ma lepiej.. ..sprawa " wykładów"- czytanie z kartki,to żenada...niczemu nie służy. Relax " pod ptaki" też..wdychanie kurzu pod śpiew ..a ludzi z materaców wstać nie mogą.. górki- podjazdy zawsze miałam problem że by wrócić do pokoju...chodzić z kulą,to dopiero wyczyn po śliśkich górkach..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bylam od 28 03 -18 04 zabiegi super p. Weronika cwiczenia grupowe 1 klasa ale bylam na narzad ruchu pierwszy raz bo do tej pory jezdzilam na odechowke zalezy kto po co jedzie bylo milo i pozytecznie napewno odechowka w Almie ma lepszy standard pokoj niz n ruchu tu minus bo w Wienicu Zdruj w Wloclawku to luksus ale mimo bylo super morze morze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko ćwiczenia z Weroniką.
Zgadza się , tylko skietowanie ZUS pobyt nie dla samych cwiczen
Reszta porażka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kto będzie jechał z Brodnicy do Almy 31 maja 22 ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę od 31 maja,to prawda z tym robactwem,co piszą ludzie na forum!? Aż strach się bać po opiniach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Głupota!!! Nawet komarów nie ma..raz widziałam pająka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Głupota!!
Ślady na ścianach to ,pewnie ktoś nażygał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głupota,, ! - Robale były, pluskwy .

Być może i aby w końcu wytępili !
Ludzie cieszcie się ,,że mieliście lepiej niżeli poprzednicy i piszą o, swoim nietrafionym pobycie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym magicznym miejscu
Pozdrowienia dla pozytywnych ;) turnus 6.5.2022 Alma ;*
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Było miło,masz rację..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ktoś pociągiem Gdańsk Główny na turnus 31.05 .2022 do Almy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak Białystok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinię czasem bzdurne.Jedzenie można przeżyć.pokoje czyste.obsługa nie zła / mnie denerwowało że traktują nas jak dzieci" po 22 w pokoju,i ręce na kołderce.."/ najbardziej jedna pielęgniarka ,potrafiła w nocy maszerować po korytarzach....zabiegi oki, czasem tylko przerwy dobijały ..albo 2godziny między...lub powrót pana J.punkt 13.30,z przerwy..a my 13.40 na parter biegnąć.. i myślisz że ogarniesz???ogółem wspominam pobyt miło... chyba tu wrócę..kiedyś..aaaa w sprawie k...a, jakoś nie zdażyło u nas..turnus mija,ja nie czyją..ogółem chyba każdy żył wd zasad "gdzie żyjesz,tam nie j..." nawiązałam dużo przyjaźni..i integracja była nie zła,na 1 turze posiłków .i w Sterze..pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jadę 31 maja i mam nadzieję ,że będzie super.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest dziś imprezka w Sterze dziś??? Mam ochotę potańczyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wysoki .Dziś ostatni dzień
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabiegi marne,zero zaangażowania personelu. Jestem obecnie. Duża średniawka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Igor, dokładnie też takie moje...
Byłam od 11 kwietnia
Alma do przedszkole.. Zachowania personelu w naszym kierunku,paranoja
Łaskę nam , a jak nie my, to by oni, ,na pocieszenie biegali nad morze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Turnus do 29 maja mega fajni ludzie. I te potańcówki w Sterze,nie zapomnę nigdy. Poznałem w porządku ludzi. Współkuracjusze Dziękuję że byliście ze mną. Śmiechu było co nie miara,było czasu na nudy po a'la zabiegach. Wysoki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wysoki witaj ! Mam podobne wspomnienia z tego turnusu . Właśnie przeszła mi dopiero chrypka , haha, zapalenienie krtani to chyba przez ster ? Było super .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wysoki! My też wspominamy Ster.i już umówione na spotkanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak było super. Wytanczyłam się w Sterze, że hej...to najlepsza rehabilitacja...trzeba będzie tam wrócić
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kuracjuszka!! Zgadza!! Najlepsza!! Nasza ekipa!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ekipa z turnusu do 29 maja The Best. Heniu był grzeczny. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skromna !Stalking w polskim prawie jest uznany za przestępstwo i podlega karze. Kwestię tę reguluje artykuł 190a Kodeksu karnego. , grozi kara pozbawienia wolności do lat 3..... zapamiętaj o tym.nie zawacham..wiem ze adminki czytaja wpisy! Żądam likwidację wpisu.. .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żona. O czym Ty piszesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żona chyba ma problem z głową. oj współczuję mężowi . Ile chłop się musi wstydu najeść
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
E/C!! znasz problem, żony i Henia??? Co tam ta skromna namąciła?!Byłaś na tym turnusie..?
Bo wy kobiety zazwyczaj,musicie być zauważalne.. aby nie byłło tak , turnus mija a ja niczyja!!
Ja, też jestem kobietą , jak jestem w sanatorium ,,nie jeden się kręci.. niby separacja!! Słabe to,.. trzeba mieć honor i nie być prostotą !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z tego co wiem to nikt nic nie mącił a ludzie sami sobie i innym historię tworzą. Już tam takie historie niestworzone słyszałam że to się w głowie nie mieści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam problem Henia ! To jego żona zazdrosna i nic więcej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam problem Henia ! To jego żona zazdrosna i nic więcej . A te teksty twoje to są zupełnie bez sensu . Czy zazdrosna że Henio cię nie chciał ? A może jego żoną jesteś jeśli tak to trzeba było wykupić sobie turnus i wiedziała byś że nic się nie działo a chłop Bogu ducha winny .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jestem żoną Henia.. Będąc w sanatorium.. 7 razy,..Z moich pobytów.. to facetów mogę.. Ho.. ho.. nikt tam nie był godny mojej uwagi , to ,aby tylko zaświecic to, nie moja osoba..
Szkoda ,w ogóle ,tu się włanczać ,w te durne dyskusje !!!
Żenada!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jeśli masz włancznik to możesz się włanczać ale lepiej się włączać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koralgol.. Dzięki Ci za poprawkę..!
Włanczać.. To kaj ,tu godają żech se zagalopowała Mosz recht!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakoś syfrujecie.Na tym forum piszcie jakie są klimaty między innymi , zabiegi co jest potrzebne dla przyszłych kuracjuszy, warunki mieszkalne.Piszecie jak przekupy na rynku. Byłem tam i wiem jak jest. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę napisz czy rzeczywiście są pluskwy i jedzenie niezjadliwe???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ana.. W kwietniu,pluskwy,zarcie!!! Mało co zjadliwe,bez smaku potrawy tylko ostrość, porażka
Personel Almy czyta wpisy.. może czasem z racji tego zdaża się poprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Robactwa nie widziałam, oprócz komarów, much i szerszeni, które miały gniazdo w budynku "D". Jedzenie monotonne, ziemniaki twarde, niedogotowane, za to makaron rozgotowany, często brak smaku. Obsługa w stołówce bardzo nieprzyjemna. Mimo wolnych miejsc nie chcieli pozwolić aby zjeść śniadanie czy kolację chwilę wcześniej. W sobotę czy niedzielę nie stawiali porcji na stołach więc nie było mowy żeby kolega czy koleżanka ze stolika mogła zjeść moją porcję (której nie wydali chociaż prosiłam -szłam do kościoła, w trakcie śniadania). Ciekawe co robili z tym jedzeniem, w końcu ZUS płacił za wszystkie posiłki uczestników turnusu. W ostatni dzień zabiegi rozpisane do 14,30, ale o 11,00 już ich nie robili, bo musieli posprzątać przed nowym turnusem. Tłumaczyli, że te zabiegi są nieobowiązkowe. Tak samo często relaksacja pokrywała się z innymi zabiegami.
Cieszę się, że ludzie byli fajni, pogoda nie najgorsza, bliski morze, no i zawsze po południu można było jechać do centrum Gdańska, aby trochę odpocząć gdy pogoda nie dopisywała aby spędzić czas na spacerach.
Szkoda, że na terenie ośrodka nie działa żadna kawiarenka, z której mogłyby skorzystać osoby na wózkach, o kulach czy bardziej niepełnosprawne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam...czy ogólnie dobre wrażenia po pobycie ..zabiegi coś pomogły ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie przestańcie opisywać ludzi,co tam jeden z drugim robili albo czego nie robili w Almie. Nikogo to nie interesuje,tylko jakie są zabiegi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie każdy jest dorosły i robi co uważa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sęk, w tym ,że czasem,,ludzie nie wiedzą co robią
Rehabilitacja w Almie żadna ,rehabilitanci także .Mało co który dla nas
Turnus od 11 kwietnia
Wyżywienie 20 procent zjadliwe..
Pluskwy. Być może już wytepili jak się okazało ze ludzi musieli przekwaterować Panie sprzatające musiały ostro, brać się za robotę co było widać i czuć
Nie polecam , Alma.. na czas mojego turnusu nie sprostała wymogom na jakie ZUS wysyła i daje kasę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziś 15.06.22 żarcie ohydne, zabiegi marne,gdybym miał ocenić w skali od 1 do 10 musialbym dać minus 1. Tragedia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Znudzony
To idź na piwo i tańce ...ile bym dała żeby teraz tam być ... niezapomniany turnus
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znudzony, zgadam się.. cała ta Alma personel 70 procent powinno się
doszkolić w swoim fachu który w Almie wykonują Dno!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kto idzie jutro do Stera?!! Łapka w górę. Jest mega w sterze,muzyka tańce piwko. Baja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy któraś z Pań ma torebkę Louis Vuitton??? Jedna Pani miała na turnusie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Turnus od 31 października 2021 do 23 listopada 2021 totalna beznadzieja. Tylko ludzi było w porządku i jest z nimi kontakt do teraz. Pocieszeniem było wspólne wyjście do Stera i życie towarzyskie w pokojach po zabiegach, było wesoło. O jedzeniu i a'la zabiegach nie będę się wypowiadać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie opłaca się przyjeżdżać własny samochodem do Almy,nie rozliczają za paliwo,tylko za kilometry według tabelki. Ja jechałem z okolic Szczecina i płaciłem 80 zeta za bilet PKP i na koniec oddali mi dwa razy po 80 czyli 160 zeta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet nie zwracają tyle ,co bilet PKP
Miałam kupiony w 1 stronę
Oddałam ze skierowaniem
Na powrót ,nie było w tej samej cenie
Obliczyli wg, swojej jakiejś taryfy wyszli o, 30 zł mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adrian chłopie daj sobie na luz. Może ta Pani nie jest zbyt miła,ale robi swoje i nikogo nie powinno interesować wygląd tej Pani. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chcę do Steru !!!!Kocham tańczyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ja byłem w Almie w listopadzie 2019 to ze zgraną grupą chodziliśmy do Delfina, też były potańcówki i to jakie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Delfin to dno. Lokal dla ubogich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skoro tak mówisz,, anonim''to lepiej wiesz. Ty pewno jesteś z tych nowobogadzkich , co to się brzydzą troszkę biedniejszymi ludźmi od siebie. Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajna Pani jest od zabiegów Teens. Na pół piętrze,wysoka szczupła brunetka, Piękna kobieta. Bardzo miła,ale nie pamiętam imienia. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ster i delfin to dno. Nie ma to jak imprezka w hotelu Hilton. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie pisząca o ,Hiltonie to, nikt inny tylko pracownica Almy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wróciłem dziś z Almy (w domu byłem po 17-stej) nie mam dobrego zdania o ośrodku, jedzenie jak dla psa,zabiegi mizerne,pokoje małe i śmierdzące stęchlizną. Dziwię się że ten ośrodek jeszcze funkcjonuje. A ludzie to taki dramat,co drugi nawet nie potrafił wypowiedzieć prawidłowo jednego zdania z orzeczeniem i podmiotem. Nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie jak ludzie, wystraszeni po przeczytaniu opinii! Ważne co ,nam zapewniła Alma
Sprzeczne z tym,co mamy w skierowaniu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Turnus (Ludzie) do 25 czerwca, normalnie wieś śpiewa i tańczy. Zero z nimi tematu do rozmów. Zabiegi mniej niż średnie, będę tylko miło wspominał Panią Weronikę z zajęć grupowych. Drugi raz bym tutaj nie przyjechał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Paweł, tańczyć i śpiewać też trzeba potrafić. To nie jest proste, a dla niektórych wręcz nieosiągalne z powodu braku talentu. Śpiew, taniec, muzyka to sztuka i jak widać ty jej nie rozumiesz i nie potrafisz. Ja osobiście kocham śpiewać, tańczyć i słuchać muzyki i czuję się z tym cudownie oraz cieszę się, ze posiadam takie zdolności. Jest to forma relaksu, odpoczynku, odskoczni od trosk dnia codziennego, a także fantastyczny sposób spędzania wolnego czasu. Pytanie: Dlaczego "wieś"? Ludzie z miasta nie śpiewają i nie tańczą? Czasami, żeby znaleźć temat do rozmów, trzeba po prostu inaczej popatrzeć na rozmówcę, potrafić rozpocząć konwersację, podtrzymać ją, zainteresować tematem, zaciekawić opowieścią,
zadać interesujące pytanie lub udzielić ciekawej odpowiedzi,a nie tylko komentować, że "zero tematów do rozmów". Dobry rozmówca zawsze znajdzie temat, którym zainteresuje drugą osobę. Może to ty nie potrafisz śpiewać, tańczyć, ani poprowadzić rzeczowej i ciekawej konwersacji. Zawsze najłatwiej jest osądzać innych, ale może należy zacząć od siebie. Sobie zadać pytanie co potrafię zrobić, powiedzieć, pokazać żebym był miłe wspominany jak Pani Weronika z twojego postu. Pozdrawiam niezadowolonego Pawła oraz uczestników turnusu od 11 kwietnia. Będę mile wspominać czas z Wami spędzony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anna z 11 !!! kwietnia.. Smierzące salę do ćwiczen z grzybem na ścianie !!
Brudne zakurzone przyrządy do ćwiczeń!!
Nie widziałaś tego.. To nie dla Ciebie turnus w Almie
Wskazania dla słabowidzących
Jak nie wiesz jaki ma dla organizmu grzyb to poczytaj a,,później śpiewaj i tańcz do woli !
Ja miałam skierowanie na rehabilitację ruchową i nie jestem słabo widzącą aby nie dostrzec brudnego sprzętu do ćwiczeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Śmierdzące, zagrzybiałe ściany na salach ćwiczeń
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim do Anna, nie wypowiadała się ta osoba o warunkach sanatoryjnych, ale na temat ludzi i ich oceny innych osób. Warunki bytowe to zupełnie inna sprawa. Trzeba czytać ze zrozumieniem. Nie wiemy co myśli o salach, pokojach i zabiegach. Jakieś masz monotematyczne myślenie. Miłego wieczoru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ona..!! Anna..! Napisała.. Pozdrawia osoby nie zadowolone.. Tym sposobem jest ogół i moja odpowiedź o, warunkach w Almie ..Śpiewy i tańce tak, jednak przede wszystkim to, co nam ma zapewnić ze skierowania ZUS,Alma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ona, Anna!! i wszyscy co, im śpiew ,taniec dla poprawy zdrowia wystarczy , składajcie wnioski tylko o, Pobyt w Almie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jejku, jakim my jesteśmy złośliwym i kąśliwym społeczeństwem. A na korytarzach Almy uśmiechamy się do siebie i kłaniamy miłym "Dzień dobry", w Internecie dajemy upust, bo nie widać naszych twarzy. Straszne zakłamanie. Ciekawe, ile osób napisało merytoryczną skargę do dyrekcji Almy, do ordynatora na widok którego wszyscy stawali na baczność, do ZUSu lub ministerstwa zdrowia? Plujemy tylko na siebie wzajemnie, bo to takie łatwe, a warunki w Almie nadal będą jakie będą. Dlaczego tak się dzieje? Ktoś coś napisał, a burza jak w 40 stopniowy upał. "Ludzie ludziom..." Pozdrawiam miłych, zadowolonych i niezadowolonych. Życzę tylko zdrowia bo ono najważniejsze. Trzymajcie się ciepło. Więcej pozytywnych emocji życzę i życzliwości dla odmiennych zdań i opinii.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Święte słowa. Sama prawda.Kuracjuszka masz rację. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję Były Kuracjuszu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jazda do Almy, jak tam macie, to czego oczekujecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ula,, dokładnie zdrowia!!! W Almie?! Widocznie, Twój stan zdrowia pozwala na pobyt w Almie
Spacer nad morze, czy balety w Sterze itp.!!
Powinnaś zrozumieć, że ludzie z bólu nie potrafią śpiewac i tańczyć
Jak bylam w Almie osoby, ze względu na pogorszenie się stanu choroby, były zostawione samym sobie
Pan ordynator słabo podchodził do pacjentów
Dla niego najważniejsza sprawą, było przyłapać i op...dolić za brak maseczki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sory Ulka,pomyłka ten wpis był do Kuracjuszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz anomin, nie znasz mnie, a oceniasz, znasz mój stan zdrowia. I to jest nasza przywara narodowa, oceniać innych nawet jeśli ich nie znamy. Powiem tak, ból, którego doznałam w ostatnich latach można rozdzielić na kilka osób i każda osoba byłaby cierpiąca. Jednak nie jestem ani złośliwa, ani zgorzkniała, ani nie zazdroszczę innym, że mają lepiej. Mało tego, pomimo swojego bólu potrafię pomagać innym, pomagać bezinteresownie i nie oceniam nikogo. Może też z powodu bólu każdego dnia cieszę się z tego co mam, że się obudziłam, że jeszcze widzę, że słyszę otaczający świąt. Nic nie wiem o baletach w sterze, nie byłam, nie balowałam ale nie gardzę tymi, którzy to robili i nie obrażam ich. I tak właśnie rozumiem życie. Żyć tak, by nikt z mojego powodu nie płakał. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kuracjuszka!? Zapłatałaś się w, swoich wypowiedziach
Wniosek że jednak z twoich testów wynika że też oceniasz innych, skoro nie zgadzasz się z niektórymi wpisami
Możesz sama siebie oceniać.. i niech Ci ta Alma służby i tylko tam miej skierowania!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tekstów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę nie podzielać zdania innych, a oceniać ich to to samo? Zawsze myślałem, że można mieć odmienne zdanie, argumenty na swoje racje ale szanować poglądy innych.
I widać różnicę w wypowiedziach, nie oceniam. :) Prowadzicie jakąś nierówną "walkę". :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuracjuszka, jak Ci tak wszystko w życiu pasuje z nikim się nie spinasz, ! To po jakie licho, tu wkładasz swoje 3 grosze ?!
Nie interesuj się
Jedz do Almy, tam jest twoje miejsce na ziemi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Anonim, Naprawdę nic nie można napisać, ani się do czegokolwiek odnieść. Nikogo nie obraziłam ani nie napisałam nic przykrego czy złego personalnie i instytucjonalnie też. Neutralna wypowiedź, bardzo ogólna w nikogo nie celująca. Wszystko źle???? Serio??? Co zatem można tylko siedzieć cicho??? Wszystko przeszkadza??? Co się nami, ludźmi, porobiło???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kuracjuszka. Ty się nie przejmuj co piszą, nie ma co sobie ciśnienie podnosić! To Ty masz rację w tym co piszesz! Takim ludziom ,jak ci co Ciebie krytykują to nikt nie dogodzi. Wiecznie krytykowali, krytykują i czynić to będą nadal. Więc dystans i wrzucamy na luz. Pozdrawiam serdecznie. Jestem z Tobą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też :) Też tam byłam i miło wspominam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Były kuracjusz!!! Pani Kuracjuszka jest tak mocna, w tym co pisze o ,Almie że jej adwokat nie potrzebny
Zwolennicy warunków w Almie proponuje.. Składajcie wniosek o ,dożywotnią prewencję w Almie.. W końcu będzie dobra renomą o, tym ośrodku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kuracjuszka! Powtarzam w, jakim celu tu bywasz ?czytasz wpisy.? Jak chcesz info, o ,Alme? to dzwon do jego personelu !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cześć.
Jadę za jakiś czas do Almy. Mam pytanie, czy zamykają "kurort" o 22:00 . Jest lato i mam być uwięziona . Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zamykają o ,22,,nie zależnie od, pory roku
Prewencja.. Leczenie.. !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Latem zamykają o 23.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
21.55 zamykają drzwi.i proszę wierzyć ile ludzi spało w autach.ktoś uzyczył swoje auto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Latem zamykają o 23.00
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamykają o 23.00.
Turnus 25.06
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przed chwilą przyjechałem do Almy,mam pokój w sektorze C. Na pierwszy rzut oko, widać że ten ośrodek swoje złote lata ma już za sobą. Zaraz idę zobaczyć plaże. Pozdro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na turnusie do 25 czerwca 22 był facet, który nie chodził na zabiegi,i go nie wyrzucili z ośrodka,też bym tak zrobił gdybym miał większe jaja. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam pytanko, - czy w Almie jest internet wifi bez limitu?
Mam turnus od 20.07.2022 i zastanawiam się czy brać laptopa. :)))
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Interner jest,ale powolny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zgłosiłem sprawę karaluchów do Gdańskiego sanepidu. Mają interweniować w tej kwestii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ulka brawoo , Dziękuję Ci za to.
Jak pisałam w kwietniu ,że karaluchy były to, tu pojawiły się słowa sprzeciwu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam w Almie w kwietniu 22. Moje wrażenia są niezbyt dobre o tym obiekcie. Personel jak by tam pracował za karę, śmieszne a wręcz żenujące zasady,nie było możliwości wyjścia na fajkę po 22, większość ludzi pali w pokojach po 22 mimo że są niby kary przy złapaniu kuracjusza na paleniu w pokoju. Jedzenie mdłe,zabiegi słabiutkie. Ogólnie to wielka średniawka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z tym paleniem to przegięcie,jest lato,strasznie gorąco i tak w nocy siedzi na recepcji jakaś Pani,co by jej szkodziło otworzyć drzwi. Kto jej w nocy obcy wejdzie do ośrodka???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej obecny turnus się bawi w Sterze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
Od której grają do tańców i do której??
Proszę o odpowiedź.
Osoba prywatna z Pruszcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Od 19 Ster.wychodziliśmy o 21.40 i do Almy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ster to syf i dno. Lokal dla biedaków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Panie Piotrze to jaki lokal pan proponuje w Sobieszowie nie dla biedaków bo mam kasę i mogalbym zmienić lokal więc jaki ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Sobieszewie to , tylko, macie Almę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Sobieszewie , macie tylko Almę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie Piotrze! Ma auto? Jedz do Gdańska,ale 22.00 masz być w lokalu.rączki na kołderkę,i spać.Lub bierzesz hotel w Gdańsku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Sobieszewie nie ma jakiś fajnych ekskluzywnych lokali, Zapraszam do Gdańska np."Chleb i sól" albo w Sopocie ,"Śliwka w kompot"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panie Piotrze zaprzecza pan sam sobie , wyzywa ludzi od biedaków , natomiast chodzi o to że jestesmy w totalnej dziurze . Co z tego , że jest kasa jak nie ma jak tego ogarnąć ....pojadę na tańce do Gdańska i co przed 22 nie wroce przecież , także jak widać pieniądze to nie wszystko są też zasady , które obowiązują w końcu ZUS nas wysłał na leczenie i niestety całonocne wojaże w super lokalach nie wchodzą w grę ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie rozpaczaj , że na balety do Gdańska
za mało czasu
Pójdziesz do Stera ! albo inne lokale w Sobieszewie
Jak tak chwalicie Alme to czemu w, niej nic się nie dzieje ?!!
W innych ośrodkach ZUS na pobycie prewencji są czynne kawiarnię a ,w nich potańcówki
Pan ordynator nawet zebranie organizacyjne robi na stołówce na 10 min przed obiadem .. Nic tam dla duszy , reżim!!przy obiekcie miejsce na grila też nie ma możliwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadza się nic dla duszy. Reżim i żenujące zasady w Almie są na porządku dziennym. Nic tylko znaleźć sobie parę osób z turnusu i z nimi coś kombinować. Ja miałem fajną ekipę. Spotykaliśmy się w pokoju u J...i robiliśmy sobie np.piżama party albo było picie, zazwyczaj siedzieliśmy do 1 a lbo 2 w nocy,było głośno co chwilę po z recepcji pukała do nas żeby być cicho albo kazała kończyć ( była chyba najbardziej w porządku Pani M.) Jak myśli że będą balety w ośrodku to masz zonka,tylko we własnym zakresie Ster ewentualnie Delfin. Nigdy w życiu nie wypiłem tyle alko co w Almie,a żyje ponad 40 lat. Miałem mega ekipę. Pozdro dla ludzi z turnusu listopad 21.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chcesz poznać mega ludzi,fajnie spędzić wolny czas,i nie trzeźwieć przez 24 dni to jak najbardziej zapraszam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Klaudia! Nie trzeżwieć?? Tzn. że jak, się jest w Almie na pobycie to trzeba być na solach trzeźwiejących z powodu tamtych warunków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zawsze rano miałam mega kaca, picie było po kolacji. A kto mi zabrani? Przecież byłam spokojna. Nikt mniebjie brał na alkomat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam
Czy można potańczyć gdzieś w Sobieszewo ? Od i do której?
Jestem z Pruszcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ster..polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sektor D ściany z kartonu. Miałem pokój na parterze, sąsiedzi z piętra jak chodzili wszystko było słychać, najmniejszy szmer, jeszcze jakiś pan chodził przy kuli, więc była masakra. Jedzenie bez smaku (oj przepraszam była jakaś dziwna przyprawa aż w jape paliła) personel mało przyjazny. Żenada
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kamil, ściany i podłogi to wszędzie takie, drzwi szpary na wylot
Cześć A po remoncie
Materiał z odrzutów
Posiłki bee zupy ostre bez smaku. innego tzn co w nazwie
Żurek na kefirze, barszcz biały ,,ślaski , wielkanocny Porażka!! Kiedyś podali makaron rurki z gulaszem.. Tylko tego mięsa też 4 malutkie kosteczki i takie danie paranoja
Nie trzeba być zawodowym kucharzem aby ugotować coś zjadliwego ,ze smakiem Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zamykają przed 22,a jak jest gruba torba,blondyna tlenione kłaki,to już 21:58 zamyka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
PRL-owski obiekt. Za telewizję gdzie jest raptem 16 kanałów, trzeba płacić 100 zeta za 24 dniowy pobyt.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Alma to piękny ośrodek. Było mega,nic złego nie mogę powiedzieć. Same plusy: Zabiegi, jedzenie, zakwaterowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jedzenie bardzo monotonne, zabiegi - wszystko w biegu, tak aby tylko był podpis. Personelu za mało bo są zabiegani. Do piękności to dużo mu brakuje. Porażka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktoś był wczoraj w Sterze ?
Jak było ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogarnijcie się, przestańcie pisać bzdury i nie straszcie innych, nie widzę i nie słyszę żeby ktoś tu narzekał, Poza tym jestem bardzo miło zaskoczona tym co mnie zastało w rzeczywistosci czytając takie komentarze , personel jest miły, pokoje czyste, jedzenie kwestia gustu jest doprawione jak dla mnie normalne narzekający niech zajdą do baru zapłacą 100 zł za obiad i uwierzcie ze nie jest lepszy od tego który jemy Almie.
pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłam na turnusie od 06.05.22. To samo. Narzekanie, wymyślanie, krytyka personelu granicząca z naruszeniem prawa. Pobyt wspominam świetnie! Jedzenie naprawdę fajne, wspaniała okolica. Narzekają Ci co mają problemy z poczuciem swojej wartości. Wczasy prawie miesiąc za przysłowiową,,darmochę, i jeszcze narzekają..Poprzewracało się w głowach niektórym. Nie podoba się?To nie składać więcej wniosku o turnus rehabilitacyjny i wykupić sobie prywatnie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie każdy jedzie tam na wczasy, niektórzy chcą się leczyć, a Ośrodek dno jakich mało, byłam w fantastycznych miejscach to do nich nie należy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Aneta też, tak myślę.Nie ktorym ludziom to ,tylko aby wyrwać się z domu
Nie rozumieją naprawdę chorych w potrzebie to co zawarte w skierowaniu
Alma to meta.. na fajke do Stera,morze do którego też około 800 m i aby się wyrobić na zabiegi
E,tam Niech się cieszą zwolennicy Almy
Mnie tam ,lepiej niech nie widzą !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ekipa od 06.05.2022 była najlepsza!!! Pozdrawiam bywających w Ster.Dziś bym z Wami chciałam spotkać!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również miałem wspaniałą ekipę, spotkaliśmy się w Stolicy, bo większość była z tamtego miasta. Pozdrawiam turnus 24.11.19.Kochani było super Was poznać i spędzić trochę czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tej ekipy pewnie już mało kto rzyje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Potwierdzam ekipa 6 maj 2022 byla super oj wróciłoby się .....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ekipa była super..do dziś wiele przyjaźni.i załatwiałam następny termin( jestem po opieracji) ale zobaczyłam foto,jestem w posiadaniu 3.Nie dziwota że dostałam grzybicę płuc.W poniedziałek wysyłam foto do ZuS.Przyjechałam leczyć,a nie umrzeć..echhhh
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Było kilkanaście osób. Słabo wczoraj było w Sterze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wygląda sytuacja w pokojach,czyste?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jadę 14 sierpnia do Almy, będę jechać z łódzkiego, samochodem. Mogę zabrać 2 osoby po drodze. Proszę o kontakt 601 186 691. Eugenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Eugenia
Szkoda że nie z Lublina ale to nic do zobaczenia na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry mój mąż też jedzie na turnus 14 sierpnia do Almy , czy można zadzwonić do Pani pod numer telefonu który Pani podała . Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoń kochaniutka rano i wieczorem byle nie popołudniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popołudniu balety to wiadomka, że się nie dzwoni o tej porze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy 14 sierpnia jedzie ktoś z Poznania pociągiem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Jadę ze Szczecina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też jadę że Szczecina od 14 sierpnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę z Olsztyna 14 sierpnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z chorej krówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam ,jadę na kolejny turnus . Pociąg o której jest z Poznania ? Dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niema w tym terminie pociągu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę z Poznania o 8.36
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z Poznania pociągiem 8.50 przeniesionego z 8.36 pewnie i twój tak samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy kolejny turnus się zaczyna ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 14 sierpnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zakwiczy w chlewiku świnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak tam turnus 14 sierpnia
Rozkręca się atmosfera ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozkręca się
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,można wiedzieć o jakich godz są posiłki? Czy są zmiany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ja byłem to były dwie tury. Jedna o 7. 15, 12 i 17.Druga chyba o 8, 13 i 18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jest jakaś pralnia żeby sobie ciuchy prac?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miska w łazience
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A parking naprawdę taki drogi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak drogi, niestety ️
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dużo jest młodych osób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A młode to 30+,40+ czy 50+?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
26-30 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak personel? Znośny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
20 + na moim turnusie nie dużo ale każdy znajdzie dla siebie towarzystwo :). Personel ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A basen jest? Bo pisali żeby wziąć strój kąpielowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na miejscu nie ma ale można dwa razy wyjechać do Gdańska w ramach rehabilitacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basenu nie ma ale jest hydromasaż i do tego jest potrzebny strój kąpielowy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A łazienki są w pokojach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak. Kabina prysznicowa, umywalka, kibelek, miska, suszarka na pranie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hydromasaż ?! Kto go dostaje!? i ile zabiegów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest ale brak wody
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo to mnie zaskoczyłaś nic nie wiem że jest przeniesiony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzałam teraz i nadal z Poznania jest o 8.36
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty jedziesz innym a ja innym jedziesz icc a ja pendolino lub na odwrót
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę z Leszna kilka minut po8 będę w Poznaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można wypić piwko lub dwa,ale trzeba uważać, mogą brać wyrywkowo po powrocie z wypadu na miasto,na alkomat. Na moim turnusie poleciało dwóch panów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha ha można pić nikt nie sprawsza,samowolka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale bez przesady bo potem wstyd jak wyjedziesz przed końcem turnusu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstyd, nie zakonczyc turnusu? Trzeba zdawać sobie sprawę że za wybryk ponosi się koszta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstyd to kraść i d..y spaść. Było alko, zabawa śmiechawa,to i dwóch chłopaków 30+ poleciało z Almy,w 6 dniu. Beka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy na zabiegi trzeba nosić maseczkę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po korytarzach tak, ale mało kto tego przestrzega. Ordynator bardzo zwraca na to uwagę. Myślę że będzie to też zależne od rozwoju kolejnej fali pandemia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Jade z Lubuskiego z Sławy na 14 08 22
. Ktoś się też wybiera z moich oklic ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Turnus z 6 maja 2022, totalne burakowo i wieśniaki. Wstyd na maksa,jak ludzie potrafią się żałośnie zachowywać. Tyle w temacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak to burakowo, dlaczego ?
Tak ładnie tańcowali w Sterze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O jej a To Ty jesteś burakiem i wieśniakiem pisząc tak o innych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co takiego robili ludzie z turnusu 6 maja ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z turnusu 6 mają ci co umieli to się bawili ci co nie umieli to d*pę obrabiali . No cóż taka atrakcję sobie znaleźli
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, czy jest siłownia w ośrodku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siłownia? Oooo....!!!!. Nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z rozrywek to Ster plus facet z gitarą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten z gitarą niezłe ziółko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Witam .Czy wybiera się ktoś z woj. łódzkiego od 3 pażdziernika ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawi mnie jak tam jest teraz? Jacy są ludzie? Czy dostrzegają szklankę do połowy pełną a nie tylko do połowy pustą. Mimo wszystko chciałbym tam wrócić. Pozdrawiam wszystkich którzy byli, są i będą w Almie
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
A kiedy byłeś w Almie ? Ja byłam w maju
Było super . Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w obiekcie jest ogólnodostępne wi-fi? Jeśli tak to jakiej jakości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest wifi, ale jakoś jest bardzo słaba. Działa tylko w obrębie recepcji a i tam nie da się obejrzeć np. filmu. W pokojach nie działa w ogóle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest ale kiepskie i tylko w holu obok recepcji. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jade autem ze Sląska do Sanatorium Alma 15 03 2023 moge zabrać kontakt 668362283 tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To się widzimy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Cię serdecznie i mam pytanko czy jest szansa na pokoje jednoosobowe ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Sobieszewo

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

do góry