Widok

Solaria godne polecenia GDYNIA

No dobra...balsam nie zdał egzaminu:( nie umiem się smarować:/nie mam talentu do spraw kosmetycznych...
będę musiała skoczyć na solarium. Sprawdzę jak to przyjmie moja skóra jakoś teraz co by nie eksperymentować przed ślubem.:)
Pytanie do Was: gdzie mogę się udać i zostać dobrze poinformowaną nt opalania w solarium, gdzie pomogą mi dopasować kosmetyki do mojej skóry?
Zależy mi na kompetentym personelu-Panie,które widzą co i jak a nie jakieś młode siksy nie znające się na rzeczy:)
pozdrawiam i dzięki za info...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam solarium na Kartuskiej w Chylonii na przeciwko HIKu

Świetna obsługa i nowe łożka (i lampy)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja opla kolo dworca w gdyni glownej

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solarium Hawana w Gdyni na Abrahama, dużo łóżek, poszłam raz i już było widać efekt, łóżeczka z natryskiem - na bogato :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)dzięki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez polecam Hawana w Gdyni na ul. Abrahama. Byłam na 12 minut i efekt był widoczny odrazu

mm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie łóżka fajne, efekt szybki ale obsługa marna. Tzn dziewczyny są miłe i uśmiechnięte ale doradzić nie potrafią niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,a ja opalam się w solarum na ul.starogardzkiej mają 3 łozka do opalania każde o innej mocy.Jestem bardzi zadowolona. Panie obsługujące ,to nie młode siksy.pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do Opal Studio na ul.Warszawskiej jak schodzisz na Dworzec Głowny.Pracowałam tam pół roku i gwarantuje dobre łóżka i profesjonalną obsługę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Silver na starowiejskiej w Gdyni koło Dworca PKP. Bardzo profesjonalne łóżka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solarium Opal to akurat bym nie polecała, jakiś czas tam chodziłam, panie miłe i uśmiechnięte, ładny wystrój i łóżka ok. Jednak po kilku wizytach dostałam wysypki. Nie było to uczulenie ani parzenia słoneczne ale swędząca upierdliwa wysypka. Podejrzewam, że łóżka nie są dezynfekowane tak jak powinny.

Jednym słowem obsługa jak najbardziej profesjonalna ale z higieną różnie to być może.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hawana na chyloni :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w budynku witawy, salon przy wjezdzie na parking podziemny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni w Hawanie bylam raz, ale godne polecenia jest naprawde HAWANA i w redlowie africa sun club :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
faktycznie to solarium jest godne polecenia.Odiwedziłam juz kilka punktów w Chyloni i stwierdzam,ze HAVANA jest najlepsze.Nowe lampy,czysto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Hawana. Faktycznie szybko widac efekty. Obsługa b. miła. Ja konkretnie korzystam z tego przy ul. Abrahama :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam się czy wszystkie panie w solarium to takie na maksa zjarane "blondi turbo"-nie chcę nikogo tym określeniem urazić z góry wyjaśniam:-)ale sama napotykałam na takowe Panie i stąd moje pytanie:-)chyba pani o bladej karnacji nie pasuje do solarium:-).Moja sis chodzi na solarkę gdzieś na 10 lutego i sobie chwali:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIEWCZYNY UWAZAJCIE Z SOLARIUM!!!

Solarium równie niebezpieczne jak papierosy


Nie ma już wątpliwości: korzystanie z łóżka do opalania lub kwarcówki zwiększa ryzyko zachorowania na raka skóry - ostrzegają międzynarodowi eksperci. Pisze o tym internetowy serwis BBC.

Dotąd Międzynarodowa Agencja ds. Badań nad Rakiem (IARC) oceniała, że kwarcówki są "prawdopodobnie rakotwórcze dla ludzi". Obecnie IARC, która doradza Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), uznaje, że korzystanie z nich jest definitywnie "rakotwórcze dla ludzi". Napisano o tym w medycznym piśmie "Lancet Oncology".

Ocena jest jednoznaczna: korzystanie z łóżka do opalania jest równie niebezpieczne jak palenie tytoniu czy ekspozycja na pył z azbestu.

IARC do tego wniosku doszedł po zapoznaniu się z badaniami, które stwierdziły, że ryzyko czerniaka, rodzaju raka skóry związanego z największą śmiertelnością, wzrosło o 75 proc. u osób, które zaczęły regularnie korzystać z łóżek do opalania przed 30. rokiem życia.

Jednak brytyjskie Stowarzyszenie Producentów Łóżek do Opalania (TSA) twierdzi, że nie udowodniono powiązania między odpowiedzialnym korzystaniem ze sztucznego opalania się a zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka skóry.

Brytyjska organizacja charytatywna Cancer Research UK szerząca wiedzę o raku ostrzegała wcześniej w tym roku, że częste korzystanie z łóżek do opalania przez Brytyjczyków jest w dużej mierze przyczyną występowania u nich czerniaka. W ciągu ostatnich 30 lat liczba zachorowań na raka wzrosła ponad czterokrotnie: z 3,4 przypadków na 100 tys. ludzi w 1977 roku do 14,7 na 100 tys. osób w 2006 roku.

Władze Anglii rozważają wprowadzenie zakazu korzystania z łóżek do opalania przez osoby poniżej 18. roku życia. Podobny zakaz został już przyjęty w Szkocji. TSA popiera objęcie takim zakazem młodzieży poniżej 16. roku życia, ale utrzymuje, że naukowego dowodu uzasadniającego taki zakaz dla 17- czy 18-latków nie ma.

Jessica Harris z Cancer Research UK podkreśliła, że "związek między łóżkami do opalania a rakiem skóry został przekonywująco pokazany w wielu badaniach naukowych". Wyraziła zadowolenie z faktu, że IARC zaliczył łóżka do opalania do najwyższej kategorii ryzyka.

Dodała, że jej organizacja popiera zalecenie, "by całkowicie unikać łóżek do opalania do celów kosmetycznych. Nie mają one zalet zdrowotnych i wiemy, że zwiększają ryzyko zachorowania na raka".

Harris wezwała władze do natychmiastowego wprowadzenia zakazu korzystania z łóżek do opalania przez młodzież poniżej 18. roku życia i zamykania salonów, które nie są nadzorowane przez wyszkolony personel.

Tymczasem szefowa TSA Kathy Banks utrzymuje, że "związek między ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe a zwiększonym ryzykiem wystąpienia raka skóry prawdopodobnie pojawia się pod warunkiem nadmiernej ekspozycji - oparzeń. Badania jednak pokazują, że ponad 80 procent użytkowników łóżek do opalania bardzo dobrze wie o niebezpieczeństwach związanych z nadmierną ekspozycją na ultrafiolet i większość użytkowników tych łóżek bierze najwyżej 20 sesji w ciągu roku".

Rzecznik brytyjskiego ministerstwa zdrowia podał, że "łóżka do opalania się mogą być niebezpieczne". Powiedział: "Musimy zapewnić, by ludzie, którzy z nich korzystają, robili to bezpiecznie. Jeśli będzie trzeba, postaramy się o nowe przepisy, aby chronić młodych ludzi".

za onet.eu
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecamy solarium kikada na Obłużu ul. unruga
łóżko nr 2 i 3 i TUBA super lampy mają i dobrze opalają i fajne dziewczyny, żadne uzależnione solary tylko normalnie dziewczyny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Hawane!! Naprawde świetne solarium.Dziewczyny są miłe,zawsze doradzą no i przede wszystkim jest bardzo czysto w przeciwieństwie do innych punktów w trójmieście.!!A co do szkodliwości solarium - ostatnio rozmawiałam z moim dermatologiem i nie ma co przesadzać z ta nagonką!!Każdy papieros szkodzi!! A dawaka promieniowania 1-2 razy w tygodniu jest wrecz wskazana by poprawić samopoczucie i by wytworzyły się hormony szczęścia.Nawet reumatolodzy zalecają solarium!!! Nie ma co panikować.Poza tym ta cała nagonka na solaria to gruba kasa zapłacona przez firmy kosmetyczne, którym nie idzie sprzedaż pudrów i samoopalaczy!!!
Przepraszam,ale nie lubie jak mi makijaż płynie i jak mam maske na twarzy.
Zostane przy solarium!!!
Pozdrawiam
Edyta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. A czy ta Havana w Gdyni ma jakąś stronę internetową? Bo nie mogę znaleźć. A chciałam sobie posprawdzać ceny zanim się tam wybiorę..może jutro wypróbuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.slonceafryki.pl
image
www:http://www.agatadekoracje.pl tel:508 414 614

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam solarium MIAMI, znajduje sie przy ul.Swiętojanskiej, w bocznej uliczce przy empiku, obok sklepu z filizankami Butterfly i salonu Hanna Zyguła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stanowczo odradzam MIAMI, dodałem wysypki(ropienie) po łóżku numer 2 ! Sprawę przekazałem sanepidowi !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podejrzewam ze konkurencja macza w tym palce!!!Totalna bzdura, gdzie jak gdzie ale w Miami łóżka zawsze sa bardzo czyste!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
solarium miami czysto ,mają świetne lampy i miła obsługa
Przeniosłam sie z Hawany i uważam że bez porównania na plus dla Miami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strony nie znam, ale podaję nr telefonu
58 620 48 88
solarium naprawdę godne polecenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam solarium Hellada na Morskiej :) 5 łózek w tym jedno stojące i naprawdę jestem bardzo zadowolona :) a, że mam jasną karnację z piegami to bardzo ważny jest dla mnie wybór solarium z dobrą obsługą :)

http://solariumhellada.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stosujcie specjalne kremy do opalania w solariach, które są do tego przeznaczone oraz kremy po opalaniu,by utrzymać długo opaleniznę:)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się!!!! ten kto żaluje sobie na krem w solarium to imbecyl!!!!jakmozna na sucho isc na solarium albo kupic zenada typu dax ziaja i soraja i na to sie opalac!!!!!to sie nie nadaje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solarium ibiza na pogórzu,małe ale dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solarium Malibu w Gdyni przy estakadzie. Nowe świeże lampy i zadbany sprzęt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w Malibu i jest super faktycznie , dziewczyny doradzają znają się na lampach i kremach .Łóżka najlepsze w Gdyni. Opalaja mocni !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyny czy Wasm równeiż robiły się takie plamy po solarium? Jak to wyleczyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Plamy powstają z powodu braku wiedzy w korzystaniu z solarium czy na słońcu!
Bardzo wielu opalających a zwłaszcza u płci pięknej występują owe plamy.
Powodem występujących plam są używane przez panie multum różnych kosmetyków którymi całe ciało jest przesiąknięte jak retinol wszech obecne w kosmetykach filtry. nadmierne zażywanie witamin a zwłaszcza A zwaną retinol oraz zażywanie antybiotyki czy niektóre tabletki przeciw bólowe. Bardzo często wiele pań a żeby zaoszczędzić w solarium wydatku nabycia specjalistycznego kosmetyku do opalania smaruje się zwykłymi balsamami a które bardzo często posiadają dawki retinolu witaminę A czy filtry a efekt no cóż opłakany -plamisty ️
- nie słyszałem a żeby Panowie po opalaniu w solarium cierpieli na plamy.
To nie solaria czy lampy są winne w plamach.
Niestety ale Panie same sobie jesteście winne.
Dobra rada.
Za nim skorzystasz z solarium to sprawdź zawartość swoich kosmetyków czy leków.
Unikajcie kosmetyki zawierające dziurawiec, retinol, witaminę A oraz filtry.
Jeśli często zażywasz leki przeciw bólowe, antybiotyki i ich podobne to unikaj solarium.
Po zakończeniu terapii lekowej można korzystać z solarium ale nie prędzej jak po 2 tygodniach.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko Solarium Malibu :)
http://www.solariummalibu.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Gdzie warto zamowic kwiaty w Gdansku?? (63 odpowiedzi)

Dziewczyny poniewaz jestem za granica niemam za bardzo mozliwosci jezdzenia po kwiaciarniach.Bede...

do góry