Malibu

Solaria

Gdynia, Morska 164

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsze solarium w trójmieście. wątek zamknięty Polecam wszystkim, najlepsze lampy, najlepsza obsługa, ceny przystępne, super...
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

ooo wątek zamknięty byłam przed wyjazdem i bajera lampy , zachwycona, te kręcone red rave...
~livia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Najlepsze wątek zamknięty Polecam wszystkim. Solarium Malibu posiada bardzo dobre łóżka, Panie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Najlepsze! wątek zamknięty Bez wątpienia najlepsze solarium w Gdyni.
~kornelkakalinka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

mocne solarium wątek zamknięty super mocne opala prawidłowo . Odkąd otworzyliscie chodze tylko do was bo...
~Elwira
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Super solarium w Gdyni wątek zamknięty Uczęszczam z mężem co jakiś czas by się zrelaksować , łóżka opalają pięknie...
~MARIOLA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Polecam !! wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i zakochałam sie z tym miejscu. Łóżka opalają super, efekt...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Solarium pierwsza klasa jest cudowne wątek zamknięty Polecam i z miłą chęcią będę tu wracać. Pierwsza wizyta a obsługa tak miła...
~zuzanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Polecam gorąco !!! wątek zamknięty Dzis skorzystałam pierwszy raz z tego solarium i jestem bardzo miłe...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Solarium roku !! wątek zamknięty Wszystkie łóżka opalają super , efekt po pierwszej sesji ,niesamowite rewelka...
~Ewka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Solarium pierwsza klasa ! Najlepsze w Gdyni wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Miła obsługa zawsze pomocna. Czysto i nowocześnie. Będę...
~Jus.tina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Najlepsze solarium. Polecam! wątek zamknięty Jestem waszym stałym klientem, od wakacji was odwiedzam i jakość waszych...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

rewelacja wątek zamknięty Mogę powiedzieć zdecydowanie ze to najlepsze solarium w Gdyni i ogólnie w...
~daga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry