Widok

Solidnie i Miło

Serwisuję tam swoje auto od kilku lat i jestem zadowolony tanio miło i solidnie może trochę ciągnie prl-em jeśli chodzi o wygląd ale za to niesprawnego auta nie wypuszczą Polecam
Moja ocena
obsługa: 5
 
czas realizacji: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez jestem bardzo zadowolony. Serwisuję tam WV T4 2,5 TDI rocznik 1998 przebieg prawie 400tyś. Żona serwisuje tam AUDI A6; 1,8 benzyna + gaz. rocznik 1999; mama serwisowała tam Corse przez 7 lat ipotem Polo przez 4 lata, ja wcześniej espero a jeszcze wcześniej Opla Kadeta. Mam wielu znajomych z Przymorza i Oliwy, którzy serwisują tam autka. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobrzy fachowcy! Wyłapują usterki co do jednej. od kilku lat mieszkam w Osowie i mimo że mam tu pod nosem wiele warsztatów, na naprawy jeżdżę do INTER-AUTO. Cenie sobie trafna diagnozę, porady i bardzo solidna robotę. Autka są do sprawdzenia - można się ze mną umówić na privie i sprawdzić jak jeżdżą. Jestem zalogowany i nie mam z motoryzacją totalnie nic wspólnego. _ pisze to bo na innych forach czytałem bzdety. Zarzuty, że diagnosta wyłapał usterkę a jak ktoś bronił firmę to pisali że autoreklama. Tak na marginesie - diagnosta jest po to, żeby wyłapywać usterki. Polecam temu komuś lekarza który będzie mu mówił że jest zdrowy nawet jak przyjdzie bez nogi. Pozdro. Tom
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry